Dawid Podsiadło jak co roku gościł na trasie Męskiego Grania. Koncerty są jednak w tym roku wyjątkowe, przede wszystkim za sprawą epidemii koronawirusa, ale także sytuacji polityczno-społecznej. Wokalista postanowił wykorzystać swój występ i zaapelować do Kingi Dudy, fani szybko dołączyli się do jego słów.

Dawid Podsiadło unika publicznego wypowiadania się o swoich poglądach politycznych. Zaledwie kilka razy odkąd jego nazwisko zaczęło być rozpoznawalne, piosenkarz zdecydował się zabrać głos w sprawie kraju. Tym razem zaapelował do Kingi Dudy. Córka prezydenta nie będzie zadowolona.

Dawid Podsiadło zaapelował do Kingi Dudy

Artysta występował na wyjątkowym koncercie w Żywcu, który był transmitowany na żywo poprzez portale społecznościowe. W trakcie występu, podczas wykonywania swojej piosenki Trofea, Podsiadło nawiązał do wypowiedzi Kingi Dudy:

Kinga, taki ładny apel miałaś. Taki ładny… – nawiązuje artysta do słynnej przemowy prezydentównej, wygłoszonej 12 lipca.

  1. Polacy trzymali za niego kciuki, niestety nie żyje. Cały kraj tonie w smutku, tragiczna wiadomość
  2. Biedronka i Lidl mają powody do obaw. Na rynku pojawi się jeszcze tańszy sklep

Dawid Podsiadło wspiera społeczności LGBT

Artysta zdecydował się zabrać głos w sprawie wydarzeń, jakie miały ostatnio miejsce w Warszawie w związku z działaniami aktywistów ze społeczności LGBT oraz licznych związanych z tym aresztowań, według wielu zbyt brutalnych i przeprowadzonych bezprawnie.

Wielu artystów krytycznie odniosło się do zachowań policji i władz. Kinga Duda jest adresatką licznych pytań i próśb o odniesienie się do panującej sytuacji, wszystko przez jej przemowę, którą wygłosiła 12 lipca podczas wieczoru wyborczego swojego ojca. Mówiła wówczas o równości i szacunku do wszystkich obywateli.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

dawid podsiadło
fot.instagram.com/dylanwishop

Artysta odniósł się do słów Kingi Dudy.

dawid podsiadło
Fot. Jakub Kaminski/East News

Kinga Duda ponosi teraz konsekwencje swojego przemówienia. Choć wszyscy zgadzają się z jej słowami, wielu zauważa, że nie pokrywają się one z rzeczywistością.

Podczas manifestacji w Warszawie doszło do licznych zatrzymań. Nagrania zachowań policjantów obiegły internet. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Potwierdza się pesymistyczny scenariusz. Lepiej się przygotować, kilka najbliższych dni będzie bardzo ciężkich
  2. Zakochanych poniosło w centrum miasta, oddali się sobie. Nagranie wyciekło do sieci
  3. Maria Czubaszek obchodziłaby dziś urodziny. Mąż ujawnił wielką tajemnicę z dnia śmierci artystki
  4. Na zdjęciu wśród owiec ukrył się pies. Tylko 5% osób radzi sobie z zagadką i odnajduje zwierzę
  5. Nagła i straszna decyzja GIS o zamknięciu plaż nad polskim morzem. Rozpacz wczasowiczów, lokalom gastronomicznym grozi bankructwo?

Źródło: jastrzabpost.pl

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek! 

 

Poprzedni artykułOgromna awaria w Szczecinie. Ludzie utknęli na 80-metrowej karuzeli, na miejscu jest straż pożarna
Następny artykułKoszmar na plaży. Ludzie oszaleli, leżaki i parasole latały w powietrzu, interweniowała policja
Redaktorka w Lelum.pl Kulturoznawca w specjalizacji teatralnej. Wielbicielka jogi. Codziennie zaczyna poranek od powitania słońca i medytacji. W każdej wolnej chwili czyta książki.