M jak miłość: Czy Janek umrze? Odpowiedź na to pytanie zostanie podana już w najbliższych odcinkach produkcji Telewizji Polskiej. Przebieg najbliższego będzie bardzo emocjonujący, a to wszystko za sprawą ryzykownego zabiegu na nogi, który przejdzie Janek. Sonia będzie przepełniona obawami i nie obejdzie się bez wylewu łez.

Najbliższy odcinek serialu M jak miłość dostarczy fanom wielu emocji, a przy tym gęsiej skórki. Wiele wskazuje na to, że zabieg, któremu zostanie poddany Janek nie zakończy się tak, jak pierwotnie zakładano. Pojawi się ogromne ryzyko.

Czy Janek z M jak miłość umrze?

1577 odcinek M jak miłość zapowiada się naprawdę ciekawie. Tuż przed operacją Janka, którą poprowadzi Olek, pierwszy z wymienionych zostanie poproszony o podpisanie wymaganych papierów, które będą potwierdzeniem na wyrażenie pacjenta zgody o poddaniu się zabiegu.

– Nie muszę czytać, panie doktorze. Wchodzę w to w ciemno! – stwierdzi Janek.

Jednak nie tak prędko. W międzyczasie żona Janka Sonia włączy się do sprawy przepełniona negatywnymi odczuciami i obawami. Będzie próbowała powstrzymać swojego ukochanego przed podjęciem się ryzykownego zabiegu. Wobec tego zada lekarzowi pytanie wprost, czy jest coś, czego powinni się obawiać. Odpowiedź nie będzie satysfakcjonująca.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

 

– Wiele rzeczy. To długi i skomplikowany zabieg… Może dojść do powikłań sercowo-naczyniowych. Istnieje też ryzyko porażenia przewodu pokarmowego odpowie Olek.

M jak miłość odcinek 1577

Chociaż zaistnieje bardzo duże ryzyko niepowodzenia operacji, to Janek zdecyduje się podpisać zgodę na jej wykonanie. Sonia wraz ze swoją mamą otrzymają zezwolenie na pobyt w szpitalu podczas zabiegu. 

– Wszystko będzie dobrze… Janek, słyszysz? I pamiętaj, co mi obiecałeś! Drugi raz nie możesz mi wyciąć żadnego numeru! – powie Sonia do swojego męża. 

Życie Janka było już niejednokrotnie zagrożone. Jeszcze w ubiegłym roku w jednym z odcinków doszło do zamachu na życie Janka, w wyniku którego stracił kontrolę nad swoimi nogami i z konieczności zaczął jeździć na wózku inwalidzkim. W odcinku 1577 dojdzie do jeszcze jednej emocjonującej chwili. Po długim oczekiwaniu z bloku operacyjnego wybiegnie pielęgniarka, która zakomunikuje przez telefon, że potrzebna jest krew.

– Nie teraz! Proszę czekać! – powie do Sonii i jej mamy, po czym powie do telefonu: – Potrzebna jest krew… Na cito! Zero Rh plus – zakomunikuje zdenerwowana pielęgniarka.

Będziecie oglądać najnowszy odcinek popularnego serialu?

Zobacz zdjęcia:

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez M jak miłość (@mjakmilosc.official)

W najbliższym odcinku serialu M jak miłość Janek zostanie poddany operacji. 

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez M jak miłość (@mjakmilosc.official)

Po nieudanym zamachu na jego życie Sonia po raz kolejny będzie przepełniona obawami, ponieważ wspomniana operacja może nie zakończyć się sukcesem. 

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: superseriale.se.pl

Poprzedni artykułJak przygotować włosy przed rozjaśnianiem? Oto, co powinnaś wiedzieć!
Następny artykułMakijaże na wiosnę 2021 – przegląd najważniejszych trendów
Redaktor w Lelum.pl. Absolwent Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Pracował dla Radia Centrum w Lublinie oraz portalu sportowego iGol.pl. Pasjonat sportu, w szczególności piłki nożnej, hip-hopu i dobrego kina. W wolnych chwilach pisze wiersze i teksty muzyczne. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl