Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Monika Obara z „M jak miłość” miała wypadek, po którym przestała grać w serialu. Co teraz robi i jak wygląda aktorka?
Karol Osiński
Karol Osiński 14.03.2021 09:57

Monika Obara z „M jak miłość” miała wypadek, po którym przestała grać w serialu. Co teraz robi i jak wygląda aktorka?

M jak miłość
fot. TRICOLORS/East News

Monika Obara odeszła z serialu M jak miłość w 2007 roku i od tamtej pory pojawia się na ekranach i w mediach jedynie sporadycznie. W produkcji TVP grała barmankę Elę pracującą w barze Marka Mostowiaka. Niestety jej dalszy udział w serialu musiał zostać przerwany ze względu na wypadek samochodowy, jaki spowodowała. Znajdowała się wówczas pod wpływem alkoholu. Po latach zmieniła się nie do poznania.

Według scenariusza M jak miłość serialowa Ela od 2007 roku przebywa w Niemczech, gdzie wyjechała ze Stefanem, w którym zakochała się, mieszkając jeszcze w Grabinie. Aktorka przeżyła naprawdę wiele, o czym zdecydowała się opowiedzieć w jednym z wywiadów.

Monika Obara z M jak miłość wypadek

Do sytuacji doszło w 2007 roku. Monika Obara po zakrapianej imprezie wsiadła za kierownicę pod wpływem alkoholu, by udać się do domu. Podczas nocnego przejazdu uderzyła w jedną z miejskich latarni. W wyniku wypadku straciła przytomność i została odesłana na izbę wytrzeźwień, o czym opowiedziała w wywiadzie dla Vivy! Badanie alkomatem wykazało, że miała 2 promile alkoholu we krwi:

To, co tam przeżyłam, to był jakiś koszmar! Położyli mnie na sali, na której na pryczach spały inne kobiety. Na środku sali stał otwarty sedes, z którego czuć było wymiociny i urynę. Ja do tej pory nie zdawałam sobie sprawy, że można w taki sposób traktować ludzi, nawet tych, którym życie się nie ułożyło, którzy żyją na marginesie – mówiła Obara w rozmowie z Vivą!

Na tym nie koniec. Dodała także, że kiedy chciała skontaktować się z rodziną pracownicy izby, do której trafiła, mieli z niej kpić i wyśmiewać:

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Pamiętam, jak prosiłam o wykonanie choć jednego telefonu do rodziny, a pracownicy izby wytrzeźwień kpili ze mnie na głos, mówiąc: Proszę, jak gwiazdeczce się w głowie poprzewracało – dodała Obara.

Czym dzisiaj zajmuje się Monika Obara?

Monika Obara jest aktorką Teatru Studio w Warszawie, gdzie występuje bezustannie od 2006 roku. Spowodowany wypadek sprawił, że nie grała w żadnych serialach i filmach przez dwa lata.

Późniejsza kariera aktorki nie była owiana sukcesami. Zaangażowana była głównie w role epizodyczne, a po raz ostatni mogliśmy ją oglądać w serialu pt. Drogi Wolności w 2018 roku.

Jej inną profesją stał się dubbing. Aktorka często podkłada swój głos w grach komputerowych, czy bajkach dla dzieci. W 2019 roku powstał spektakl pt. Projekt Latarnie reżyserii Michaela Gielety, wystawiany na Scenie na Woli, w którym Monika bierze udział.

Bez wątpienia gdyby nie wypadek, to jej kariera potoczyłaby się całkowicie inaczej. Dzisiaj nie jest o niej tak głośno, jak kiedyś, jednak w dalszym ciągu może pracować w swoim zawodzie. O innym byłym aktorze serialu M jak miłość przeczytacie >tutaj<.

Zobacz zdjęcia:

M jak miłość

Monika Obara w 2007 roku spowodowała wypadek pod wpływem alkoholu, przez co zniknęła z serialu M jak miłość.

M jak miłość

Dzisiaj aktorka występuje w epizodycznych rolach i skupia się głównie na grze w teatrze oraz dubbingu.

Link do artykułu oryginalnego:

Kiedyś była gwiazdą „M jak miłość”. Wypadek pod wpływem alkoholu przekreślił jej karierę. Co dziś robi i jak wygląda Monika Obara? ZDJĘCIA

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: fakt.pl