M jak miłość w najbliższych odcinkach przyniesie telewidzom wielu emocji, niekoniecznie pozytywnych. Jak podawano w emitowanych niedawno Kulisach M jak miłość jeden z bohaterów serialu grający policjanta, Janek najprawdopodobniej zginie od postrzału w głowę. Akcja będzie miała miejsce w lesie podczas niebezpiecznej delegacji mężczyzny w Warszawie. Jego narzeczona Sonia, z którą planują ślub, nie dowie się całej prawdy.

W kulisach serialu M jak miłość można było ujrzeć sceny z lasu, podczas których ktoś strzela do Janka. Chwilę później mężczyzna pada na ziemię cały we krwi. Niedługo później z portu w Gdyni zostają wyłowione zwłoki. Czy Sonia będzie opłakiwać niedoszłego męża?

M jak miłość: Janek umrze?

Telewidzowie, którzy od dłuższego czasu śledzą losy bohaterów serialu M jak miłość wiedzą, że zapowiedziana w Kulisach M jak miłość śmierć Janka Morawskiego (Tomas Kollarik), będzie kolejnym dramatem. Kilka lat temu mężczyzna próbował odebrać sobie życie z powodu Uli (Iga Krefft), oddając strzał w szyję z broni na posterunku policji w Lipnicy.

Co więcej, ponad rok temu policjant omal nie zginął w akcji podczas obrony Uli przed przestępcą Grzelakiem (Jakub Kornacki). Bandyta strzelał wówczas do Morawskiego podczas policyjnej obławy w lesie. Na szczęście Janek i Ula wyszli z tego wydarzenia żywi.

Niestety najnowsze kulisy serialu M jak miłość nie pozostawiają wątpliwości, że Janek znajdzie się w śmiertelnie groźnej sytuacji. Stanie się to podczas akcji policyjnej, niedługo po przeniesieniu na komendę do Warszawy. Co prawda, te drastyczne sceny rozegrają się dopiero w grudniu 2020 roku, jednak fani już teraz mogą obejrzeć moment potencjalnej śmierci Janka.

Narzeczona Morawskiego Sonia nie dowie się całej prawdy na temat konieczności wyjazdu ukochanego do Warszawy.

– W życiu Janka pojawiają się pewne sytuacje z przeszłości, które troszkę rozbiły cały obraz dobra, które zaczęło się układać jemu i Soni. Janek ukrywa przed Sonią prawdę, ponieważ ta prawda jest dużo cięższa niż się może wydawać – wspomina Tomas Kollarik w Kulisach M jak miłość.

Na krótko przed opuszczeniem rodzinnej miejscowości, w odcinku nr 1546 Janek przekaże swoją ostatnią wolę przyjacielowi Rafałowi (Jakub Kucner). Tylko on dowie się, że policjant może zginąć.

– Gdyby coś mi się stało, zaopiekuj się Sońką dobra? Obiecaj, jesteś mi to winien! – powie Janek do Rafała.

Wiele wskazuje również na to, że w momencie potencjalnej śmierci Janka, jego ukochana będzie w ciąży. Zatem zapowiada się na to, że Sonia będzie zmuszona wychować ich dziecko sama.

  1. Żona znalazła dowód zdrady męża w jego telefonie. Odpisała jego kochance w mistrzowski sposób
  2. TVN ostrzega Polaków, w wielu miejscach już się zaczęło. Do 17 lepiej zostać w domach
  3. Sprzed chwili: Minister podpisuje dokumenty, tysiące Polek i Polaków odczuje skutki. Chodzi o dodatkowe pieniądze dla nauczycielek i nauczycieli

M jak miłość śmierć

Co będzie powodem zapowiadanej śmierci Janka i w jaki sposób to się stanie? Kto okaże się tajemniczym snajperem, który wykona wyrok na policjancie? Wielu fanów chciałoby, żeby sceny potoczyły się inaczej, jednak nic na to nie wskazuje.

Wszystko będzie miało związek z przeszłością Janka, kiedy to pracował jeszcze, jako policjant w Stolicy:

– Wracają pewne przykre wspomnienia z przeszłości i sytuacje, które zmusiły Janka do przeniesienia się z Warszawy do nowego komisariatu powoli zaczynają się tłumaczyć – zdradzał Tomas Kollarik w Kulisach M jak miłość.

Już teraz wiadomo, że zaplanowany ślub Janka z Sonią nigdy nie dojdzie do skutku, a ukochana policjanta pogrąży się w rozpaczy po otrzymaniu wiadomości, że z portu w Gdyni wyłowiono ciało człowieka. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

M jak miłość
fot. instagram.com/mjakmilosc.official

W serialu M jak miłość dojdzie do drastycznych scen.

M jak miłość
fot. instagram.com/mjakmilosc.official

W ostatnich Kulisach M jak miłość telewidzowie mogli dostrzec, jak serialowy Janek pada postrzelony podczas policyjnej akcji. Czy kula okaże się śmiertelna?

M jak miłość
fot. instagram.com/mjakmilosc.official

Narzeczona Janka Sonia nie dowie się całej prawdy przed wyjazdem Janka. Wszystko rozegra się już w grudniu 2020 roku.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Sejm odcięty od centrum. Barierki na ulicy, na miejscu policjanci i żołnierze
  2. Właśnie padła wiadomość dot. tegorocznej kolędy. Wielu wiernych jest oszołomionych decyzjami
  3. Uwaga: RMF FM przekazało informacje w sprawie niedziel handlowych. Wiadomo już, jakie są najnowsze ustalenia
  4. Zacznie się dziś od 18.00. Przygotowania rozpoczęto już w nocy, zabezpieczono najważniejsze miejsca przed „Strajkiem kobiet”
  5. Żona chciała przyłapać męża na zdradzie. Zainstalowała kamery i nogi się pod nią ugięły, gdy obejrzała nagranie
  6. Kiedy pies zobaczył śpiące dziecko, mógł zrobić tylko jedno. Piękne nagranie, prawdziwy przyjaciel
  7. Robert Lewandowski ostro po meczu Polski z Holandią. „Nie wiem czy śmiać się, czy płakać”

Źródło: superseriale.se.pl

Poprzedni artykułPodejrzewała męża o zdradę. Pewnego dnia weszła do sypialni i spojrzała na lustro, od razu zalała się łzami
Następny artykuł„Rolnik szuka żony”. Niewiarygodne doniesienia o Macieju, fani: ”związał się z dziennikarką TVP”
Redaktor w Lelum.pl. Absolwent Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Pracował dla Radia Centrum w Lublinie oraz portalu sportowego iGol.pl. Pasjonat sportu, w szczególności piłki nożnej, hip-hopu i dobrego kina. W wolnych chwilach pisze wiersze i teksty muzyczne. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl