M jak miłość: ulubieniec widzów pożegna się z serialem? Aktorka pokazała wstrząsające zdjęcie. Jeden z głównych bohaterów zostanie postrzelony, w dodatku nie po raz pierwszy. Tym razem zginie? 

M jak miłość od wielu lat zapewnia widzom TVP wiele emocji. Bohaterowie serialu zmagają się z wieloma przeciwnościami losu. Często padają ofiarami dramatycznych wydarzeń. Niektóre wypadki tworzone są specjalnie po to, aby aktorzy mogli w spektakularny sposób pożegnać się z serialem. Czy tak będzie w przypadku kolejnego bohatera?

M jak miłość: Tomas Kollarik odejdzie z serialu?

Na Instagramie Ewy Kasprzyk pojawiło się niepokojące zdjęcie. Widzimy na nim, że Tomas Kollarik, czyli serialowy Janek leży w szpitalu i ma ranę w okolicy serca! Co to oznacza dla jego postaci? Obok niego nie mogło zabraknąć mamy i policjantki Soni, która od dawna darzy go uczuciem.

 M jak miłość. Krew i łzy — tak Ewa Kasprzyk podpisała zdjęcie.

Fani natychmiast przejęli się losem Janka. W komentarzach zamartwiali się zdrowiem ulubionego bohatera. Myślicie, że Janek przeżyje? Aktorka nie zdradziła, co takiego wydarzyło się, że jej serialowy syn odniósł tak poważne obrażenia. Mamy jednak kilka teorii.

TVP: wypadki w M jak miłość 

Przypominamy, że Janek przeżył już jeden postrzał. Po rozstaniu z Ulą, czyli Igą Krefft, nie mógł poradzić sobie z samotnością. Ukochana zostawiła go dla bohatera z kryminalną przeszłością. Dla niego nawet na jakiś czas uciekła z Grabiny. Jakiś czas później w niewyjaśnionych okolicznościach doszło do postrzału w szyję. Wszyscy podejrzewali próbę samobójczą, jednak według zeznań Janka był to nieszczęśliwy wypadek.

Co stanie się Jankowi? Pod koniec ostatniego sezonu bohater pocałował Ulę, czym mógł podpaść i tak szalenie zazdrosnemu Bartkowi. Jest zatem możliwe, że świeżo upieczony mąż będzie chciał się zemścić. Kolejnym możliwym scenariuszem jest strzelanina, w której środku policjant może znaleźć się z racji wykonywanego zawodu. A może Janek ulegnie kolejnemu nieszczęśliwemu wypadkowi? Przekonamy się po wakacjach!

ZOBACZ ZDJĘCIA Z PLANU:

M jak miłość
instagram.com/ewa.kasprzyk

Ewa Kasprzykowska pokazała zdjęcie z planu. Jeden z głównych bohaterów musiał przeżyć dramatyczne chwile.

M jak miłość
instagram.com/barbara.wypych

Tomas Kollarik od 2016 roku wciela się w rolę Janka. Czy to koniec jego przygody z serialem?

ZOBACZ TEŻ:

  1. Wiktoria Sypucińska zmieniła się nie do poznania. Jak teraz wygląda?
  2. Alicja Janosz wygrała pierwszą edycję „Idola”. Jak dziś wygląda i co robi?
  3. Blanka Lipińska poszła do łóżka z kobietą. Autorka erotycznych powieści opowiedziała o swojej biseksualności
  4. Daniel Martyniuk się rozwodzi, koniec rodzinnej sielanki. „Fu** off z taką dziewczyną!”
  5. Młodzi chłopcy nie mają wstydu. Składają Roksanie Węgiel onieśmielające propozycje
Poprzedni artykułSelma Blair choruje na stwardnienie rozsiane. Oddała syna, by poddać się leczeniu
Następny artykułGdzie pojechać na wakacje? Najlepsze destynacje na urlop w 2019 roku
Redaktor prowadząca w Lelum.pl Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Interesuje się polityką, kreowaniem wizerunku i show-biznesem. Fanka kina noir i kryminałów. W wolnych chwilach odwiedza warszawskie teatry.