Idol: zwyciężczyni pierwszej edycji programu nagrała debiutancką płytę i zniknęła z mediów, pomimo iż wróżono jej wielką karierę. Czym się obecnie zajmuje? To, co ma w planach, jest naprawdę urocze! 

Idol to kulowy talent-show Polsatu. Program okazał się ogromnym sukcesem, a gwiazdy, które tam debiutowały, do dziś utrzymują się na rynku muzycznym. Co dzieje się z Alicją Janosz? W wieku 16 lat wygrała show, a niedługo później zniknęła. Dlaczego?

Idol: Alicja Janosz

Muzyka była jej bliska od dziecka. Zanim pojawiła się w show Polsatu, dwa lata wcześniej wygrała odcinek Szansy na Sukces z udziałem Kayah. Jako nastolatka skradła serca widzów i jurorów Idola, pierwszego takiego talent-show w Polsce. W nagrodę nagrała debiutancką płytę pod tytułem Ala Janosz, którą promowały single Zbudziłam się i Zmień siebie. Choć do 2016 roku raz na jakiś brała udział w muzycznych projektach, to show-biznes o niej zapomniał. 

Sama Alicja mówiła, że jako nastolatka była potraktowana jak produkt. Wytwórni zależało, aby szybko nagrać płytę zwyciężczyni Idola. Po latach nabrała większej świadomości i wraca z nowymi pomysłami, o których opowiedziała w Dzień Dobry TVN. Co sprawiło, że zainteresowała się zupełnie inną stroną muzyki?

Co dziś robi Alicja Janosz?

W 2014 roku Alicja Janosz została mamą i właśnie wtedy jej świat przewrócił się do góry nogami! W Dzień Dobry TVN piosenkarka opowiedziała o swoich najnowszych planach. Wyznała, że odkąd w jej życiu pojawił się syn Tymon, temat rodzicielstwa i bliskości z dziećmi stał się dla niej bardzo ważny.

Co dziś robi Alicja Janosz? Zwyciężczyni Idola jest nauczycielką muzyki! Zaczynała od zajęć z dwulatkami, a później uczyła coraz starsze dzieci. Pokochała pracę z przedszkolakami i chciała im przekazać swoją pasję. Dzięki temu doświadczeniu wspólnie z mężem zaczęła pracować nad wielogatunkową płytą dla dzieci, o czym opowiedziała w DDTVN! Na jej Instagramie pojawiło się wiele komentarzy, których autorzy są zachwyceni inicjatywą i z niecierpliwością czekają na album! Zobaczcie, jak dziś wygląda Alicja Janosz.

ZOBACZ ZDJĘCIA ALICJI JANOSZ:

idol
instagram.com/alicjajanoszofficial

Alicja Janosz opowiedziała o swoich planach na najbliższą przyszłość.

idol
instagram.com/alicjajanoszofficial

Piosenkarka ma w planach kolejną płytę!

ZOBACZ TEŻ:

  1. Do sieci trafiło wspólne zdjęcie Zbigniewa Wodeckiego i Maryli Rodowicz. Nikt go wcześniej nie widział
  2. Partner Anny Wendzikowskiej to bajecznie przystojny milioner. Nie szczędzą sobie czułości
  3. Izabela Trojanowska znów się uśmiecha. Kto sprawia, że jest szczęśliwa?
  4. Daniel Martyniuk się rozwodzi, koniec rodzinnej sielanki. „Fu** off z taką dziewczyną!”
  5. Młodzi chłopcy nie mają wstydu. Składają Roksanie Węgiel onieśmielające propozycje
Poprzedni artykułMedia donoszą, że Justyna Żyła jest w ciąży. Jedno zdjęcie wywołało liczne spekulacje
Następny artykułBlanka Lipińska poszła do łóżka z kobietą. Autorka erotycznych powieści opowiedziała o swojej biseksualności
Redaktor prowadząca w Lelum.pl Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Interesuje się polityką, kreowaniem wizerunku i show-biznesem. Fanka kina noir i kryminałów. W wolnych chwilach odwiedza warszawskie teatry.