Maffashion to bez dwóch zdań jedna z popularniejszych influencerek w Polsce! Konto Julki obserwuje ponad milion osób! Przyznacie, że to całkiem pokaźna sumka… Fani wyłapali jednak jeden szczegół. Spójrzcie sami!

Maffashion zalicza się do grupy bardzo wpływowych osób. Jej konto obserwuje ponad milion osób. Nic dziwnego, że ostatnio w sieci zrobiło się głośno o blogerce… Co było tego przyczyna? 

Czy Maffashion retuszuje swoje zdjęcia z dzieciństwa? 

Maffashion już nie raz pokazała nam, że photoshop jej niestraszny. Julia w listopadzie 2017 roku miała okazje zobaczyć na żywo pokaz Victoria’s Secret. Wtedy też dodała zdjęcie z różowego dywanu, na którym miała o wiele dłuższe nogi niż w rzeczywistości. Fani Maffashion od razu to wyłapali. 

Teraz jednak blogerka pochwaliła się swoim zdjęciem ze szkolnych czasów… 

Przy okazji rozpoczęcia nowego roku szkolnego wiele gwiazd publikowało w sieci swoje zdjęcia z dzieciństwa. Na wrzucenie fotografii z czasów młodości postawiła również Maffashion. Niestety, fani szybko wyłapali, że coś na nim nie gra… Tylko co? Już Wam podpowiadamy!

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Jak podaje Pudelek.pl, Maff już jakiś czas temu zdecydowała się pokazać na Snapchacie swoje stare zdjęcia. Nikogo chyba nie zaskoczyła pełniejsza buzia Julii.

Maffashion retuszuje zdjęcia?

Dwa dni temu Maff wrzuciła na Instagrama to samo zdjęcie, którym chwaliła się na Snapchacie. Co więc było nie tak z opublikowanym zdjęciem? 

Blogerka wyszczupliła swoją twarz oraz… udo. Możemy zauważyć, że na relacji ze Snapchata, udo Maffashion jest lekko zaokrąglone. Na zdjęciu z Instagrama, część jej nogi jest prosta jak drut. 

Powroty do zdjęć z przeszłości bardzo nam się podobają i myślimy, że nikt nie ma nic przeciwko temu. Jedyne pytanie, jakie możemy zadać, brzmi: po co retuszować swoje zdjęcia dzieciństwa? Czy takie throwbacki nie powinny być czymś, do czego wracamy z uśmiechem na twarzy, a nie ze strachem przed tym, jak wyglądaliśmy?  

A Wy, co o tym myślicie? Myślicie, że Maff przesadziła z retuszowaniem swojego zdjęcia z czasów młodości? 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

 

Maffashion
instagram.com/maffashion_official
instagram.com/maffashion_official

 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Polacy piją coraz więcej. Najnowsze badania GUS
  2. Gadżety erotyczne. Najnowsze trendy
  3. Powiększenie piersi? Mamy lepszy sposób! Zobacz te 3 biustonosze

źródło: pudelek.pl