Małgorzata Kożuchowska nie po raz pierwszy została skrytykowana przez scenarzystkę Ilonę Łepkowską. Tym razem kobietę znanej aktorce wytknęła jeden z jej projektów. Już po raz kolejny na Kożuchowskiej niepozostawiona zostaje niej sucha nitka. Jak wiemy, Łepkowska ma w zwyczaju krytykowanie polskich znanych i lubianych aktorów.

Ilona Łepkowska to polska pisarka i scenarzystka filmowa i serialowa. I chociaż współpracowała przy tworzeniu najbardziej znanych polskich seriali takich jak Klan, Na dobre i na złe, M jak miłość i Barwy szczęścia, to nie jest fanką polskich aktorów takich jak Małgorzata Kożuchowska. Ostatnio powiedziała, co o niej sądzi. 

Małgorzata Kożuchowska skrytykowana

— W Teatrze Nowym w repertuarze też Matka Joanna od Aniołów w reżyserii Klaty. No i ponoć w Teatrze Narodowym planowany jest powrót na scenę Małgorzaty Kożuchowskiej w spektaklu według — no, zgadujmy! Matki Joanny od Aniołów właśnie… Nagłe zainteresowanie twórczością Iwaszkiewicza? Opętane zakonnice i egzorcyzmy stały się modne i nośne? — napisała Łepkowska na swoim Facebooku. 

Ilona Łepkowska o Małgorzacie Kożuchowskiej

To nie pierwszy raz, kiedy znana scenarzystka wypowiedziała się nieprzychylnie o aktorce. Wcześniej powiedziała, że Małgorzata Kożuchowska jest „więźniem swojego wizerunku”. Scenarzystka uważa, że kobieta przyjmuje jedynie role, w których prezentuje się dobrze nie zależnie od tego, jaką scenę odtwarza. 

Może być to przejawem napiętych stosunków pomiędzy kobietami, albo po prostu cechą typową dla Łepkowskiej. Scenarzystka nie obawia się wyrażać bardzo otwarcie swojego zdania na temat polskich aktorów. Jej krytyka nie ogranicza się jedynie do Kożuchowskiej. Oberwało się także Katarzynie Zielińskiej i Cichopek.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Małgorzata Kożuchowska
instagram.com/malgorzatakozuchowska

Kożuchowska po raz kolejny skrytykowana. 

 

Małgorzata Kożuchowska
filmpolski.pl

Nie podoba się jej rola na deskach teatru.

małgorzata kożuchowska
plejada.pl, youtube.com

Po raz kolejny wypowiedziała się negatywnie o gwieździe. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Z ostatniej chwili: b. polski premier wygrał z rakiem! Będzie żył
  2. Media nie opisują dziś początków ich związku. Byłą i obecną żonę Strasburgera łączyła niespodziewana relacja
  3. Jej kot bez przerwy niszczył choinkę. Wpadła na pomysł, dzięki któremu teraz boi się do niej zbliżyć
  4. Guz mózgu odebrał radość życia sędzinie Annie Marii Wesołowskiej. ”Mam niesymetryczną twarz i problem z otwieraniem oka”
  5. Jolanta Kwaśniewska oceniła Agatę Dudę. „Mogę powiedzieć TYLKO O OBRAZKU, jaki widzimy”
  6. Ludzie mają dosyć Małgorzaty Rozenek. Wytknęli jej to w najbardziej bolesny sposób

źródła: pudelek.pl

Poprzedni artykułDwie starsze panie zrobiły sobie urocze tatuaże. Chciały przypieczętować swoją 30-letnią przyjaźń
Następny artykułKasia z „Królowych życia” kiedyś wyglądała zupełnie inaczej. Ciężko uwierzyć, że to ta sama osoba
Redaktorka działu lifestyle w lelum.pl Studentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim na specjalizacji medialnej. Interesuje się literaturą romantyzmu. Pisanie zawsze było jej pasją, którą rozwijała już od dzieciństwa. Dziennikarstwo jest karierą bliską jej sercu, chociaż nie wybrała tego kierunku studiów, by pracować nie tylko nad swoim warsztatem pisarskim, ale i pogłębiać miłość do Juliusza Słowackiego