Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Nie mieści się w głowie, co robi syn Małgorzaty Rozenek. On ma dopiero 14 lat, odebrało nam mowę
Angelika Bielska
Angelika Bielska 25.06.2020 15:29

Nie mieści się w głowie, co robi syn Małgorzaty Rozenek. On ma dopiero 14 lat, odebrało nam mowę

Małgorzata Rozenek
Screen z https://www.instagram.com/m_rozenek/?hl=pl

Małgorzata Rozenek jest na językach wszystkich. A to za sprawą medialnych narodzin jej, trzeciego syna – Henryka. Cały Internet głosił szczęśliwą nowinę. Teraz jednak uwaga została skupiona na starszym, 14-letnim synu Małgosi – Stanisławie. Dlaczego? To, co robi ten 14-latek, odbiera mowę!

A to wszystko za sprawą tego, co Stanisław pokazuje w swoich social mediach, a konkretniej na Instagramie. Jak się okazuje, nastolatek z zamiłowaniem prowadzi swoje konto. A efekty są widoczne gołym okiem. Wszyscy zachwycają się młodym artystą.

Małgorzata Rozenek i jej zdolny syn

Jak się okazuje pod nickiem @s_rozenek kryje się syn Perfekcyjnej Pani domu. Jego profil wzbudził zachwyt fanów mamy. Konto chłopca przypomina małą galerię sztuki. Profil prowadzony jest ze szczególną dbałością o każdy detal, a zdjęcia wzbudzają zachwyt.

Mama chłopca nie raz podkreślała, że syn ma wyjątkowy talent fotograficzy – to w końcu on jest odpowiedzialny za wiele zdjęć na jej profilu. Chłopak potrafi zadbać o odpowiednie oświetlenie, kadr i klimat na zdjęciu.

  1. Ministerstwo zdrowia właśnie wydało pilne komunikaty. Chodzi o życie milionów Polaków
  2. Magda Gessler podała przepis na kotlety schabowe. Ich sekret tkwi w nietypowym szczególe
  3. Pilny komunikat rządu w sprawie 500 plus. Rodziców czeka ogromna zmiana, niewiarygodne

Fani są zachwyceni

Syn popularnej gwiazdy fotografuje naturę, architekturę, ubrania i wszystko, co warte uchwycenia. Talent Stanisława szybko został wyłapany przez fanów. A ci komentują jego zdjęcia.

– Dzięki Tobie monotonia nie istnieje… sztuka zachwyca i buduje piękno na świecie i w nas … trzeba tylko mieć świadomość jej istnienia. Pięknie tworzysz

– Bardzo ciekawe. Brawo dla Ciebie.

– Nietypowe i dzięki temu super!

Chłopak jak na swój wiek, zbiera sporą ilość lajków. Czy rośnie nam młody i bardzo utalentowany fotograf? Małgorzata Rozenek zapewne jest dumna z syna.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Małgorzata Rozenek

Syn Małgorzaty ma zaledwie 14 lat.

Małgorzata Rozenek

Mały artysta robi ciekawe zdjęcia.

Małgorzata Rrozenek

Fani doceniają poczucie stylu chłopca.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Nagła i pilna decyzja papieża Franciszka ws. biskupa Janiaka. Porażające na skalę ogólnoświatową
  2. Tragedia, 143 osoby nie żyją. Wiadomość z Polski wyciska łzy z oczu, przykre
  3. Kasia Kowalska trafiła do szpitala. Stan gwiazdy okazał się poważny, ”niewiele pamiętam”. Dopiero teraz ujawniła, że przed chorobą córki sama miała problemy ze zdrowiem
  4. Gratulacje, gwiazda „Top Model” znowu zostanie mamą. Znamy już płeć i imię dziecka
  5. Niewiarygodne, jakie znaczenie ma każda ze stron folii aluminiowej. Niewiedza może mieć katastrofalne skutki
  6. Jest potwierdzenie, policja ruszyła. Zaczęły się masowe kontrole, każdy narażony jest nawet na kilkadziesiąt tysięcy złotych kary

Źródło: jastrzabpost.pl