Mama Dawida Kwiatkowskiego opowiedziała o swojej walce z alkoholizmem: Potrafiłam o 5 rano iść kupić alkohol — mówiła w programie TVN, Starsza pani musi fiknąć. Jej znany syn długo zastanawiał się, czy pokazywać mamę w telewizji. 

Dawid Kwiatkowski miał wiele wątpliwości, zanim zdecydował się zabrać mamę do programu. Opowiedzenie o tak trudnych przeżyciach przed całą Polską wymagało wiele odwagi. Tuż przed premierą pierwszego odcinka opublikował długi wpis, w którym zdradził, co dziś myśli o swojej decyzji i jak mama poradziła sobie podczas nagrań.

Mama Dawida Kwiatkowskiego miała problem z alkoholem

Czekając na pierwszy odcinek programu Starsza pani musi fiknąć, widzowie nie mieli pojęcia, że show wzbudzi tak wiele emocji. Tuż przed emisją Dawid Kwiatkowski zamieścił obszerny wpis, w którym przyznał, że decyzja o udziale nie była dla niego łatwa.

-Kiedy podejmowałem decyzję, czy chcę wziąć udział w programie i pokazać w nim moją mamę, miałem dużo wątpliwości. Nie wiedziałem, czy jestem gotów na to, by opowiedzieć całej Polsce historię, która nas spotkała, nie wiedziałem, czy to już ten czas i miejsce — pisał na Instagramie.

Na antenie TVN mama Dawida opowiedziała o swoim uzależnieniu od alkoholu. Widzowie dowiedzieli się, że kobieta trzy razy uciekała z kliniki odwykowej. Ostatecznie przestała pić trzy lata temu, a Dawid jest zadowolony z udziału w programie. Cieszy się, że zabrał mamę w podróż na drugi koniec świata i że wspólnie mogli przeżyć przygodę. Zdradził, też, że była to ich pierwsza wspólna podróż, a program pozwolił mu poznać mamę na nowo.

 

Kim jest Dawid Kwiatkowski?

Dawid Kwiatkowski jest piosenkarzem pop i autorem tekstów. Jako nastolatek należał do zespołu Two of us, gdzie stawiał pierwsze kroki w muzycznej karierze. W 2012 roku wziął udział w przesłuchaniach do programu Polsatu Must be the music. Tylko muzyka, a rok później wydał swój debiutancki singiel Biegnijmy. Piosenka cieszyła się dużą popularnością, a Dawid stał się ulubieńcem polskich nastolatek.

Dawid dwukrotnie zdobył Europejską Nagrodą Muzyczną MTV dla najlepszego polskiego wykonawcy, a czterokrotnie odebrał statuetkę Nickelodeon dla Ulubionej polskiej gwiazdy na gali w Los Angeles. Na Instagramie obserwuje go blisko 950 tysięcy osób.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

MAMA
instagram.com/kwiatkowsky

Dawid Kwiatkowski zaprosił mamę do udziału w programie Starsza pani musi fiknąć.

MAMA
instagram.com/kwiatkowsky

Piosenkarz jest dumny z mamy, która pokonała nałóg alkoholowy.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Jesteś mamą lub tatą? Jeśli nie zdążysz do końca września, możesz stracić 1500 złotych
  2. Andrzej Grabowski o sytuacji w Polsce. „To jest coś gorszego niż cenzura”
  3. Ciąża Joanny Krupy wzbudza wśród fanów wiele emocji. Modelka zdradziła w końcu płeć dziecka
  4. Tomasz Karolak opowiedział o wywoływaniu ducha swojego dziadka. Zrobił to podczas studiów
  5. Mama zostawiła córkę pod opieką ojca. Zamontowała ukrytą kamerę, po obejrzeniu nagrania łzy popłynęły jej po policzkach
  6. Rodzice panny młodej wywołali u gości weselnych wytrzeszcz oczu. Kupili jej suknię za 800 tys. złotych

Źródło: pudelek.pl, TVN

Poprzedni artykułWzrost, który najbardziej nas kręci. Badania wykazały, co kochają mężczyźni, a co podnieca kobiety
Następny artykułPodczas wesela goście próbowali tradycyjnych potraw. Chwilę później wszyscy jechali do szpitala
Wydawca w Lelum.pl. Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: marta.m.kulik@gmail.com.