Marcin szczerze przyznał, że mimo iż od kilku lat regularnie spotyka się ze swoją kochanką, nigdy nie zdecyduje się na zostawienie swojej żony. Powodem jego decyzji nie tylko jest dobro dzieci. Mężczyzna wyjaśnia, z czego nie mógłby zrezygnować: –Mam kochankę, ale nigdy nie zostawię dla niej żony. Jedna rzecz mnie przy niej trzyma, nie chodzi o dzieci.

Marcin przyznaje, że spotyka się ze swoją kochanką już 4 lata. Kobieta jest od niego młodsza i jest stanu wolnego. W końcu, po tylu latach spotkań kobieta przyznała, że chciałaby, by mężczyzna zostawił dla niej żonę. Okazuje się jednak, że mężczyzna ma kilka powodów dla których, jak twierdzi, nigdy tego nie zrobi.

Marcin: -nigdy nie zostawię kochanki

Jak twierdzi 30-latek, nigdy nie zdecyduje się na odejście z małżeństwa, dopóki sam nie zostanie z tej relacji wyproszony. 30-latek bardzo kocha trójkę swoich dzieci i oczywiście bardzo boi się o to, że rozgoryczona żona dość mocno ograniczyłaby ich kontakty. Jednak nie ten powód jest głównym, dla którego mężczyzna chce nadal prowadzić podwójne życie.

– Bardzo kocham swoją żonę i dzieci i jestem szczęśliwy, że mam tak wspaniałą rodzinę. Moja relacja z kochanką opiera się tylko na przyjemnościach i ma sens, dopóki spotykamy się niczym dwoje nastolatków. Nie wyobrażam sobie zrezygnować z życia w domu rodzinnym, powitań dzieci, ciepłej zupy mojej żony i jej obecności. Bez niej ten dom byłby dla mnie strasznie pusty.

 1. Gigantyczne manifestacje ruszyły, ulice są sparaliżowane. Wszędzie policja i wojsko, słychać tylko krzyki
 2. Odbiera mowę. Dziennikarz TVN nagrał film nad grobem swojego dziecka
 3. RMF właśnie przekazało tragiczne informacje. Niestety, nie żyją. Śmierć nadeszła nieoczekiwanie

Kochankowie bez zobowiązań

Spotykanie się z kochanką ma dla Marcina sens tylko wówczas, gdy widzą się na randkach, a nie prowadzą wspólne życie. Od tego jest przecież żona, dom, dzieci. Rzucanie więc żony dla kochanki mija się jego zdaniem z celem:

-kochanka to przede wszystkim upust seksualny, kobieta, przy której znów czuję się męski i doceniony. Moja żona nie chce się ze mną kochać, wciąż mnie krytykuje.

Kocham ją niezmiennie, ale uważam, że to ona zmusiła mnie do znalezienia się w pozamałżeńskiej relacji. Jednak, gdybym miał ją zostawić, nie dałbym rady. Uwielbiam nasze wspólne poczucie bezpieczeństwa i dom, który tworzymy, nie dałby bym bez tego rady – przyznaje mężczyzna.

Marcin ma nadzieję, że jego kochanka zaprzestanie żądań, by zostawił swoją rodzinę. Mężczyzna ma już to, o czym marzy i nie potrzebuje zakładać kolejnej rodziny.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

MARCIN
fot. pexels.com/ Elina Sazonova

30-latek uwielbia swoją żonę w roli matki i opiekunki domu. Nie chciałby jej zostawiać, bo dom daje mu poczucie bezpieczeństwa.

marcin
fot. pexels.com/Anastasia Shuraeva

Zdaniem Marcina spotkania z kochanką mają sens jeśli nie prowadzą do założenia rodziny.

ZOBACZ TEŻ:

 1. Tysiące Polaków nie zadbają w tym roku o groby bliskich. Na szczęście jest wyjście z trudnej sytuacji
 2. Są zabici i dziesiątki rannych, wybuchła panika. Trzęsienie ziemi uderzyło, odczuli je w Europie
 3. Maciek: „Jeśli nie jesteś gotowa zostać w domu i nie pracować, nie jesteś prawdziwą kobietą. Ktoś musi gotować i sprzątać”
 4. Ważne: Minister Zdrowia przekazał kilka minut temu. Właśnie ogłosił co z obostrzeniami
 5. Sprzed chwili: Trwa konferencja Premiera, zapadła ostateczna decyzja ws. 1 listopada, już wszystko jasne
 6.  
 7. 13-letnia dziewczynka została spryskana gazem podczas Strajku Kobiet w Warszawie. Mamy nagranie, które ujawnia porażające sceny
 8. Babcia kroiła cebulę i zalewała jednym składnikiem. Przeziębienie znikało jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki

Poprzedni artykułMedia przekazały dramatyczną wiadomość. Nie żyje aktor z „Klanu”, miał tylko 35 lat
Następny artykułDecyzja zapadła, protestujący już potwierdzili. Wszystko rozegra się już w niedzielę
Redaktorka w Lelum.pl. Studentka kulturoznawstwa na UKSW w Warszawie. Wielbicielka jogi. Codziennie zaczyna poranek od powitania słońca i medytacji. W każdej wolnej chwili czyta książki. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl