Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Marzena Rogalska została usunięta ze spotu TVP. Jest zastąpiona Izabellą Krzan
Karol Osiński
Karol Osiński 26.02.2021 11:40

Marzena Rogalska została usunięta ze spotu TVP. Jest zastąpiona Izabellą Krzan

Marzena Rogalska
Piotr Molecki/East News

W czwartek, 25 lutego Telewizja Polska przedstawiła nowy i poprawiony spot poświęcony kobietom. Pierwotnie pojawiała się w nim Marzena Rogalska, która, jak wiadomo, nie jest już pracownicą TVP. Jego miejsce zajęła nowa współprowadząca program Pytanie na śniadanie, Izabella Krzan.

Ta sytuacja nie może nikogo dziwić. Marzena Rogalska była jedną z najbardziej lubianych prezenterek TVP, jednak mając sprecyzowane powody, postanowiła opuścić szeregi państwówki. Włodarze postanowili zastąpić ją wschodzącą gwiazdą stacji.

Marzena Rogalska po odejściu z TVP

Ponad tydzień temu do mediów trafiła bardzo zaskakująca wiadomość, że po ponad dekadzie spędzonej w Telewizji Polskiej Marzena Rogalska postanowiła odejść ze stacji. Chociaż oficjalnej przyczyny swojej decyzji nie zdradziła, to niedosłownie za jeden z powodów uznała pamiętny dzień strajku mediów, który miał miejsce 10 lutego.

Po 12. latach współpracy z TVP podjęłam decyzję o odejściu. Środa, 10 lutego 2021 roku był najtrudniejszym dniem w mojej karierze zawodowej. Programy i zwiastuny z moim udziałem, które jeszcze zobaczycie na antenie, zostały nagrane wcześniej – napisała na swoim Instagramie Marzena Rogalska.

Na całe szczęście dziennikarka nie zamierza kończyć swojej przygody zawodowej, o czym również poinformowała w opublikowanym wpisie. Co więcej, okazuje się, że już zdążyła znaleźć sobie kolejne zajęcie. Poprowadzi wykłady w serwisie Beaty Sadowskiej, o czym sama Sadowska poinformowała na Instagramie.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Już w ten piątek wykłady Marzeny Rogalskiej na www.mentalist.pl, a w niedzielę o 21.00 widzimy się tu na LIVE’enapisała dziennikarka.

Marzena Rogalska usunięta ze spotu TVP

Na zastępstwo Marzeny Rogalskiej w Pytaniu na śniadanie nie przyszło długo czekać. Już w następnym wydaniu programu Tomasz Kammel ogłosił, że jego nową partnerką w śniadaniówce zostanie Izabella Krzan. Warto zauważyć, że Rogalska zdążyła wystąpić w spocie nowego kanału TVP, co może świadczyć o jej nagłej decyzji opuszczenia szeregów państwówki.

Co więcej, zagrała w nim bardzo ważną rolę, ponieważ w pewnym momencie zdzierała z siebie maskę z twarzą Tomasza Kammela. Jednak z uwagi na zaistniałe okoliczności włodarze stacji postanowili zmienić spot i w jej miejsce wstawiono uśmiechającą się Izabellę Krzan.

Nowa stacja TVP wystartuje już 8 marca i będzie poświęcony kobietom. Szerszy jej opis przedstawiła szefowa kanału Iwona Bocian-Zaciewska w rozmowie z wirtualnemedia.pl.

TVP Kobieta będzie wyjątkowym kanałem wyspecjalizowanym – mądrym, misyjnym oraz pełnym pasji i inspiracji […] TVP Kobieta tworzyć będą wyjątkowe niesamowite kobiety – ekspertki w swoich dziedzinach. TVP Kobieta będzie pełna empatii jak Marta Manowska, pełna siły i pasji jak Milka Raulin, wykwintna i pięknie przyprawiona jak Agnieszka Mielczarek czy wreszcie – kolorowa i pachnąca jak kwiaty w ogrodzie Joanny Lewandowskiej – opowiada Bocian-Zaciewska.

Będziecie oglądały nowy kanał TVP?

Zobacz wideo:

Marzena Rogalska została usunięta z nowego spotu TVP. Jej miejsce zajęła Izabella Krzan.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: pudelek.pl