Anna Mucha kolejny raz zaskoczyła fanów gorącym zdjęciem. Aktorka bez ubrań pozuje w wannie, na włosach ma ręcznik i maluje usta czerwoną szminką. Całość wygląda obłędnie, internauci w kilka chwil zasypali gwiazdę komplementami.

Anna Mucha to od lat jedna z najbardziej rozpoznawalnych polskich aktorek. Gwiazda cały czas gra w M jak miłość, a na Instagramie publikuje fotografie, obok których fani nigdy nie przechodzą obojętnie. Tak też było i tym razem.

Anna Mucha w wannie

Zdjęcie Anny Muchy w wannie w kilka godzin wywołało ogromne zainteresowanie. Nie ma w tym nic dziwnego – piękna gwiazda kusi, mając na sobie jedynie ręcznik i złotą biżuterię. 

Trzeba się zacząć szykować, skoro człowiek wraca do grania – napisała pod fotografią.

Okazuje się, że w ten nietypowy sposób aktorka zapowiedziała spektakl w Rzeszowie. W Przygodzie z ogrodnikiem, poza Anną Muchą, widzowie zobaczą też Agnieszkę Włodarczyk czy Katarzynę Cichopek.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

 

Przedstawienie z udziałem gwiazd będą mogli obejrzeć także mieszkańcy Warszawy, Lublina i Bielsko-Białej. 

Fani zachwyceni zdjęciem Anny Muchy

Internauci nie mogą wyjść z podziwu, zdjęcie aktorki M jak miłość wywołało lawinę komentarzy:

– Bogini;

– Wielbię;

– Odkąd pamiętam zawsze zjawiskowa;

– Pani Aniu ślicznie wygląda pani w tej wannie.

To już drugi raz w tym miesiącu, kiedy o gwieździe zrobiło się naprawdę głośno. Niestety, niedawno Anna Mucha musiała przekazać przykrą wiadomość – straciła posadę w show TVP pt. Dance Dance Dance.

– Przerwana lekcja jurorowania. Program Dance Dance Dance to wspaniały i trudny format. Bycie jurorem to nie tylko zaszczyt, ale i frajda. Ostatecznie nic nie smakuje tak dobrze, jak zarabianie pieniędzy na mówieniu kolegom prosto w twarz, co się o nich myśli. Zwłaszcza, jak gorzej to znoszą. Nic dziwnego, ze ludzie chcieli to oglądać. Niestety, właśnie dowiedziałam się, że decyzją zarządu TVP moja przygoda z tym programem została przerwana – napisała na Instagramie.

Na szczęście aktorka ma jeszcze inne plany zawodowe, z których z pewnością może być dumna. Zobaczcie tylko zdjęcie, którym zapowiada swoją wizytę w Rzeszowie!

Zobacz zdjęcie:

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Anna Mucha (@taannamucha)

 Aktorka zachwyciła odważnym zdjęciem.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Poprzedni artykułKim jest narzeczona Krzysztofa Ibisza? Joanna Kudzbalska pracuje w jednym ze stołecznych szpitali
Następny artykułMałgorzata Lorentowicz uratowała niejedno życie. Aktorka była sanitariuszką w Powstaniu Warszawskim
Wydawca w Lelum.pl. Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: marta.m.kulik@gmail.com.