Polskę obiegła dziś wiadomość o zaręczynach lubianego prezentera. Okazuje się, że Krzysztof Ibisz planuje poślubić panią doktor pracującą w jednym ze stołecznych szpitali. Joanna Kudzbalska w show-biznesie zasłynęła dzięki udziałowi w programie Top Model.

Krzysztof Ibisz właśnie obchodzi 56 urodziny, ale to niejedyny powód do świętowania. Od rana do prezentera Polsatu i jego ukochanej spływają gratulacje z całego kraju.

Krzysztof Ibisz zaręczyny

Dziś rano pojawiły się nieoficjalne informacje o zaręczynach Krzysztofa Ibisza i 27 lat młodszej gwiazdy programu Top Model. Niedługo później sam zainteresowany potwierdził te doniesienia i przyjął gratulacje.

– Dziękujemy. W te pogodne dni życzymy wszystkim pogody ducha i kwitnącej, pięknej miłości – powiedział w rozmowie z Pudelkiem.

Na początku stycznia na profilu kobiety pojawiło się zdjęcie z pierścionkiem zaręczynowym. Wtedy nikt jeszcze nie podejrzewał, że szczęśliwcem, któremu powiedziała tak, jest Krzysztof Ibisz.

Teraz wiadomo, że sygnały o ich związku pojawiały się w mediach społecznościwych dużo wcześniej.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

 

Kim jest Joanna Kudzbalska?

Joanna Kudzbalska jest uczestniczką 2. edycji programu Top Model na antenie TVN. Aby skupić się na modelingu, przerwała nawet studia medyczne. Później jednak skończyła edukację i obecnie, jak donosi pudelek.pl, pracuje jako lekarz w jednym ze stołecznych szpitali. 

Jakiś czas temu 29-latka chwaliła się nie tylko pierścionkiem zaręczynowym. Niedaleko jej domu pojawił się billboard z napisem „Asiu, Kocham Cię”. Możemy się domyślać, że zakochanym romantykiem był gwiazdor Polsatu.

Przypomnijmy, że byłą żoną prezentera jest Anna Nowak-Ibisz, z którą ma syna Vincenta. Nie jest tajemnicą, że mają ze sobą świetny kontakt i ciepłą relację. Fani wielokrotnie mogli zobaczyć, jak spędzają razem czas.

Gdy Anna Nowak-Ibisz odniosła sukces, Krzysztof nie przeszedł obok tego faktu obojętnie. Więcej na ten temat przeczytacie >tutaj<.

Zobacz zdjęcia:

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Jo Q (@qzdeba)

 Krzysztof Ibisz planuje ślub.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Jo Q (@qzdeba)

Jego ukochana skończyła medycynę.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Jo Q (@qzdeba)

Wygląda na to, że Krzysztof Ibisz to romantyk! 

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Poprzedni artykułMichał Wiśniewski w końcu pokazał żonę. Pola to piękna kobieta
Następny artykułAnna Mucha kusi zdjęciem w wannie. Aktorka wygląda obłędnie
Wydawca w Lelum.pl. Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: marta.m.kulik@gmail.com.