Lelum.pl > Krzysztof Ibisz

Krzysztof Ibisz

Krzysztof Ibisz zamieścił wstrząsający komunikat
07.10.2023 22:31 "Jeszcze przed chwilą żyli". Zdruzgotany Krzysztof Ibisz właśnie zamieścił komunikat

Tragedia, jaka rozgrywa się obecnie w Izraelu, poruszyła cały świat. Teraz głos w sprawie zabrał Krzysztof Ibisz, który podzielił się wzruszającą fotografią. Na profilu dziennikarza Polsatu pojawił się post, który porusza do łez.

Krzysztof Ibisz
11.07.2023 14:57 Pokazali zdjęcie ze ślubu Ibisza z Anną Zajdler. Wpadka podczas przysięgi do dziś szokuje. Prorocze słowa?

25 lat temu rozwijający swoją karierę telewizyjna Krzysztof Ibisz wziął ślub z dziennikarką Anną Zejdler. Ceremonia zapadła Polakom w pamięć nie tylko ze względu na to, że była na żywo transmitowana, ale również szokującą wpadkę, która miała miejsce podczas składania przysięgi!

Krzysztof Ibisz
06.02.2023 08:04 Krzysztof Ibisz pokazał, jak kwitnąco wygląda jego 3 żona. 2 żona właśnie raniąco go podsumowała

Krzysztof Ibisz wrzucił do mediów społecznościowych wpis, w którym pokazał, że wybiera się na urodziny swojego syna Vincenta. Post z tej okazji opublikowała też mama chłopaka, była żona prezentera, Anna Nowak-Ibisz. Mocno podsumowała w nim ojca dziecka.Czyżby Krzysztof Ibisz był zbyt pochłonięty karierą, by zajmować się synem? Tak wynika z jej posta.

Krzysztof Ibisz
01.02.2023 22:16 Krzysztof Ibisz wygadał się ws. powiększenia rodziny. Jego trzecia żona dopiero co urodziła

Krzysztof Ibisz całkiem niedawno po raz trzeci został ojcem. Jego najmłodszy synek dopiero co pojawił się na świecie, a prezenter już mówi o dalszym powiększaniu rodziny. Co na to jego trzecia żona? Dziennikarz ma obecnie trójkę synów: Maksymiliana ze związku z Anną Zejdler, Vincenta z małżeństwa z Anną Nowak-Ibisz oraz Borysa, owoc miłości do Joanny Kudzbalskiej.

Krzysztof Ibisz
18.11.2022 23:08 Krzysztof Ibisz zabrał głos nt. Kasi Cichopek. Przypomniał wszystkim, co robiła 13 lat temu

Zarówno Krzysztof Ibisz, jak i Kasia Cichopek pracują w mediach nie od wczoraj. Mało kto jednak pamięta już, że kilkanaście lat temu razem prowadzili popularny program. Okazuje się, że prezenter nie zapomniał. Od 2007 do 2009 roku stacja Polsat emitowała muzyczny show „Jak oni śpiewają”. Wówczas był to prawdziwy hit. Po latach wskrzeszenie formatu planowało TVP, jednak pandemia pokrzyżowała te zamiary.

Krzysztof Ibisz
12.11.2022 23:51 Krzysztof Ibisz publicznie zwrócił się do Janachowskiej po aferze z Pauliną Smaszcz. Zareagowała w wymowny sposób

Izabela Janachowska całkiem niedawno wdała się w medialną przepychankę słowną z Pauliną Smaszcz. Panie nie szczędziły sobie nieprzyjemnych słów, a do akcji wkroczyć mieli nawet ich prawnicy. Teraz do sprawy między słowami odniósł się Krzysztof Ibisz. Prezenter skomentował bowiem wakacyjne zdjęcie, na którym Janachowska jest wraz ze swoim mężem.

Krzysztof Ibisz
03.11.2022 15:49 Krzysztof Ibisz czyścił toalety i pracował w fabryce, zanim stał się sławny. „Dla mnie praca jest wartością”

Krzysztof Ibisz otworzył się na temat swojej przeszłości i zdradził, czym zajmował się, zanim został sławnym prezenterem. Prowadzący program „Taniec z gwiazdami” wyznał, jaki ma stosunek do pracy i czy zmieniło się to w przeciągu lat. Dziennikarz jest obecnie jedną z największych polskich gwiazd, która nie może narzekać na brak propozycji zawodowych i sukcesów. Co więcej, z powodzeniem łączy on prężnie rozwijającą się karierę z obowiązkami rodzicielskimi. Niedawno na świat przyszedł syn prezentera i jego żony Joanny Kudzbalskiej o imieniu Borys. Krzysztof Ibisz udzielił szczerego wywiadu portalowi „Świat Gwiazd”, w którym wyznał, czym zajmował się, zanim rozpoczął pracę w telewizji. Słowa gwiazdora naprawdę dodają otuchy i mogą imponować.

Krzysztof Ibisz
12.10.2022 00:13 Krzysztof Ibisz pochwalił się nietypowym hobby, widok przyprawia o dreszcze. „Żona nie rozumie”

Krzysztof Ibisz pokazał internautom, czym zajmuje się w wolnym czasie. Świeżo upieczony ojciec wybrał sobie nietypowe hobby. Jego entuzjazmu nowym nabytkiem nie podziela żona. Prowadzący program „Taniec z gwiazdami” w ostatnim czasie przeżył prawdziwą rewolucję. Na świat przyszło jego kolejne dziecko. Krzysztof Ibisz pokazał, jak relaksuje się w wolnym czasie. Hobby potrafi przyprawić o dreszcze.

Krzysztof Ibisz
06.10.2022 22:30 Krzysztof Ibisz dodał poruszający wpis. Wspomina Żorę Korolyova, „Tak bardzo przykro”

Żora Korolyov, gdyby żył, dziś obchodziłby swoje 35. urodziny. W tym dniu na wyjątkowy post zdobył się Krzysztof Ibisz, który wciąż nie może pogodzić się ze śmiercią przyjaciela. W sieci pojawiło się ich wspólne zdjęcie. 21 grudnia 2021 miał miejsce dzień, który poruszył wielu. Wówczas zmarł Żora Korolyov, tancerz, aktor i choreograf, który cieszył się ogromną sympatią wśród Polaków.

polsat
23.09.2022 12:05 Ile dzieci ma Krzysztof Ibisz? Kilkudniowego Borysa już odebrał ze szpitala

Krzysztof Ibisz niedawno poinformował o tym, że jego żona Joanna szczęśliwie urodziła ich pierwszego syna. Malutki Borys nie jest jednak jedynym dzieckiem prezentera, bo ten doczekał się już potomstwa ze swoich wcześniejszych związków. Prowadzący „Tańca z Gwiazdami” był bowiem wcześniej żonaty już dwukrotnie i obie jego małżonki dały mu po dziecku. Jak duże dziś są jego pozostałe pociechy?

Krzysztof Ibisz
20.09.2022 11:26 Krzysztof Ibisz zawstydzony w programie na żywo. Zaczęli mówić o jego rodzinie

„Taniec z Gwiazdami” trwał w najlepsze kiedy nagle na żywo padły zaskakujące słowa. Rafał Maserak zwrócił się do gospodarza. Rozległy się brawa, Krzysztof Ibisz zmieszał się, jego reakcja mogła nieco zdziwić. Zawstydzony, szybko uciął temat. Po odtańczonym walcu, Natalia Jaroszek i Rafał Maserak zeszli z parkietu i czekali na oceny jurorów. Był to trzeci z najwyżej ocenionych występów w 4. odcinku jednak największa niespodzianka była jeszcze przed nami. Trener nagle zwrócił się do gospodarza. Krzysztof Ibisz nie mógł ukryć zawstydzenia, rozległy się brawa.

Krzysztof Ibisz
18.09.2022 20:17 Media podają wieści ze szpitala. Miało dojść do porodu przed terminem, Krzysztof Ibisz został ojcem

Krzysztof Ibisz nie ukrywał, że jest bardzo podekscytowany perspektywą posiadania kolejnego dziecka. Doczekał się co prawda już dwóch synów, ale teraz w ciąży była jego nowa żona, Joanna. Jak się okazuje, można mówić już o jej stanie w czasie przeszłym. Tak przynajmniej twierdzi serwis „Pomponik”, którego informator zdradził, że do porodu już doszło, choć był on planowany na kilka dni później. Pomimo pośpiechu bobasa, nowy członek rodziny Ibisza miał się urodzić cały i zdrowy.

Krzysztof Ibisz
28.08.2022 17:56 Obrażenia po wypadku syna Krzysztofa Ibisza okazały się poważne. Trwa rehabilitacja i walka o zdrowie chłopca

Kilka tygodni temu Krzysztof Ibisz otrzymał niepokojący telefon. Wakacje jego syna przerwał niebezpieczny wypadek. 16-letni Vincent trafił na SOR z poważnymi obrażeniami. Teraz media obiegła wieść o stanie zdrowia chłopca. Krzysztof Ibisz obecnie oczekuje swojego trzeciego dziecka, jednak z dwójką synów z poprzednich związków ma doskonały kontakt. Niestety, wakacje młodszego z chłopców nieoczekiwanie zakończył bolesny incydent. 16-letni Vincent przebywał z matką na Półwyspie Helskim. Podczas przejażdżki na hulajnodze zdarzył się wypadek. Anna Nowak-Ibisz musiała wezwać karetkę. Zatelefonowała też do byłego męża. Na jej Instagramie pojawił się mocny apel.

polsat
19.08.2022 20:38 Krzysztof Ibisz żegna Piotra Balickiego. „Tyle lat razem”

To smutny dzień dla świata show-biznesu. W piątek media poinformowały o śmierci Piotra Balickiego, lubianego prezentera i konferansjera. Pogrążony w smutku Krzysztof Ibisz zamieścił poruszający wpis. Tymi słowami pożegnał kolegę, z którym przez wiele lat współpracował. Piotr Balicki był prawdziwym mistrzem w swoim fachu. Jak sam z przymrużeniem oka przyznawał, potrafił rozgrzać nawet najbardziej „leniwą” publikę, a w swoim środowisku był uważany za osobę o nietuzinkowej osobowości i wielkim poczuciu humoru. Nic dziwnego, że jego śmierć wywołała prawdziwy szok i wielki smutek wśród kolegów i koleżanek. Pożegnalne wpisy zamieścili już m.in. Piotr Gąsowski i Katarzyna Skrzynecka. Poruszającą wiadomość zostawił też wieloletniemu współpracownikowi Krzysztof Ibisz.

Krzysztof Ibisz
18.08.2022 22:55 Krzysztof Ibisz wszedł na pokład samolotu i zaniemówił. Nie krył zdziwienia po tym, kogo tam spotkał

Krzysztof Ibisz ruszył w drogę na Festival Polonaise 2022 w Chicago. Prezenter nie spodziewał się jednak, że pewien gwiazdor również pojawi się na wydarzeniu. Jeszcze na lotnisku Chopina wpadł na Krzysztofa Cugowskiego! Miłośnicy polskiej sztuki, kultury i muzyki co roku mają szansę spotkać się na festiwalu w Chicago i świętować w gronie największych gwiazd. Podczas tej edycji na wydarzeniu pojawią się m.in. Ibisz i Cugowski, którzy przypadkiem wpadli na siebie na lotnisku.

Krzysztof Ibisz
14.08.2022 18:36 Świece zapachowe, olejki do masażu. Krzysztof Ibisz pokazał, co zamierza zabrać na porodówkę dla żony

Już niedługo Krzysztof Ibisz po raz kolejny zostanie ojcem. Gwiazdor powoli przygotowuje się do dnia porodu i pakuje torbę, którą zabierze ze sobą do szpitala. Gdy pokazał jej zawartość na Instagramie, fani nie mogli powstrzymać śmiechu. Ibisz udowodnił, że jest przygotowany na każdą ewentualność. Do swojej torby schował m.in. świece zapachowe czy olejki do masażu. „Brawo, za bycie zorganizowanym” – komentowali internauci.

Krzysztof Ibisz
13.08.2022 16:33 Najpierw wiła się wokół Szpaka, teraz Margaret pokazała się z Krzysztofem Ibiszem

Margaret jeszcze kilka lat temu była jedną z najpopularniejszych popowych piosenkarek w kraju. Później jednak postanowiła odciąć się od show-biznesu i zaczęła tworzyć inną muzykę pod własnym szyldem. Jak się okazuje, z niektórymi osobami z branży wciąż lubi się pokazywać. Jedną z nich jest Krzysztof Ibisz Co ciekawe, ich wspólna fotografia pojawiła się na profilu prezentera, dlatego można uważać, że to właśnie on poprosił o zdjęcie.

Krzysztof Ibisz
29.07.2022 20:49 Krzysztof Ibisz zdradził sekret swojego idealnego uśmiechu. Wiadomo, gdzie nad nim pracuje

Żartobliwie, choć jednak z podziwem mówi się, że Krzysztof Ibisz z biegiem czasu staje się młodszy, a nie starszy. Faktycznie można odnieść takie wrażenie, ponieważ prezenter niezmiennie od lat świetnie się trzyma. Jednym z jego znaków rozpoznawczych jest śnieżnobiały uśmiech. Każdy z nas wie, że nie jest łatwo utrzymać kolor zębów w idealnym odcieniu. W jaki sposób robi to znany prezenter? Wyjaśnił to za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych.

Krzysztof Ibisz
23.07.2022 22:28 Właśnie poinformowano o wypadku syna Krzysztofa Ibisza. Zdjęcie z karetki obiega sieć

Syn Krzysztofa Ibisza doznał ciężkiej kontuzji z powodu porzuconej hulajnogi. Na miejscu pojawiła się karetka, a chłopak został zabrany na SOR. Była żona gwiazdora Polsatu apeluje o ostrożność. Anna Nowak-Ibisz poinformowała niedawno w mediach społecznościowych o wypadku z udziałem jej nastoletniego syna, Vincenta. Chłopiec przewrócił się o pozostawioną w nieodpowiednim miejscu hulajnogę. Syn Krzysztofa Ibisza trafił do szpitala, a jego była żona wydała apel do internautów. W czasie wakacji nietrudno o nieszczęśliwe zdarzenie.

Krzysztof Ibisz
22.07.2022 23:24 Rzadko spotykany widok. Krzysztof Ibisz pokazał mamę, są razem w podróży, mkną przez Polskę

Krzysztof Ibisz postanowił wyruszyć w wakacyjną podróż po Polsce, o czym poinformował w mediach społecznościowych. Towarzyszką prezentera została jego mama. Wspólnie zdjęcie rozczuliło internautów. Prezenter zyskał popularność dzięki występom na najpopularniejszych wydarzeniach telewizyjnych w Polsce. Internauci pokochali go za dystans i umiejętność żartowania na swój temat. Krzysztof Ibisz jak wiele gwiazd postanowił spędzić tegoroczne wakacje w podróży. W mediach społecznościowych wyznał, że jego towarzyszką została mama.

Krzysztof Ibisz
18.07.2022 20:19 Krzysztof Ibisz wrzucił zdjęcie z nową Miss Polski. Internauta: „Krzysiu, twoje ząbki piękniejsze”

Krzysztof Ibisz pochwalił się zdjęciem, które wywołało żywą reakcję internautów. Prezenter ma za sobą emocjonujący wieczór. Od razu po ogłoszeniu werdyktu, stanął ramię w ramię z nową Miss Polski, Aleksandrą Klepaczką i zapozował do wspólnej fotografii. Rozbawieni fani zwrócili uwagę na jeden szczegół. Krzysztof Ibisz Już na kilka godzin przed rozpoczęciem konkursu skrupulatnie relacjonował przygotowania do Miss Polski 2022. Towarzyszyły mu Izabela Janachowska i Ilona Krawczyńska. Prezenter swoim charakterystycznym głosem i profesjonalizmem uświetnił wydarzenie, na sam koniec zapraszając na scenę dotychczasową piastunkę tytułu „Najpiękniejszej”, Agatę Wdowiak, która wręczyła srebrną koronę Aleksandrze Klepaczce.

Krzysztof Ibisz
17.06.2022 22:27 Zaspany Ibisz pokazał zdjęcie prosto z łóżka. Zdumiewające, kto mu towarzyszy. Ciekawe, co na to jego żona

Wygląda na to, że znany polski prezenter leniwie spędził ostatnie popołudnie. W relacji zamieścił zdjęcie prosto z łóżka. Na dodatek do relaksu przyłączył się niespodziewany towarzysz. I nie była to żona gwiazdora. Krzysztof Ibisz chętnie dzieli się na Instagramie nie tylko swoimi osiągnięciami, ale też zwyczajną codziennością. W 2021 roku żoną wiecznie młodego prezentera została Joanna Kudzbalska. Ukochana często towarzyszy mu na zdjęciach i w relacjach. Tym razem jednak zastąpił ją ktoś inny.

Kim jest żona Krzysztofa Ibisza
13.06.2022 21:24 Krzysztof Ibisz pokazał, jak wygląda jego żona, młodsza od niego o 27 lat, z dużym ciążowym brzuchem

Krzysztof Ibisz i jego żona Joanna Kudzbalska spodziewają się dziecka. Para ogłosiła to całkiem niedawno. Na najnowszych zdjęciach widać jednak, że ciążowy brzuszek jest całkiem spory. Ibisz ma obecnie dwójkę dzieci – 23-letniego Maksymiliana i 16-letniego Vincenta. 57-letni prezenter poślubił Kudzbalską rok temu. Para nie kryje ekscytacji perspektywą posiadania wspólnego potomka.

Krzystof Ibisz Irena Santor
12.06.2022 18:16 Santor wsparta o ramię Krzysztofa Ibisza nie wytrzymała. Złapała za mikrofon, po chwili cała widownia wstała

W trakcie koncertu „Uroczysty Wodecki” na scenie pojawiła się Irena Santor u boku Krzysztofa Ibisza i Andrzej Lamperta. Prawie 90-letnia artystka zaskoczyła wszystkich zgromadzonych swoim występem. Nieoczekiwanie złapała za mikrofon i odśpiewała fragment utworu „Walc Embarras”. Chociaż Santor już dawno zapewniała, że przechodzi na muzyczną emeryturę, dla zmarłego artysty postanowiła zrobić wyjątek. Jej występ na krakowskiej scenie sprawił, że publiczność biła brawo na stojąco.

Krzysztof Ibisz
06.06.2022 12:42 Krzysztof Ibisz pokazał, w jakich warunkach mieszka z żoną. Wygląd jego domu w środku przyciąga wzrok

Krzysztof Ibisz jest jedną z największych gwiazd telewizji Polsat. Okazało się, że popularny prezenter mieszka w luksusowej XIX-wiecznej kamienicy w centrum stolicy. Wnętrza jego mieszkania mogą robić wrażenie. Dziennikarz mieszka razem ze swoją żoną Joanną Kudzbalską w drogim apartamencie w centrum Warszawy. Mieszkanie zwraca uwagę swoimi wysoki sufitami i ogromnymi przestrzeniami.

Krzysztof Ibisz
05.06.2022 22:23 Ile dzieci ma Krzysztof Ibisz? Jego trzecia żona jest w ciąży, to nie pierwsze dziecko prezentera

Dopiero co media obiegła wieść, że gospodarz kultowej „Gry w ciemno” po raz trzeci stanął na ślubnym kobiercu, a teraz ogłoszono kolejną, wspaniałą nowinę. Krzysztof Ibisz zostanie ojcem. Joanna Kudzbalska zaprezentowała zaokrąglony brzuszek, a my przypominamy, ile dzieci ma wiecznie młody prezenter. Czym byłby świat rodzinnych teleturniejów bez polskiego Benjamina Buttona? Krzysztof Ibisz, choć ma na swoim koncie karierę polityczną i dziennikarską, zapisał się w naszej świadomości, jako gospodarz takich kultowych programów, jak „Rosyjska ruletka”, „Gra w ciemno”, czy „Awantura o kasę” i można odnieść wrażenie, że z biegiem lat jego sława wcale się nie zestarzała — podobnie, jak on sam. Prezenter nigdy też nie robił tajemnicy ze swojego życia prywatnego. Zmieniło się to dopiero w ubiegłym roku, kiedy stanął na ślubnym kobiercu u boku Joanny Kudzbalskiej. Dopiero niedawno para udzieliła pierwszego wspólnego wywiadu i opowiedziała o początkach małżeństwa.

Krzysztof Ibisz
30.05.2022 13:16 Krzysztof Ibisz wystąpił z dorosłym synem. Mamą 22-latka jest znana Polka

Krzysztof Ibisz pojawił się na scenie w asyście swojego syna Maksymiliana. 22-latek jest owocem związku prezentera ze znaną polską dziennikarką. Kim jest była ukochana gwiazdora? Syn prezentera powoli idzie w ślady znanego ojca i próbuje swoich sił w polskim show-biznesie. Niedawno poprowadził on razem z tatą koncert Fundacji Polsat w Skierniewicach.

Krzysztof Ibisz
28.05.2022 00:02 Krzysztof Ibisz zdradził sekret swojej wiecznej młodości. Aż trudno uwierzyć

Choć Krzysztof Ibisz niedawno obchodził 57. urodziny, młodzieńczego wyglądu mógłby mu pozazdrościć niejeden trzydziestolatek. Co jest sekretem dziennikarza? Zdradził to w ostatnim wywiadzie. Fani gwiazdora od lat żartują, że Ibisz zawdzięcza swój niezwykle promienny i młody wygląd zaklęciom magicznym lub innym przedziwnym zabiegom. Okazuje się jednak, że prawda jest nieco inna.