Matka to najważniejsza osoba w życiu każdego z nas. Ta 14-latka została nią niezwykle szybko, większość ludzi powiedziałaby zbyt szybko i na rację. 14 lat to nie czas na rodzenie i wychowywanie niemowlaka. Ta młoda mama pokazała zdjęcia, które są nie do uwierzenia. Nikt nie mógł się tego spodziewać. 

Matka najczęściej szykuje nas do szkoły, by następnie wyjść do pracy. W tym przypadku może być zupełnie inaczej. Natalie miała zaledwie 14 lat gdy zaszła w ciążę. Teraz do sieci trafiły zdjęcia, które są niewiarygodne. 

Zdjęcia 14-letniej mamy są niewiarygodne!

Życie młodej, amerykańskiej matki zmieniło się nie do poznania. Musiała przewartościować wszystko, co do tej pory było dla niej istotne. Na świecie pojawiła się córeczka. Nastolatka postanowiła pokazać światu, jak naprawdę obecnie wygląda jej życie. 

Choć zdjęcia ukazują niesamowitą zaradność, młoda matka musiała zmierzyć się z wieloma przeciwnościami losu. Dziewczynka była zmuszona do natychmiastowego dorośnięcia i podejmowania świadomych, odpowiedzialnych decyzji za nowe życie. 

  1. Przykra wiadomość o Sandrze i Krzyśku z „Gogglebox”. To koniec
  2. Bulwersujące sceny w Dzień dobry TVN. Widzowie nie wytrzymali, posypały się gromy

Jak wygląda życie Natalie po porodzie?

Dziewczyna, ku pokrzepieniu innych dzieli się w mediach zdjęciami i informacjami ze swojego codziennego życia. Takiego podejścia możemy wyłącznie pogratulować! Chociaż sytuacja nie jest łatwa, matka godzi opiekę nad córeczką i edukację. Co więcej, Natalie dorywczo pracuje w jednym z najpopularniejszych fast-foodów na świecie.

Niestety jest też smutna część tej historii… Dziewczyna niedawno usunęła ze swoich mediów wszystkie powiązania z ojcem małej Ryli. Choć pogłoski nie zostały oficjalnie potwierdzone, internauci domyślają się, że dziewczyna musi zmierzyć się z kolejnym wyzwaniem – samotnym macierzyństwem.

Zobacz zdjęcia:

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Some beach babes with their babes

Post udostępniony przez Natalie Shay♡ | ‏Az???? (@igg.natalie)

Zobacz też: 

  1. Z ostatniej chwili: Nie żyje uwielbiana aktorka, znana z największych hitów na TVP, TVN i Polsacie
  2. Porażające słowa premiera Morawieckiego. Mówi o nowych obostrzeniach
  3. Przepowiednie dla Polski. Jasnowidz wyjawił, co stanie się w 2020. Porażające
  4. Żona skarżyła się na ogromny ból brzucha. Gdy lekarze podali przyczynę, mąż złożył pozew o rozwód
  5. Dagmara Kaźmierska błaga o pomoc. Trwa dramatyczna walka z czasem
  6. Otworzył słoik z grzybami do obiadu, o mało nie wypaliło mu buzi. Lipcowe zbiory do wyrzucenia przez 1 błąd, teraz ostrzega innych

Źródła: popularne.pl

Poprzedni artykułNikt nie miał pojęcia, ukrywali całą prawdę. Chodzi o Bandziorka z „Chłopaków do wzięcia”
Następny artykułObejrzeli nagranie ze szkolnego korytarza i zamarli. Rzeczy, które widać na wideo, mrożą krew w żyłach
Redaktor w Lelum.pl Absolwentka Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej. Pasjonatka nowych technologii, sztuki i rysunku. Wolne chwile spędza na tworzeniu ilustracji i pogłębianiu wiedzy na temat projektowania doświadczeń użytkowników.