Gogglebox to jeden z najchętniej oglądanych programów typu reality-show na antenie TTV. Niedawno minęło sześć lat od emisji pierwszego odcinka. Komentowanie uczestników zabawy dostarcza wielu emocji i rozrywki fanom. Niestety, ale dwoje uczestników programu, Sandra i Krzysiek ogłosili przykrą wiadomość. To koniec.

Reality-show to jeden z najbardziej uwielbianych gatunków programów telewizyjnych, a Gogglebox to prawdziwy ewenement. Komentowanie innych programów rozrywkowych przez uczestników to porządna dawka humoru i rozrywki dla telewidzów. Jednak nawet w takich programach bywają przykre sytuacje. Sandra i Krzysiek podali informację, która nie spodoba się wielu fanom.

Sandra i Krzysiek z Gogglebox ogłosili przykrą wiadomość

Stacja telewizyjna TTV za pośrednictwem Facebooka przekazała bardzo przykrą wiadomość płynącą od dwojga uczestników programu Gogglebox. Sandra i Krzysiek ogłosili, że odchodzą z programu. Popularna para uznała, że nadchodzi czas na zmiany w ich życiu.

W opublikowanym komunikacie przez TTV można przeczytać:

– W związku z licznymi zapytaniami chcemy Was poinformować, że nasza droga w programie dobiegła końca. Czasem w życiu zmieniają się priorytety, a że czasu wiecznie mało postanowiliśmy zrezygnować z wielkiej przygody, jaką był udział w tym programie – informują Sandra i Krzysiek.

  1. Kobieta związała dziecko taśmą. Niewiarygodne sceny w prywatnym przedszkolu
  2. Kupiła mięso w Biedronce, gdy otworzyła opakowanie zamarła. Wielu klientów może być oburzonych

Koniec wielkiej i długiej przygody

Sandra i Krzysztof dostarczali nie tylko mnóstwa rozrywki, ale przede wszystkim udowadniali, że wielka miłość naprawdę istnieje. Mieszkają w Rudzie Śląskiej, gdzie wychowują córeczkę Zuzię. Podczas swoich wypowiedzi często dawali ludziom do zrozumienia, że są ze sobą bardzo szczęśliwi. Niestety, ale przygoda Sandry i Krzyśka z programem dobiegła końca.

Para oficjalnie podziękowała za udział w programie i okazywane wsparcie:

– Bardzo dziękujemy producentom oraz ludziom zaangażowanym w produkcję za możliwość udziału w fajnym projekcie, który będziemy pamiętać do końca życia. A przede wszystkim dziękujemy Wam, Drodzy Widzowie! Pozdrawiamy Was wszystkich serdecznie! – mówią małżonkowie.

Małżeństwo dołączyło do programu w trzecim sezonie, którego emisja miała miejsce w 2015 roku. W Gogglebox dzieje się mnóstwo rzeczy, które nie przechodzą bez echa.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Googlebox
fot. facebook.com/TelewizjaTTV/

Sandra i Krzysztof z programu Gogglebox ogłosili przykrą wiadomość.

Googlebox
fot. facebook.com/pg/GoggleboxPrzedTelewizorem

Stacja TTV przekazała informację, że para odchodzi z programu.

Googlebox
fot. kadr z programu Googlebox

Małżeństwo uznało, że w ich życiu nadszedł czas na zmiany.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Znoszą zakaz dla Polaków. Jest potwierdzenie, w końcu
  2. Samotny ojciec zabrał kilkuletnią córkę do restauracji. Po powrocie do domu zalał się łzami, nieoczekiwany finał
  3. Nie była w stanie wytrzymać cierpienia. Gwiazda „Wojny domowej” odeszła w samotności
  4. Kobieta pobita na ulicy na oczach dziecka. Porażające sceny w Polsce, szukają świadków
  5. Dowiedziała się o śmiertelnej chorobie. Tragiczna wiadomość dla fanów „M jak miłość”
  6. Nie tylko niezwykle walory smakowe. Kawa z imbirem ma piorunujące zalety, niebywałe, na co pomaga

Źródło: kultura.onet.pl

Poprzedni artykułNie żyje uwielbiana pisarka. Do tragedii doszło na oczach maleńkiego synka
Następny artykułTylko 1% osób jest w stanie wskazać kota ukrytego na zdjęciu w mniej niż 10 sekund. Niebywały test na spostrzegawczość
Redaktor w Lelum.pl. Absolwent Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Pracował dla Radia Centrum w Lublinie oraz portalu sportowego iGol.pl. Pasjonat sportu, w szczególności piłki nożnej, hip-hopu i dobrego kina. W wolnych chwilach pisze wiersze i teksty muzyczne. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl