Matka zdecydowała się na adopcję 3 dzieci, pomimo tego, że wychowywała już 5 własnych pociech. Wszystko po to, aby pomóc swojej schorowanej sąsiadce i uratować życie jej ukochanych latorośli. Kobieta jest chodzącym przykładem tego, że na świecie istnieją jeszcze dobrzy ludzie.

Kobieta w sieci okrzyknięta została mianem superbohaterki. Nie ma w tym nic dziwnego. W końcu z własnej nieprzymuszonej woli postanowiła pomóc swojej sąsiadce w sposób, którego nikt nie mógłby się spodziewać. Jej decyzja i zachowanie są godne podziwu i przywracają wiarę w ludzi.

Matka postanowiła adoptować 3 dzieci

Fakt, że wraz z mężem wychowują już 5 własnych pociech, nie był dla niej żadnym problemem. Tisha i jej ukochany małżonek Kevin, pracują w jednym z kasyn w Las Vegas. Ich dwie córki od niepamiętnych czasów przyjaźnią się z córkami ich sąsiadki, Audrey. Dodajmy jeszcze, że kobieta samotnie wychowuje 3 dzieci.

Matka
Screen z filmiku YouTube

Matka wiedziała, że nie może pozostawić dzieci sąsiadki w potrzebie.

Dziewczynki bardzo często nocowały w mieszkaniu Tishy Beauchmin i to właśnie wtedy poznały długo skrywany sekret ich serdecznej sąsiadki. Okazało się, że Audrey zmaga się z rakiem przełyku, a przerzuty zaatakowały już większość jej organów.

Czy na świecie istnieją superbohaterzy?

Okazuje się, że tak, a Tisha i Kevin są najlepszymi przykładami, świadczącymi o słuszności tych słów. Audrey jakiś czas temu trafiła do szpitala. Kilkudniowy pobyt przedłużył się do miesiąca spędzonego na sali szpitalnej. Rozwijający się w zastraszającym tempie nowotwór zaatakował też wątrobę i nerki.

Matka bez chwili wahania zaproponowała, że przyjmie jej dzieci pod swój dach. Dzięki temu Audrey na łożu śmierci nie musiała martwić się o los swoich pociech. Były przecież pod najlepszą opieką. Po odejściu kobiety, jej dzieci zostały adoptowane przez zaprzyjaźnioną rodzinę, nie obyło się jednak bez komplikacji. Przy pomocy mediów i lokalnej prasy, dzieci są już jednak bezpieczne z nową rodziną.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Matka
Screen z filmiku YouTube

Kobieta chorowała na raka przełyku. 

Matka
Screen z filmiku YouTube

Osierociła 3 wspaniałych dzieci. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Twój telefon nie wytrzyma kilku godzin. Uważaj na najnowszą aktualizację
  2. Znaki zodiaku z płomiennym temperamentem. Oni potrafią rozgrzać każde serce
  3. Były mąż wciąż kupował kwiaty żonie. Nikt nie mógł zrozumieć dlaczego, w końcu wyjawił, o co chodzi
  4. Ciąża, która była wielkim zaskoczeniem. Ma 67 lat i urodziła naturalnie
  5. Mama znalazła w pokoju syna sekretne drzwi za szafą. Kiedy je otworzyła, trudno było jej uwierzyć w to, co widzi
  6. Marta Kaczyńska podnosi alarm. Zdrowie, a nawet życie, milionów Polaków jest zagrożone
Redaktor działu Lifestyle w Lelum.pl. Ukończyła Dziennikarstwo na lubelskim UMCESie. Pisanie tekstów było jej pasją, odkąd pamięta. To właśnie w tej dziedzinie chciałaby być perfekcjonistką. Miłośniczka zumby, klimatów latino i włoskiego jedzenia. Nienawidzi nudy i monotonii. Optymistka, dla której każdy kolejny dzień to nowa przygoda.