Lelum.pl > Adopcja

Adopcja

dzieci
04.01.2023 12:22 Adoptowała dwoje dzieci. Kilka miesięcy później dowiedziała się, kim są naprawdę. Nie mogła uwierzyć

Zawsze chciała być matką. Po rozwodzie 30-latka zdecydowała się na adopcję. Przyjęła pod skrzydła dwoje dzieci, jednak jej uwagę szybko przykuł jeden szczegół. Kiedy poznała prawdę na temat tożsamości niemowląt, nie mogła w to uwierzyć. Podjęła natychmiastową decyzję. Rozstała się z mężem, zmieniła pracę, kupiła dom i urządziła go tak, jak chciała, spełniając swoje wielkie marzenie — jednak to nie wystarczyło. 30-letnia Katie nie zastanawiała się zbyt długo, kiedy pojawiła się możliwość adopcji dwojga dzieci. Jej uwagę przykuła bransoletka na rączce dziewczynki.

Krzysztof Krawczyk
11.04.2021 16:38 Wiemy, kim są adoptowane córki Krzysztofa Krawczyka

Choć Krzysztof Krawczyk miał tylko jednego biologicznego potomka, to nie oznacza, że nie miał więcej dzieci. Wraz z Ewą wychowywał trzy adoptowane córki. Adopcja to dla wielu dzieci jedyna szansa na pełen miłości i szczęśliwy dom, w którym będą mogły cieszyć się swoim dzieciństwem. Pierwszym dzieckiem Krzysztofa Krawczyka i zarazem jedynym biologicznym jest Krzysztof Junior, którego mamą była druga żona muzyka, czyli Halina Żytkowiak. Niestety relacje muzyka z synem nigdy nie układały się najlepiej, jednak nie oznacza to, że był on jedynym dzieckiem Krzysztofa Krawczyka.

adopcja
21.12.2019 18:49 Monika Zamachowska ma adoptowaną córkę? Jej wyznanie wprawiło fanów w konsternację

Adopcja dziecka to krok, na który nie każdy potrafi się zdecydować, nawet jeśli bardzo chce mieć swoje dzieci. Jednak kiedy robi to ktoś powszechnie znany, zazwyczaj w mediach wiele się o tym słyszy. Dlatego tak bardzo wszystkich zszokowało, kiedy Monika Zamachowska ni stąd, ni zowąd wspomniała o przybranej córce. Czy naprawdę adoptowała dziecko? Osoby, które adoptują dzieci spotykają się ze specyficznym odbiorem przez społeczeństwo. Są ludzie, którzy wciąż uważają, że nasze biologiczne potomstwo zawsze będzie z nami bardziej związane niż to przybrane. Dlatego adopcja wśród celebrytów bardzo często jest tematem szeroko omawianym w mediach. Sytuacja, żeby znanej parze udało się adoptować dziecko w tajemnicy, jest niespotykana.

noworodek
01.10.2019 13:15 Ricky Martin ogłosił, że on i jego partner będą mieć kolejne dziecko. „Jesteśmy w ciąży”

Adopcja pozwoliła na to, że znany wokalista może mieć kolejne dziecko! To cudowna informacja. Uwielbiany na całym świecie piosenkarz podzielił się z fanami cudowną nowiną. Mężczyzna wraz ze swoim partnerem spodziewają się kolejnego dziecka. Jesteśmy w ciąży, poinformował muzyk. Artysta swoją wspaniałą wiadomością postanowił podzielić w chwili odbierania nagrody wręczanej na gali organizowanej przez Human Rights Company w Waszyngtonie. Mężczyzna nie potrafił już dłużej trzymać tego w tajemnicy. I nie ma w tym nic dziwnego! W końcu kolejny potomek to powód do ogromnej radości.