Mąż Joli utrzymuje rodzinę, pracując za granicą. Ona na pracuje, zajmuje się za to domem i ich kilkorgiem dzieci. Taki układ działa dla nich bardzo dobrze, chociaż czasami dzielące ich kilometry sprawiają, że ich stosunki nie są najlepsze. Najważniejsza jest jednak otwarta komunikacja. Kiedy więc mężczyzna powiedział jej, że nie uda się mu wysłać tym razem spodziewanych pieniędzy, żona natychmiast zakomunikowała mu, co sądzi o tej sytuacji!

Sytuacja, w której to mąż jest jedynym żywicielem rodziny, a żona zajmuje się wyłącznie domem i dziećmi może wydawać się nam nieco przestarzała, ale taka wciąż jest sytuacja wielu osób. I o ile oboje partnerów nie ma z tym żadnego problemu — jest to układ jak najbardziej zdrowy. Oczywiście, role mogą być też odwrócone. 

Mąż nie przysłał jej pieniędzy

Staszek od lat pracuje za granicą, utrzymując rodzinę. Co miesiąc przysyła żonie pewną sumę pieniędzy, odpowiednio wysoką, żeby mogła utrzymać siebie, ich dzieci oraz jeszcze trochę odłożyć. Ich sytuacja finansowa jest już więc stabilna i to, że w tym miesiącu nie udało mu się wysłać żonie pieniędzy, z powodu niespodziewanych wydatków, nie było niczym strasznym.

Pomimo tego, mąż Joli źle się z tym czuł i wysłał żonie wiadomość z przeprosinami.

Kochanie, nie mogę wysłać ci wypłaty w tym miesiącu, więc przesyłam 100 całusów. Jesteś moim skarbem — napisał. 

Celna odpowiedź żony

Jola postanowiła odpowiedzieć ukochanemu w żartobliwym tonie. Oznajmiła mu, że w takim razie ona też będzie płacić całusami: mleczarzowi, elektrykowi, hydraulikowi. W przypadku większych wydatków może potrzeba będzie czegoś więcej niż całusa. Ale na pewno jakoś sobie poradzi! 

Kiedy dostał tę wiadomość, Staszek nie mógł powstrzymać się od śmiechu, rozbawiony humorem żony. Ale po kilku chwilach doszedł do wniosku, że jednak znajdzie jakieś zaskórniaki do wysłania ukochanej. Tak na wszelki wypadek. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

mąż
unsplash.com

Mąż co miesiąc przesyłał jej pieniądze. 

mąż
unsplash.com

Odpowiedź kobiety bawi do łez.

mąż
unsplash.com

On pracuje, ona zajmuje się dziećmi i domem.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Z ostatniej chwili: b. polski premier wygrał z rakiem! Będzie żył
  2. Media nie opisują dziś początków ich związku. Byłą i obecną żonę Strasburgera łączyła niespodziewana relacja
  3. Jej kot bez przerwy niszczył choinkę. Wpadła na pomysł, dzięki któremu teraz boi się do niej zbliżyć
  4. Guz mózgu odebrał radość życia sędzinie Annie Marii Wesołowskiej. ”Mam niesymetryczną twarz i problem z otwieraniem oka”
  5. Jolanta Kwaśniewska oceniła Agatę Dudę. „Mogę powiedzieć TYLKO O OBRAZKU, jaki widzimy”
  6. Ludzie mają dosyć Małgorzaty Rozenek. Wytknęli jej to w najbardziej bolesny sposób

źródła: pikio.pl

Poprzedni artykułNie żyje znany aktor. Widzowie kochali go za „Leona Zawodowca” i „Ojca Chrzestnego”
Następny artykułNajlepsze fryzury do pyzatej twarzy. Możesz optycznie wyszczuplić buzię
Redaktorka działu lifestyle w lelum.pl Studentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim na specjalizacji medialnej. Interesuje się literaturą romantyzmu. Pisanie zawsze było jej pasją, którą rozwijała już od dzieciństwa. Dziennikarstwo jest karierą bliską jej sercu, chociaż nie wybrała tego kierunku studiów, by pracować nie tylko nad swoim warsztatem pisarskim, ale i pogłębiać miłość do Juliusza Słowackiego