Mąż i żona obchodzili 30. rocznicę ślubu, z tej okazji kobieta postanowiła zorganizować swojemu małżonkowi wymarzony prezent. W końcu okazja była idealna. Niestety, mężczyzna wskutek realizacji prezentu stracił życie.

Mąż miał wielkie marzenie. Dość kosztowne, ale zapewniające mnóstwo wspaniałych wrażeń. By świętować poważną rocznicę 30 lat w związku małżeńskim, kobieta postanowiła zabrać męża nad Wielki Kanion w USA i tam zrealizować swój urodzinowy plan.

Mąż traci życie

Christopher Swales cieszył się na wyjazd ze swoją żoną Deborah, myślał, że będzie to tylko zwiedzanie Wielkiego Kanionu, już za samą tę podróż był wdzięczny żonie. Małżeństwo wyruszyło z Wielkiej Brytanii do USA. Kobieta zacierała ręce, widząc zadowolenie męża, bo dopiero najlepszą atrakcję miała przygotowaną na miejscu.

Nad Wielkim Kanionem czekał już instruktor spadochroniarstwa wraz ze swoim sprzętem. Okazało się, że skok ze spadochronu był marzeniem 55-letniego mężczyzny. Gdy zobaczył, że to jest główna niespodzianka, nie posiadał się z radości. Ucałował żonę i przystąpił do szkolenia, zakładania uprzęży i sprawdzania sprzętu. Był bardzo szczęśliwy.

  1. Ilona Ostrowska żegna Pawła Królikowskiego. Opublikowała wiadomość, którą jej wysłał
  2. Nie ma już żadnych wątpliwości, potwierdziły się obawy. 9-letnią Polkę zabił wirus
  3. Małgorzata Ostrowska-Królikowska była wielką miłością Pawła Królikowskiego. Aktor zakochał się od pierwszego wejrzenia

Co się stało podczas skoku?

Mężczyzna, po pełnym przygotowaniu wykonał skok ze spadochronu, jednocześnie ze swoim instruktorem. Żona miała obserwować skok z góry. Spadochron otworzył się, widać było, jak Brytyjczyk spada. Niestety, upadek był z dużej wysokości i ze zbyt dużą prędkością, jakby nagle wiatr maksymalnie przyspieszył. Mężczyznę znaleziono nieprzytomnego na terenie parku narodowego, został przewieziony do szpitala, ale w wyniku ciężkich obrażeń zmarł.

Instruktor przeżył, podczas upadku złamał sobie nogę. Wszczęto śledztwo, by ustalić przyczyny nieszczęśliwego wypadku. Śledczy ustalili, że podczas skoku wiatr był za silny, a sprzęt, którego oboje użyli, nosił liczne wady. Tym argumentom zaprzeczyła firma spadochroniarska, twierdząc, że ich sprzęt był na pewno sprawny. A winien nieszczęśliwemu wypadkowi jest instruktor, który nie zadbał o bezpieczeństwo. Żona zmarłego mężczyzny nie udziela żadnych komentarzy w tej sprawie.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

mąż
facebook.com/ Debbie Swales

Małżeństwo obchodziło 30. rocznicę ślubu.

mąż
pexels.com/Pixabay

Skok ze spadochronem był największym marzeniem Brytyjczyka. Był odważnym mężczyzną, chciał poznać to uczucie.

mąż
pexels.com/Robert Anthony

Wielki Kanion w Kolorado jest wpisany w narodową listę dziedzictwa UNESCO. Żona, fundując pierwszy w życiu skok męża, chciała zapewnić mu nieprawdopodobnie piękne widoki tego miejsca.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Lekarze nie chcieli zakwalifikować jej do przeszczepu. Wszystko przez bardzo rzadkie schorzenie
  2. Media: Koronawirus na pokładzie samolotu Ryanair. Pierwszy przypadek
  3. Małgorzata Ostrowska-Królikowska zabrała głos po śmierci męża. Jej słowa wywołują łzy
  4. Mąż Katarzyny Zielińskiej poznał ją w przedszkolu. Wiemy, kim naprawdę jest Wojciech Domański
  5. Koty też przeklinają. 5 sytuacji, w których twój mruczek nie może się powstrzymać
  6. 99% Polaków popełnia wielki błąd przy obieraniu cebuli i cytryny. Tracą wiele

Źródło: o2.pl

Poprzedni artykułKrzyżówka mopsa z wielkim pitbullem. Ich szczeniaki są niewiarygodne, ludzie odwracają się na ulicy
Następny artykułTVN zrobił z niej gwiazdę. 7 lat temu wygrała „X-Factora” i zniknęła. Klaudia Gawor powraca
Redaktorka w Lelum.pl. Studentka kulturoznawstwa na UKSW w Warszawie. Wielbicielka jogi. Codziennie zaczyna poranek od powitania słońca i medytacji. W każdej wolnej chwili czyta książki. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl