Koty to niezwykle samodzielne i niezależne stworzenia, ale o tym wie każdy właściciel futrzanego przyjaciela. Do tej pory uważałaś, że żadna informacja o mruczkach nie jest w stanie cię zaskoczyć? Byłaś w ogromnym błędzie. Okazuje się, że koty, podobnie jak ludzie… przeklinają! Poznaj 5 sytuacji, w których twój kociak nie wytrzymuje. Przygotuj się lepiej na całą gamę wyzwisk. 

Żyłaś w przekonaniu, że miauknięcia, które wydaje twój pupil w trakcie przytulania lub okazywania czułości to aprobata dla twoich poczynań? Twój kociak od godziny stoi pod drzwiami i wydaje z siebie bliżej nieokreślone dźwięki? Mały dla ciebie bardzo smutne wieści. Oznacza to, że twój futrzak… właśnie obrzucił cię niewyobrażalną ilością obelg i wulgaryzmów, o których istnieniu nawet ty nie miałaś pojęcia. Kiedy koty przeklinają? Mają 5 powodów do złości. 

Koty też przeklinają 

Prawdopodobnie każdy właściciel futrzanego przyjaciela zgodzi się ze stwierdzeniem, że kociaki pomimo całego swojego uroku, potrafią być niezwykle uparte i stanowcze. Kiedy sytuacja nabiera niepojącego rozwoju lub coś idzie nie po ich myśli, potrafią być naprawdę nerwowe. Okazuje się, że lubią wówczas sypnąć całkiem imponującą wiązanką inwektyw. Kiedy? Poznaj najczęstsze powody.

1. W trakcie aplikowania lekarstw 

Koty to uparte istoty, którym za żadne skarby świata nie przetłumaczysz, że coś, na co nie mają ochoty lub po prostu im nie odpowiada… dzieje się dla ich dobra. Bez względu na to, czy starasz się podać mu lekarstwo w formie płynnej, czy tabletce efekt będzie zawsze ten sam. Interakcja z kotem może zakończyć się imponującym nazewnictwem twojej osoby.

2. Pusta miseczka 

Starasz się pilnować diety swojego futrzaka? Nie chcesz, aby zbyt szybko zamienił się w puchatą kuleczkę? W tej sytuacji musisz przygotować się na przekleństwa, które dość często będą skierowane w twoim kierunku. 

  1. Bardzo głodny owczarek niemiecki prosi właściciela o jedzenie. Nie można przestać się śmiać
  2. Kot jest niezwykły. 16 niesamowitych ciekawostek

Kiedy jeszcze rzucają obelgami?

3. Wyjścia na dwór

Jeśli twój kociak od jakiegoś czasu stoi przed drzwiami mieszkania i miauczy… to nie ma to nic wspólnego z błagalnymi prośbami o wypuszczenie go na zewnątrz. W tej sytuacji dźwięki te oznaczają kocie wulgaryzmy, którymi została obrzucona twoja osoba. Im głośniejsze, tym mocniejsze padają słowa. Z kotami nie warto zadzierać.

4. Lasery

Żyłaś w przekonaniu, że lasery puszczone na ścianę to dla twojego mruczka świetna zabawa? Nic bardziej mylnego. Gwarantujemy, że niewiele jest rzeczy, które do tego stopnia drażnią naszych futrzaków. Tym samym rozpętasz wojnę, która nigdy się nie skończy. A frustrację na pomysły właściciela najłatwiej wyrazić w jeden sposób…

5. Uczucia na siłę

Pod żadnym pozorem nie zmuszaj swojego kota do interakcji, kiedy tobie włączy się nadmierna uczuciowość i miłość i chęć do przytulanek. Koty tego nie lubią. Uszanuj potrzeby pupila i daj mu chwilę spokoju. Kiedy będzie miał ochotę, sam przyjdzie. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Koty
pixabay.com @doanme

Koty potrafią być bardzo nerwowe. 

Koty
pixabay.com @bogitw

Niekiedy lubią sobie przeklnąć. 

Koty
pixabay.com @edofs1

Czasem są bardzo nerwowe.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Zostawił szczeniaka z synem, po powrocie przerażony zabrał go do weterynarza. Prawda okazała się najgorsza z możliwych
  2. Golden Retriever wskoczył na kolana swojej pani. Po chwili był najdumniejszym psem na świecie
  3. Mops bez oczka w końcu znalazł dom. Dziś jest prawdziwą gwiazdą, jego stroje są hitem
  4. Bezdomny kotek pilnował ciała swojej zmarłej mamy. Nie mógł przestać płakać

Źródło: koty.pl

Redaktor działu Lifestyle w Lelum.pl. Ukończyła Dziennikarstwo na lubelskim UMCESie. Pisanie tekstów było jej pasją, odkąd pamięta. To właśnie w tej dziedzinie chciałaby być perfekcjonistką. Miłośniczka zumby, klimatów latino i włoskiego jedzenia. Nienawidzi nudy i monotonii. Optymistka, dla której każdy kolejny dzień to nowa przygoda.