Mąż tej kobiety nie spodziewał się takich rewelacji, po powrocie z urlopu, który wspólnie spędzali w tropikalnym państwie. Kiedy wrócili do domu, jego żona poczuła swędzenie głowy. To, co tam znaleźli, przeszło ich wszelkie oczekiwania. Przerażające i tylko dla ludzi o mocnych nerwach.

Kiedy żona poprosiła męża, aby sprawdził jej skórę głowy, ponieważ czuła mocne swędzenie, ten nie spodziewał się, że znajdzie coś takiego. Nikt nie mógł tego przewidzieć, mężczyzna zamarł.

Mąż przejrzał skórę głowy żony

Vannesa i jej małżonek wybrali się wspólnie na wymarzone wakacje w tropiki. Odwiedzili państwo Belize, leżące w Ameryce Środkowej, na półwyspie Jukatan, nad Morzem Karaibskim. Po udanym urlopie wypoczęci wrócili do domu.

Pewnego dnia kobieta poczuła silne swędzenie skóry głowy. Kiedy próbowała wybadać palcami, co to takiego, poczuła niepokojące wypuklenie. Natychmiast poprosiła swojego męża, by ten sprawdził co to takiego. Okazało się, że kobieta ma pod skórą larwę gza.

  1. Media donoszą o końcu Zenka Martyniuka. Syn zniszczył wszystko, na co ojciec pracował latami?
  2. Nie wiedziała o swojej przypadłości przez kilkanaście lat. Natychmiast przeszła operację, wyjątkowy przypadek

Larwa gza siedziała jej pod skórą

Te nieprzyjemne owady zazwyczaj pasożytują u bydła domowego, ale zdarza się, że na żywicieli wybierają również ludzi. Tak było tym razem, pod skórę Vanessy dostała się jedna z larw. Wykluwają się one, gdy poczują ciepło żywiciela.

Na kanale Youtube National Geographic Wild udostępniono filmik, który opowiada o niecodziennej historii tej pary. Na nagraniu widać jak mężczyzna próbuje pozbyć się pasożyta z głowy kobiety. Najpierw przydusza go dymem, a następnie używa taśmy do przyciśnięcia otworu oddechowego, co zmusza go do wydostania się na zewnątrz. Jak informuje portal webniusy.com to dosyć ryzykowna metoda, ponieważ pęknięcie larwy i wylanie się jej płynów ustrojowych może doprowadzić nawet do wstrząsu anafilaktycznego.

To nie pierwszy raz, kiedy insekty nas zaskakują. Pewna kobieta podczas sprzątania mieszkania była pewna, że to kurz, ale prawda okazała się przerażająca.

Brzydzicie się owadów?

ZOBACZ ZDJĘCIA I WIDEO:

mąż
fot. screen z youtube.com/Nat Geo WILD

Mąż szybko usunął larwę.

Nagranie nie dla wrażliwych.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Wyszła ostra taśma z Pałacu Prezydenckiego. Na niej Agata i Andrzej Duda, o co chodzi?
  2. Aż trudno uwierzyć, co Michał Adamczyk powiedział po „Wiadomościach”. Obraźliwe porównanie
  3. Magda Gessler na zdjęciu z młodości. Fanka nie może uwierzyć: ”To nie Magda, za chuda”
  4. W domu Małgorzaty Rozenek pojawi się kolejny członek rodziny? Tygodnik przekazał nieprawdopodobną wiadomość
  5. Nowa dziewczyna Brada Pitta urodziła się w Polsce. Niesamowite, kim jest jej dużo starszy mąż
  6. Zrób z pomidorami 1 rzecz, by całkowicie wykorzystać ich prozdrowotne właściwości. Inaczej marnujesz niesamowity potencjał

Źródła: youtube.com, webniusy.com

 

Poprzedni artykułMagda Gessler na zdjęciu z młodości. Fanka nie może uwierzyć: ”To nie Magda, za chuda”
Następny artykułAneta Zając z nowym partnerem. Gwiazda ”Pierwszej miłości” jest zakochana
Redaktorka w Lelum.pl, absolwentka filologii polskiej na Uniwersytecie Warszawskim. Do tej pory dziennikarsko spełniała się w redakcjach studenckich i szkolnych. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl