Mężczyzna nie mógł powstrzymać łez na widok swojej żony. Kobieta była zupełnie odmieniona, ciężko ją poznać po tej przemianie. A była tylko u fryzjera. Czasami zdarza nam się zapomnieć, jak bardzo nasza fryzura zmienia wygląd twarzy. To przecież tylko włosy, tylko długość, tylko kolor. Ich zmiana może sprawić, że rysy naszej twarzy wydadzą się kompletnie inne. 

Włosy, ich wygląd i długość mają bardzo istotne znaczenie w wielu kulturach. W Europie i Stanach długie włosy to wciąż symbol kobiecości dlatego wiele kobiet przywiązuje do nich dużą uwagę. Jednak coraz popularniejsze stają się krótkie, wyraziste fryzury, zazwyczaj łatwiejsze w pielęgnacji i stylizacji. Jednakże niejeden mężczyzna załamałby się, gdyby jego partnerka drastycznie zmieniła fryzurę.

Nie spodziewała się, że jej mężczyzna tak zareaguje

Monaya od pewnego czasu przestała farbować siwe odrosty. Przez długi czas ciężko przeżywała te pierwsze oznaki starości, farbując swoje długie włosy na głęboką czerń. Te zabiegi sprawiły, że jej włosy były obciążone i zniszczone, a na czubku głowy miała już dobrych kilka centymetrów siwizny.

mężczyzna
MAKEOVERGUY, YouTube

Jej włosy nie wyglądały korzystnie.

Kobieta postanowiła, że tak dłużej być nie może. Czarne włosy, zamiast odejmować lat, tylko ją postarzały. Nadszedł czas na zmiany. Kobieta kompletnie zmieniła swoją fryzurę. U fryzjera przeszła totalną metamorfozę — całe czarne włosy zostały obcięte, a kobieta została z krótką fryzurką i siwym kolorem. 

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Paradoks siwych włosów

To, czego kobieta nie przewidziała, to reakcja jej partnera, który na jej widok zaczął płakać. Mężczyzna był wzruszony, ponieważ wygląd partnerki przypomniał mu początki ich znajomości, gdy ta czesała się w bardzo podobnym stylu. Był zachwycony tym pięknym cięciem.

Również reakcja Internautów była zdecydowanie pozytywna. Wszyscy byli pod ogromnym wrażeniem tego, jak kolor siwy może — paradoksalnie — sprawić, by człowiek wydawał się dużo młodszy. Monaya z pewnością już nigdy nie wpadnie na pomysł zafarbowania swoich pięknych włosów na czarno. 

ZOBACZ, JAK ZAREAGOWAŁ MĘŻCZYZNA:

 

mężczyzna
MAKEOVERGUY, YouTube

Zmiana, jaka zaszła w kobiecie jest niesamowita!

ZOBACZ TEŻ:

  1. Obrzydliwe znalezisko w przekąsce z Auchan. Zamarła, gdy to zauważyła
  2. Marcin: „Kobieta musi być posłuszna, cicha i zadbana. Nienawidzę rozwydrzonych bab w płaskich butach”
  3. Znaki Zodiaku i ich idealna praca. Kim powinieneś być? Gwiazdy znają odpowiedź
  4. Sparaliżowana suczka została wyrzucona na ulicę. Dobrzy ludzie pomogli psu
  5. Mężczyzna chciał zgwałcić 10-latkę. Załatwiła go tak, że do końca życia będzie odczuwał ból
  6. Rodzina zamknęła się w piwnicy i siedziała tam przez 9 lat. Powód jest zatrważający

 źródła: youtube.com

Redaktorka działu lifestyle w lelum.pl Studentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim na specjalizacji medialnej. Interesuje się literaturą romantyzmu. Pisanie zawsze było jej pasją, którą rozwijała już od dzieciństwa. Dziennikarstwo jest karierą bliską jej sercu, chociaż nie wybrała tego kierunku studiów, by pracować nie tylko nad swoim warsztatem pisarskim, ale i pogłębiać miłość do Juliusza Słowackiego