Znaki zodiaku podpowiedzą ci, jaka ścieżka kariery jest dla ciebie najodpowiedniejsza. Nie musisz dalej wahać się pomiędzy opcjami, oto przewodnik, który podpowie ci, w jakim zawodzie dobrze się odnajdziesz. 

Znaki zodiaku: idealna praca dla każdego z nich

Wodnik 

Chociaż „Wodnik”, ten znak należy do żywiołu powietrza. Dokładnie tak jak ty! Idealnym zawodem dla ciebie jest taki, w którym możesz często zmieniać miejsce pobytu — np. stewardessa. 

Ryby

Są znaki zodiaku, które w swoim życiu najbardziej potrzebują poczucia, że zmieniają świat. Należą do nich i pracowite Ryby. Te są najlepszymi lekarzami.

Baran

Chociaż większość Baranów uparcie tego nie przyznaje, w głębi serca są wrażliwymi estetami. Historyk sztuki to idealny zawód dla tych osób. 

Byk

Gdyby tylko było wystarczająco dużo ofert w tym zawodzie, każdy Byk najchętniej byłby kaskaderem. Najchętniej takim, który ma też do czynienia z pirotechniką. Niebezpieczeństwo go pociąga. 

Bliźnięta

Bliźnięta i Waga to znaki zodiaku, które mają złą reputację. Zupełnie niesłusznie! Zdolności adaptacyjne tych pierwszych robią z nich idealne przedszkolanki. 

znaki zodiaku
unsplash.com

Czy widzisz się w roli artysty?

Rak 

Raki najlepiej sprawdzają się w pracy kreatywnej. Odważniejsze stawiają sobie za cel stworzenie nowego nurtu w malarstwie. Ci, którzy nie są gotowi na podjęcie takiego ryzyka, są świetnymi copywriterami. 

Lew

Lwy, z ich skłonnościami do przesady i uwielbieniem do bycia w centrum uwagi, najlepiej spełniają się jako aktorzy teatralni. Uwaga jednak, bo teatr pełen Lwów to proszenie się o jakąś tragedię.

Panna 

Wiele Panien powiedziałoby pewnie, że widzą siebie jako artystów. To rzeczywiście prawda, tyle że zamiast pisania, malowania czy rzeźbienia, Panna powinna wybrać sztukę układania kwiatów. 

Waga

Zgodnie ze swoją naturą, Waga zawsze dąży do harmonii, do sprawiedliwości. Najlepsi sędziowie to właśnie Wagi. Jeśli jednak prawo cię nie pociąga, spokojnie — to dotyczy też sędziów sportowych. 

Skorpion

Zdolności Skorpiona do kamuflażu i celnych ciosów sprawia, że idealną pracą dla niego, jest dziennikarz śledczy. Ewentualnie, dla tych, którzy potrzebują jeszcze więcej adrenaliny — komandos. 

Strzelec

Strzelce, pomimo swojego znaku, zazwyczaj nie mogą pochwalić się celnością. Za to świetnie trafiają w smaki. Idealnym zawodem dla osób spod tego znaku będzie kucharz. 

Koziorożec

Jeśli jesteś spod tego znaku, każdej pracy oddajesz się w stu procentach. Jednak najlepiej czułabyś się w zawodzie nauczycielki

ZOBACZ ZDJĘCIA:

znaki zodiaku
Photo by Becky Phan on Unsplash

Zawód tresera dzikich zwierząt?

znaki zodiaku
unsplash.com

Czy może kucharz jest lepszym wyborem? Co na to gwiazdy?

ZOBACZ TEŻ:

  1. Wyższa płaca minimalna uderzy w dzieci. Maluchy zostaną bez pieniędzy
  2. Jolanta Kwaśniewska przyłapana na spotkaniu z przyjaciółmi. Zachwyciła stylizacją
  3. Marcin: „Kobieta musi być posłuszna, cicha i zadbana. Nienawidzę rozwydrzonych bab w płaskich butach”
  4. Jaka fryzura do zabudowanej sukienki? Zaszalej i dodaj sobie pazura
  5. Mężczyzna chciał zgwałcić 10-latkę. Załatwiła go tak, że do końca życia będzie odczuwał ból
  6. Rodzina zamknęła się w piwnicy i siedziała tam przez 9 lat. Powód jest zatrważający
Poprzedni artykułPłaszcz na jesień 2019. 6 najgorętszych trendów prosto z wybiegów
Następny artykułJulia Wieniawa o mężczyznach: „Faceci boją się takiej niezależnej, twardej, żelaznej rury”
Redaktorka działu lifestyle w lelum.pl Studentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim na specjalizacji medialnej. Interesuje się literaturą romantyzmu. Pisanie zawsze było jej pasją, którą rozwijała już od dzieciństwa. Dziennikarstwo jest karierą bliską jej sercu, chociaż nie wybrała tego kierunku studiów, by pracować nie tylko nad swoim warsztatem pisarskim, ale i pogłębiać miłość do Juliusza Słowackiego