Lelum.pl

fot. screen z youtube.com Horyzont Słubice

Michał Wiśniewski przyłapany z nową kobietą! Piękna nieznajoma już poznała jego dzieci

18 Lipca 2019

Autor tekstu:

Ewelina Kolecka

Michał Wiśniewski znalazł nową miłość? Wygląda na to, że lider zespołu Ich Troje jest zajęty! Piękna nieznajoma już poznała jego dzieci, a

Michał Wiśniewski znalazł nową miłość? Wygląda na to, że lider zespołu Ich Troje jest zajęty! Piękna nieznajoma już poznała jego dzieci, a

Mimo że Michał Wiśniewski jest jednym z największych gwiazdorów polskiej sceny muzycznej, jego sukces zawodowy nie idzie w parze z powodzeniem w życiu osobistym. Kilka miesięcy temu rozpadło się czwarte małżeństwo piosenkarza z Dominiką Tajner-Wiśniewską. Wywołał szok zarówno u kobiety, jak i fanów, którym uważali ich za idealną parę. Na szczęście wygląda na to, że muzyk znalazł szczęście u boku nowej partnerki. Super Express potwierdził, że jakiś czas temu Wiśniewski został sfotografowany w objęciach tajemniczej piękności, z którą nie szczędzili sobie czułości. Kim jest ukochana lidera Ich Troje? Fani nie mają wątpliwości!

Michał Wiśniewski ma nową partnerkę?

Po rozpadzie czwartego związku gwiazdora fani zaczęli się niepokoić, że Michał Wiśniewski już nigdy nie znajdzie kobiety, z którą spędzi resztę życia. Wygląda jednak na to, że do muzyka nareszcie uśmiechnęło się szczęście! Super Express podał, że paparazzi przyłapali muzyka w objęciach atrakcyjnej brunetki.

Lider zespołu Ich Troje nie mógł oderwać się od nowej miłości, która także nie szczędziła mu czułości. Para dobrze bawiła się podczas wspólnego wyjścia i zupełnie nie zważała na obecność innych ludzi. Wygląda na to, że łączy ich coś znacznie poważniejszego, niż tylko przelotna miłostka. Według ustaleń Super Expressu nowa partnerka Michała Wiśniewskiego została już przedstawiona jego pociechom — gwiazdorowi wyraźnie zależy, żeby dzieci zaakceptowały wybór taty!

Na razie Michał Wiśniewski nie potwierdził, że zaczął umawiać się z nową partnerką. Prawdopodobnie gwiazdor woli poczekać, aż jego rozwód z Dominiką Tajner-Wiśniewską stanie się faktem. Na szczęście relacje między byłymi małżonkami układają się poprawnie, co potwierdził portal wp.pl.

Kim jest partnerka Michała Wiśniewskiego?

Nie wiadomo, kim jest partnerka Michała Wiśniewskiego. Internauci mają teorię, że lider Ich Troje obecnie spotyka się z Joanną Wielochą, gwiazdą programu Chłopaki do wzięcia. Natemat.pl podaje, że muzyk najpierw opublikował wspólne zdjęcie z kobietą w social mediach, a później szybko je usunął.

Sama Joanna Wielocha miała zaprzeczyć, żeby umawiała się z wokalistą. Na dodatek gwiazda telewizji Polsat jest krótkowłosą blondynką, a kobieta, z którą spotkał się Michał Wiśniewski — długowłosą brunetką. Wygląda na to, że Wielochę i Wiśniewskiego łączy jedynie przyjaźń, a tożsamość nowej partnerki na razie pozostanie tajemnicą.

Myślicie, że tym razem Michał Wiśniewski trafił na tę jedyną?

ZOBACZ ZDJĘCIA MICHAŁA WIŚNIEWSKIEGO:

michał wiśniewski

Michał Wiśniewski znalazł pocieszenie u boku nowej miłości?

michał wiśniewski

Lider Ich Troje spotyka się obecnie z atrakcyjną brunetką.

michał wiśniewski

Czy Michał Wiśniewski zdradzi, kim jest jego ukochana?

ZOBACZ TEŻ:

źródła: natemat.pl, Super Express, wp.pl

Tagi:

Podobne artykuły

Plotki i gwiazdy

Andrzej Bober ma nowotwór. Legendarny dziennikarz prosi o wsparcie. "Wyhodowało go kilku lekarzy"
Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

Małgorzata Ohme: "Dzisiaj wychodzę za mąż". Zachwycająca sesja w białej sukni, "Uwolniłam to co mnie hamowało"
Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

Naturalna Joanna Liszowska pokazała się na Instagramie. Wiele osób myślało, że to prawdziwe włosy
Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

Olga Bołądź wybrała dla córki niepopularne imię. W Polsce nosi je garstka osób, ma wyjątkowe znaczenie
Czytaj więcej >

Nowości

Tomasz Wolny wdał się w szarpaninę z pijanym kierowcą. Na miejsce przyjechała policja. "Musiałem działać szybko"
Czytaj więcej >

Nowości

Nowe informacje w sprawie śmierci Kacpra Tekieliego. Prokuratura wszczęła śledztwo
Czytaj więcej >
Ewelina Kolecka

Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl. Absolwentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Publikowała w Onecie, „Gali”, Szajn i „Maglu”. Kocha sztukę i literaturę. Miłośniczka psów, kawy i seriali. Typowy millennials.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]