Operacje plastyczne gwiazdy kultowego serialu Moda na sukces nie należą do udanych. Serialowa Taylor oddała się kilkukrotnie w ręce chirurgów plastyków, co niekorzystnie odbiło się na jej urodzie. Aktorka przesadziła z poprawianiem urody. Jesteście ciekawi, jak obecnie wygląda znana aktorka? Możecie być zaskoczeni, jak ją teraz zobaczycie. 

Wiele gwiazd nie może pogodzić się z upływającym czasem i coraz częściej stara się zatrzymać czas, sięgając po medycynę estetyczną, a nawet robiąc sobie operacje plastyczne. Oczywiście nie ma w tym nic złego, jednak niejedna gwiazda przesadziła z ingerencjami w swoje ciało, czego efektem było jego oszpecenie. Z pewnością do takich gwiazd możemy zaliczyć Hunter Tylo, znaną szerszej publiczności jako Taylor z serialu Moda na sukces. Gwiazda ewidentnie przesadziła. 

Operacje plastyczne Hunter Tylo

Hunter Tylo znana jest polskiej publiczności za sprawą kultowego serialu Moda na sukces, w którym występowała przez kilkanaście lat. Gwiazda telenoweli największą popularność zdobyła nie poprzez role aktorskie, a liczne operacje plastyczne, jakim się poddała. Niestety aktorka nie potrafiła powiedzieć stop i szpeciła swoją piękną twarz kolejnymi, zbędnymi już zabiegami. Jako debiutująca aktorka zachwycała swoją zjawiskową urodą widzów na całym świecie.

 

 

Moda na sukces otworzyła jej drzwi do światowej kariery, jednak ta przystała przy tasiemcu i nie rozwijała dalej swojej kariery. Niestety Hunter Tylo uzależniła się od zabiegów poprawiania urody. Nieruchome czoło, naciągnięta twarz i zmienione rysy twarzy sprawiają, że aktorka stała się karykaturą samej siebie. Niestety aktorka jest żywą antyreklamą operacji plastycznych.

Kim jest Hunter Tylo?

Hunter Hylo jest amerykańską aktorką, a swoją karierę zaczynała jako modelka, a magazyn People umieścił ją nawet w pięćdziesiątce najpiękniejszych ludzi świata. Największą popularność zdobyła dzięki roli Taylor w Modzie na sukces, w którą wcielała się od 1990 do 2014 roku. Niestety w życiu prywatnym los jej nie oszczędzał. Jej córk, Kataya, zachorowała na raka oka, groziła jej nawet całkowita ślepota. Choroba ustała, jednak do tej pory jej córeczka nosi protezę prawego oka.

Największą tragedią w życiu Hunter była śmierć 19-letniego syna, który w 2007 roku utonął w basenie. Niedawno aktorka wyznała także, jej mąż Gersson Archilia się nad nią znęcał psychicznie i fizycznie. Jak wspominała aktorka mąż jej groził, kontrolował jej relacje z ludźmi, szantażował emocjonalnie, a także utrudniał jej kontakt z rodziną. Obecnie Hunter Hylo ma 56 lat, jednak nie przypomina już dawnej siebie. Uważacie, że przesadziła czy jest w normie?

ZOBACZ ZDJĘCIA:

wikipedia.org
wikipedia.org

Hunter Tylo znana jest polskiej publiczności dzięki roli Taylor w telenoweli Moda na sukces.

operacje plastyczne
wikipedia.org

Gwiazda występowała w serialu od 1990 do 2014 roku. 

operacje plastyczne
wikipedia.org

Gwiazda poddała się wielu operacjom plastycznym.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Joanna Koroniewska opowiedziała o trudach macierzyństwa. „Popłakałam się ze stresu”
  2. Muniek Staszczyk trafił do szpitala! Koncerty odwołane, T.Love wydało oświadczenie do mediów
  3. Anna Popek dostała nowy program! Dziennikarka TVP będzie uczyć dobrych manier, jak Rozenek
  4. Bohater programu „Rolnik szuka żony” stracił wszystko! Spłonęły maszyny, dom i zwierzęta
  5. Dorota Wellman kiedyś. Jak wyglądały początki jej kariery?

źródło: plotek.pl

Poprzedni artykułBarbara Kurdej-Szatan zdradziła swoje sposoby na kaca. Wyjawiła, co robi po szampańskiej zabawie
Następny artykułElżbieta Jaworowicz miała mieć romans ze znanym muzykiem. Media publikują nieznane dotąd informacje
Redaktor działu show-biznes w Lelum.pl. Absolwent dziennikarstwa i komunikacji społecznej na Społecznej Akademii Nauk w Warszawie. Swoją pracę licencjacką napisał o kreowaniu wizerunku Dody, której jest fanem. Nie lubi sportu, nie przepada za siłownią, za to uwielbia podróżować i poznawać wszystko, co nowe.