Elżbieta Jaworowicz miała romans ze znanym polskim gwiazdorem? Najnowsze doniesienia mediów szokują. Czy prowadząca kultowego programu Sprawa dla reportera naprawdę straciła głowę dla artysty? Nie uwierzycie, o kogo chodzi! Jak czytamy na planeta.pl, ich związek był tajemnicą poliszynela. Podobno nawet razem zamieszkali. Dlaczego nie doszło do ślubu?

Tej gwiazdy TVP nie trzeba nikomu przedstawiać! Elżbieta Jaworowicz zaczęła prowadzić program Sprawa dla reportera prawie trzydzieści pięć lat temu. Mimo tak długiego stażu w mediach dziennikarka zdołała zachować większość prywatnych spraw w tajemnicy. W tym — romans, w który rzekomo wdała się wiele lat temu. Obiektem uczuć reporterki miał być jeden z największych polskich piosenkarzy, autor niezapomnianych utworów. Dlaczego zakochani ostatecznie nie zdecydowali się na zalegalizowanie związku? Czy obie strony zdołały ułożyć sobie życie prywatne po rozstaniu? Planeta.pl ujawniła nazwisko kochanka gwiazdy Telewizji Polskiej! 

Elżbieta Jaworowicz: romans był jej największą tajemnicą?

Jak informuje portal planeta.pl, Elżbieta Jaworowicz wiele lat temu miała wdać się w romans ze znanym polskim muzykiem. Gwiazda TVP i jej wybranek mieli ukrywać łączącą ich relacje. Związek miał pozostawać tajemnicą poliszynela nawet wówczas, kiedy para zdecydowała się razem zamieszkać.

Kim był rzekomy kochanek Elżbiety Jaworowicz? Miał być nim Wojciech Gąssowski, autor hitu Gdzie się podziały tamte prywatki. Nawet po zamieszkaniu razem Jaworowicz z partnerem nigdy nie potwierdzili, że łączy ich coś więcej niż zwykła sympatia. Niestety, uczucie szybko miało się wypalić. Styl.pl ustalił, że ich związek miał nie trwać długo, bo zaledwie kilka lat.

Po rozstaniu Wojciecha Gąssowski nawiązał relację z córką znanej piosenkarki, a później — tajemniczą Izabellą, młodszą od gwiazdora o trzydzieści lat. Między parą ostatecznie miało dojść do rozstania, jednak wkrótce paparazzi przyłapali muzyka na czułościach z dawną ukochaną. Czyżby postanowili dać sobie drugą szansę? A co działo się z Elżbietą Jaworowicz?

Czy Elżbieta Jaworowicz ma męża?

Jak informuje wp.pl, Elżbieta Jaworowicz wychodziła za mąż trzy razy. Obecnie pozostaje w związku małżeńskim z pułkownikiem Eugeniuszem Mleczakiem. Para zdecydowała się na ten krok w 2000 roku, po piętnastu latach znajomości. 

Kim byli mężowie Elżbiety Jaworowicz? Jako młoda kobieta zdecydowała się oddać rękę biznesmenowi o nieznanej tożsamości. Nikt poza dziennikarką oraz jej bliskimi nie wie, dlaczego związek z pierwszym mężem ostatecznie się zakończył — chodziło śmierć, rozwód, a może unieważnienie? Później gwiazda Telewizji Polskiej związała się z kierowcą rajdowym, po którym zatrzymała nazwisko. 

Elżbieta Jaworowicz i Eugeniusz Mleczak do dziś pozostają zgodnym małżeństwem. Dziennikarka miała związać się z obecnym mężem właśnie po rozstaniu z Wojciechem Gąssowskim. Nie wiadomo, czy gwiazda TVP i piosenkarz pozostają w dobrych relacjach, czy może ich związek zakończył się w burzliwych okolicznościach.

Spodziewalibyście się, że Elżbieta Jaworowicz miała romans z Wojciechem Gąssowskim? Nie do wiary, że dziennikarce tak długo udawało się to ukryć przed opinią publiczną!

ZOBACZ ZDJĘCIA ELŻBIETY JAWOROWICZ:

elżbieta jaworowicz
fot. screen z youtube.com publicystykatvp

Elżbieta Jaworowicz miała romans z Wojciechem Gąssowskim? 

elżbieta jaworowicz
fot. screen z youtube.com publicystykatvp

Dziennikarka i piosenkarz mieli utrzymywać swój związek w tajemnicy. 

elżbieta jaworowicz
fot. screen z youtube.com Uwaga! TVN

Uważacie, że Elżbieta Jaworowicz naprawdę straciła głowę dla Wojciecha Gąssowskiego? 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Joanna Koroniewska opowiedziała o trudach macierzyństwa. „Popłakałam się ze stresu”
  2. Muniek Staszczyk trafił do szpitala! Koncerty odwołane, T.Love wydało oświadczenie do mediów
  3. Anna Popek dostała nowy program! Dziennikarka TVP będzie uczyć dobrych manier, jak Rozenek
  4. Bohater programu „Rolnik szuka żony” stracił wszystko! Spłonęły maszyny, dom i zwierzęta
  5. Dorota Wellman kiedyś. Jak wyglądały początki jej kariery?

źródła: styl.pl, planeta.pl, wp.pl

Poprzedni artykułTaylor z „Mody na sukces” zrobiła sobie operacje plastyczne. Aktorka całkowicie się zmieniła
Następny artykułTorebki na lato. Najmodniejsze modele, które są lekkie i pakowne
Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl. Absolwentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Publikowała w Onecie, „Gali”, Szajn i „Maglu”. Kocha sztukę i literaturę. Miłośniczka psów, kawy i seriali. Typowy millennials.