Milionerzy rzadko kiedy trzymają się powszechnie panujących zasad. Tym bardziej, jeśli chodzi o urodziny ich dzieci. Często słyszymy o tym, że dzieci od swoich bogatych rodziców dostają najnowsze Porsche albo Lamborghini. Jednak to, jaki prezent sprezentował ten dziany tatuś, przechodzi wszelkie pojęcie. 

Jak bardzo byśmy chcieli, nie uda nam się uchronić dzieci przed negatywnym wpływem internetu. Młodzi użytkownicy sieci w bardzo prosty sposób mogą natrafić na pornografię, która jest ogólnie dostępna. Rodzice zazwyczaj próbują uchronić swoje pociechy przed tego typu widokiem, instalując wszelkiego rodzaju zabezpieczenia. Co jednak, jeśli ojciec wpadnie na to, żeby skorzystać z okazji, jaką są urodziny synka i zamówić sobie (i mu) półnagie panie?

Milioner zaprosił striptizerki na urodziny 12-letniego syna

Na wideo, które od pewnego czasu krąży po sieci, możemy zobaczyć imprezę urodzinową 12-latka. Nie znajdziemy tam baloników i dmuchanego zamku, a nagie panie z agencji. Jego bardzo bogaty ojciec postanowił skorzystać z okazji, jaką są urodziny synka. Zamówił na nie striptizerki, które uraczyły 12-letnie dziecko erotycznym tańcem. Syn pomysłowego ojca, wydaje się nieco speszony całym zajściem, za to tatuś bawi się w najlepsze. Internauci nie pozostawili na ojcu dziecka suchej nitki, porównując sytuację do molestowania seksualnego. Komentujący są oburzeni i zaznaczając, że to jest jeszcze dziecko, i nie powinno widzieć takich rzeczy. Tym bardziej machających mu przed twarzą piersiami nagich striptizerek.

ZOBACZ TEŻ: Uwielbiasz makarony? Prawdziwie włoską pastę przygotujesz w kwadrans

striptiz dla 12- latka
fot. YouTube
striptiz dla 12- latka
fot. YouTube
striptiz dla 12- latka
fot. YouTube

Zobaczcie sami, jak wyglądała ta impreza urodzinowa

Źródło: pudelek.pl

 

ładowanie...

Zobacz również