Ministerstwo Edukacji Narodowej przekazało bardzo pilny komunikat, który jest naprawdę ważny dla rodziców w Polsce. Z MEN coraz częściej napływają informacje dotyczące obecnej sytuacji w kraju, jednak niestety w ostatnim czasie nie były one optymistyczne. Teraz sytuacja jest równie poważna. Wkrótce możemy spodziewać się kolejnych wiadomości w tej sprawie.

Ministerstwo Edukacji Narodowej opublikowało najnowsze informacje w sprawie Polskiego szkolnictwa. Dotyczą one zarówno przedszkoli, szkół podstawowych, jak i liceów. Sytuacja jest poważna. Dzięki temu rodzice będą mogli wiedzieć co robić. Wkrótce możemy spodziewać się kolejnych informacji w tej kwestii.

Ministerstwo Edukacji Narodowej przekazało pilne informacje

Ministerstwo Edukacji Narodowej za pośrednictwem Twittera podało najnowszą statystykę dotyczącą Polskiego szkolnictwa. Jak poinformowano, w porównaniu z dniem wczorajszym odnotowano wzrost liczby szkół uczących się w trybie stacjonarnym. Jeszcze wczoraj wynosiła ona 99,41% w skali kraju, a dziś wzrosła do 99,48%. 

Najnowsze informacje mówią o tym, że 0,14% szkół w dalszym ciągu odbywa naukę w trybie zdalnym, natomiast 0,38% stosuje tryb nauki mieszanej. Jest to stan na dzień 22 września 2020 roku, godz. 14:00. Według MEN dokładna liczba szkół uczących się stacjonarnie wynosi 48 231, zdalnie 68, a mieszanie 185.

  1. Komunikat ministerstwa zdrowia z samego rana. Zalecają Polakom zasadę 1 przez 3
  2. Niesamowite wieści, Tomasz Komenda zdobył nową pracę u gwiazdora TVN. Poruszające, czym się zajmie
  3. Łzy radości i wielka duma. Dagmara Kaźmierska ogłosiła najwspanialszą nowinę z życia Conana

Koronawirus w Polsce

Od momentu rozpoczęcia roku szkolnego coraz częściej dochodzi do zakażeń koronawirusem w szkołach. Lokalne media co rusz podają o najnowszych zakażeniach w konkretnych rejonach. Kilka przypadków odnotowano już w województwie lubelskim.

Sytuacja w kraju jest bardzo poważna, dlatego w każdym przypadku wykrycia koronawirusa w szkołach, stosowany jest wymóg przejścia na natychmiastowy tryb nauki zdalnej.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Ministerstwo Edukacji Narodowej podało najnowsze statystyki dotyczące placówek uczących się w poszczególnych trybach.

Podano także dokładne liczby szkół uczących się w trybie stacjonarnym, zdalnym i mieszanym.

ZOBACZ TEŻ:

  1. TVP przekazało porażające informacje. Niestety, nie żyje Ryszard Głowacki
  2. Dramat, leciał w powietrzu i nagle runął. Doszło do tragedii
  3. Kupił najdroższą kawę w Warszawie. Przy kosmicznej cenie nie mógł spodziewać się podobnej ilości
  4. Poszerzenie stref płatnego parkowania. Jesteś za czy przeciw?
  5. Ministerstwo zapowiada wielkie zmiany. Rodzice zachwyceni, w życie wejdzie nowy zakaz
  6. Koszyki w Lidlu mają ukrytą cudowną funkcję. Wielu klientów jej nie zna i wielka szkoda

Źródło: Twitter

Poprzedni artykułKrzysztof Jackowski zdradził swoje dwie, porażające wizje. Jasnowidz zwiastuje wielkie zmiany, mamy się czego obawiać?
Następny artykułTrwa dramatyczna walka o życie nastolatki. Porażające wieści z południa kraju, sprawca uciekł
Redaktor w Lelum.pl. Absolwent Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Pracował dla Radia Centrum w Lublinie oraz portalu sportowego iGol.pl. Pasjonat sportu, w szczególności piłki nożnej, hip-hopu i dobrego kina. W wolnych chwilach pisze wiersze i teksty muzyczne. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl