Lelum.pl > Rodzice

Rodzice

Patrycja Markowska
05.03.2022 08:27 Patrycja Markowska właśnie przekazała przykre wieści o rodzicach, zwłaszcza o mamie

Patrycja Markowska jest córką Grzegorza Markowskiego, wokalisty zespołu Perfect. W najnowszym wywiadzie artystka opowiedziała, o co ma żal do rodziców, pomimo szczęśliwego dzieciństwa. Grzegorz Markowski w 1973 roku ożenił się z Krystyną, tancerką. Patrycja przyszła na świat w 1979, na rok przed powstaniem zespołu Perfect. W wywiadzie dla „Żurnalisty” opowiedziała, jak wyglądało jej dzieciństwo.

jacek poniedziałek
12.12.2020 18:26 Jacek Poniedziałek przeżył w przeszłości koszmar. „Wstydziłem się rodziców, a właściwie mamy”

Jacek Poniedziałek przeżył prawdziwy koszmar w przeszłości. Aktor przyznał, że wychowywał się w skrajnej biedzie. Gdy zaczął dorastać, zauważył, że jego ubogie otoczenie mu przeszkadza, – Wstydziłem się rodziców, a właściwie mamy – przyznał w wywiadzie z Onetem. Jacek Poniedziałek to niezwykle utalentowany aktor teatralny i filmowy. Każdy jego występ jest szeroko komentowany w artystycznym środowisku. Blichtr, jaki otacza aktora to przeciwieństwo otoczenia, w jakim dorastał. Zobacz także: Wierzyć się nie chce, co spotkało 6-letniego Sebastianka. Teraz jest o krok, by spełniły się jego marzenia

25.01.2020 19:30 Znaki zodiaku, które są najlepszymi rodzicami. Podejście do dzieci mają we krwi

Znaki zodiaku mówią, jakimi jesteśmy rodzicami? Podejście, jakie mamy do dzieci może być zapisane w gwiazdach. Są takie znaki zodiaku, które zwyczajnie stworzone są do spełniania się w roli rodzica. Czy znajdujesz się w tej grupie? Rodzicielstwo to bardzo poważne zadanie, do którego nie wszyscy są predestynowani. Niektóre znaki zodiaku mają w sobie coś, co sprawia, że idealnie nadają się na rodziców. Sprawdź, czy jesteś jedną z osób, która urodziła się pod znakiem świetnego rodzica!

znaki_zodiaku
22.01.2020 14:11 Znaki zodiaku, które zostaną rodzicami w 2020. Za kilka miesięcy ich życie zmieni się na zawsze

Znaki zodiaku skrywają w sobie enigmatyczną wiedzę, którą do tej pory udało się poznać tylko Astrologom. Ci jednak postanowili uchylić rąbka tajemnicy zapisanej w gwiazdach. Które zodiaki zostaną rodzicami w 2020 roku? My już wiemy. Za kilka miesięcy ich życie zmieni się na zawsze. Do tej pory głowiłaś się, co przyniesie Nowy Rok? Niektórych z nas czeka prawdziwa rewolucja. Zastanawiałaś się, czy rok 2020 przyniesie szczęście? Okazuje się, że niektóre kobiety w niedalekiej przyszłości mogą liczyć na ogromną radość. Wygrana na loterii? Nic z tych rzeczy. Gwiazdy jasno wskazują, że 4 zodiaki w 2020 zostaną mamami. Macierzyństwo to spełnienie najskrytszych marzeń większości kobiet na świecie. Sprawdź, do których znaków los postanowił się uśmiechnąć, a ich rodzina wkrótce się powiększy.

Kot
29.09.2019 19:15 Kot zareagował natychmiastowo, gdy niemowlak złapał go za nogę. Jego zachowanie zdziwiło nawet matkę WIDEO

Kot w jednym domu z malutkim dzieckiem może być źródłem stresu — zarówno dla rodziców, jak i… kota. Jak wszyscy wiemy, te zwierzęta zazwyczaj bardzo cenią sobie swoją przestrzeń osobistą. Dlatego mogą zareagować nie najlepiej, kiedy zostaną zmuszone do przebywania z niemowlakiem, który nie wie jeszcze, na przykład jak mocno może przytulić zwierzę, żeby nie sprawić mu dyskomfortu. Często więc zwierzę takie jak kot reaguje niezbyt przyjaźnie na zwierzęta. Skomplikowana sytuacja pojawia się, kiedy para miała już kota, a później w ich domu pojawia się dziecko. Łatwiej jest, kiedy rodzice z dzieckiem zastanawiają się nad adopcją zwierzęcia — mogą wtedy sprawdzić, jak to konkretne zwierze dogaduje się z ich maluchem.

fajrwerki
29.09.2019 15:16 Pies obudził swoich właścicieli. Rodzice w nocy zajrzeli do łóżka syna, byli przerażeni

Pies podniósł w nocy alarm. Właściciele na początku nie wiedzieli, o co chodzi zwierzęciu, dopóki nie weszli to pokoju swojego małego synka. Nerwowe zachowanie zwierzęcia od razu stało się dla wszystkich jasne. Dzielne zwierzę ocaliło żucie chłopca. Jego rodzice nie chcą sobie wyobrażać, jak zakończyłaby się ta noc, gdyby nie ich pupil. Wszyscy wiemy, że pies to najlepszy przyjaciel człowieka. To wierne zwierzę nigdy cię nie opuści, nawet w najbardziej niesprzyjających okolicznościach. Mają również niesamowite umiejętności wyczuwania zagrożenia, dlatego często służą jako przewodnicy i pomocnicy osobom niepełnosprawnym. Szczególnie nadającą się do tego rasą są labradory. Takim właśnie zwierzęciem jest należący do małego Luke’a Jedi.

marta kaczyńska
30.08.2019 15:16 Marta Kaczyńska opublikowała zdjęcie mamy z dzieciństwa. To dla niej ważna data

Mama była dla Marty Kaczyńskiej bardzo ważna. Tak, jak większość kobiet z mamą łączyła ją szczególna więź. Pomimo tego, że od jej tragicznego odejścia minęło już 9 lat to prawniczka co roku tego samego dnia publikuje zdjęcie swojej mamy. Dlaczego ta data jest dla niej tak szczególna? Marta Kaczyńska co roku 29 sierpnia publikuje zdjęcie z młodości swojej mamy, których nie podpisuje. Kobieta pamięta o rodzicach i pomimo tego, że od ich śmierci mija już 9 lat, 39-latka wspomina mamę i tatę poprzez udostępnianie ich zdjęć w mediach społecznościowych. Jedna data jest dla niej szczególnie ważna.