Znana wróżka Anna Kempisty zajrzała w przyszłość pary, która w ostatnich dniach rozgrzewa media do białości. Wyciągnęła złowróżbną kartę. Medium uważa, że Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski mogą w niedalekiej przyszłości spodziewać się kłopotów. Pojawiła się wzmianka o ciąży. 

Zarówno Katarzyna Cichopek, jak i Maciej Kurzajewski mają za sobą barwną i burzliwą przeszłość — jednak są osoby, które twierdzą, że znają także przyszłe losy pary. I nie chodzi wcale o wzburzonych i poruszonych internautów, którzy otwarcie zwiastują parze długie, wspólne życie lub rychłe zerwanie.

Znana wróżka, Anna Kempisty po raz kolejny zaskoczyła w mediach swoją wypowiedzią. Postawiła tarota, a karty zdradziły jej zdumiewające sekrety. Wygląda na to, że najgorętszą parę show-biznesu czekają niemałe zawirowania.

Jacy naprawdę są Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski? Medium nie ma wątpliwości

Anna Kempisty już niejednokrotnie na gorąco komentowała życie gwiazd, zwłaszcza jeśli chodzi o ich związki i relacje. Kiedy Katarzyna Cichopek ogłosiła swoje rozstanie z Marcinem Hakielem, to właśnie słynna medium orzekła, że w ich małżeństwie od dawna panował chłód. Miała także własne przypuszczenia co do tego, kto zainicjował rozwód.

– Niską temperaturę uczuć widzę po stronie pani Katarzyny. Wygląda na to, że to ona dusiła się w tym małżeństwie i to ona podjęła decyzję o rozstaniu – wyznała w rozmowie z „Twoim Imperium”.

Teraz tarocistka znów zajrzała w karty — tym razem chodziło po to, by sprawdzić, jaki los czeka aktorkę w związku z Maciejem Kurzajewskim. Już same daty ich urodzenia wiele jej powiedziały na temat zakochanych.

– Maciej Kurzajewski to niegrzeczny chłopiec, twardy charakter ze skłonnościami dyktatorskimi, kocha adrenalinę, ale też i niedługie dystanse, także w dziedzinie uczuć. Lubi zew nowości, a nie to, co już zna. W jego dacie urodzenia widać też, jaki typ kobiety preferuje: szczupła, ciemnowłosa, opalona. Osoba, z którą będzie, to kobieta o charakterze dyrektora: władcza, nadambitna, typowa kobieta z jajami – wygłosiła.

Czy Katarzyna Cichopek jej zdaniem wpisuje się w ten model? Przypomnijmy, że już wcześniej medium nie wróżyła jej szczęścia w miłości i sugerowała, że następni adoratorzy odejdą równie szybko, jak się pojawią.

– Ona jest jedynką, chce brylować, mieć najlepsze wyniki i się wyróżnić. Kasia ma zapisane w dacie urodzenia późne ułożenie sobie spraw uczuciowych, tak dopiero koło trzydziestki, a jak wiemy, wcześniej znalazła swojego pierwszego męża. Każdy facet w jej życiu, poznany przed 28. rokiem życia, musiał odpaść wydedukowała.

Tarot ujawnił także, że niedaleka przyszłość pary nie będzie wolna od trosk.

Karty mówią jasno. Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski mogą spodziewać się kłopotów

Kempisty w rozmowie z „Faktem” zdradziła też, że kiedy postawiła tarota, wyciągnęła złowróżbną kartę, zwiastującą zawirowania w życiu pary. Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski jej zdaniem mogą zostać wystawieni nawet na jedną z największych prób.

– W przyszłym roku jego czeka wiele wyjazdów, jej zaś przypisana jest karta głupca. Co może oznaczać, że znajdzie się w kropce, nie będzie wiedziała, co robić. Być może nawet w grę wchodzi tu ciąża. Będzie wybita z rytmu, część planów jej się posypie. Tak mówią mi karty – wyjaśniła.

Medium znów nie kryła, że nie ma dla zakochanych najlepszych wiadomości. Wskazała, że obecnie łączy ich płomienny romans, adrenalina przeżywania czegoś nowego — twierdzi, że uczucia te szybko się wypłuczą. Wskazała nawet, że to dziennikarz będzie ukrywał przed ukochaną swoje wątpliwości odnośnie związku. Nie miała też wątpliwości co do ich ślubu.

– Karty mówią, że to koszmarnie zły pomysł. Jeśli się on odbędzie, potem pojawią się problemy z rozstaniem – mówiła.

Nie nam oceniać, czy przewidywania wróżki mają szansę się spełnić, jednak mamy w pamięci jej zapewnienia sprzed pół roku, że romans, który przyczynił się do zakończenia związku Cichopek i Hakiela już się zakończył. Czyżby przed Kurzajewskim był jeszcze ktoś? Co o tym sądzicie?

 

Wyświetl ten post na Instagramie

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

    1. Co podać dziecku na kaszel i ból gardła?
    2. Na co pomaga neo-angin? Sprawdź
    3. Słynna polska aktorka jest więziona we własnym domu? Dramatycznie wyznanie jej brata: „To jest mafia”


Źródło: Fakt

Redaktorka Lelum.pl i absolwentka Kultury Japonii PJATK w Warszawie. Koneserka horrorów i filmów klasy B., a ponadto wielka miłośniczka zwierząt. Lubi być tam, gdzie coś się dzieje, choć niekoniecznie w centrum uwagi. Zaczytana w reportażach podróżniczych, zwłaszcza z dalekiej Azji, uwielbia dzielić się ciekawostkami ze świata. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@lelum.pl