Najmodniejsze płaszcze tego sezonu są duże i widoczne. Na pewno nikt cię nie przegapi w takiej stylizacji! Nie oznacza  to jednak, że wyglądają przesadnie. Nie musisz też wcale rzucać się w oczy, klasyczne wzory i kolory wciąż są w modzie, chociaż czasami w nieco innym wydaniu niż zazwyczaj. Zobacz, co będziemy nosić tej zimy.

W tym roku zimą nie będziemy eksperymentować z krojami. Generalnie rzecz biorąc, wszystkie najmodniejsze płaszcze to te klasyczne, z dwoma rzędami guzików albo wiązane paskiem, albo pikowane kurtki, szczególnie te bardzo błyszczące. Podpowiadamy, jak je nosić, żeby naprawdę zrobić wrażenie. 

Modne płaszcze na zimę

Opcje dla odważniejszych to metaliczne pikowane kurtki. Użyj ich do zbudowania kontrastu. Te jaśniejsze noś z ciemniejszymi rzeczami, ciemniejsze — z jaśniejszymi. Żeby w pełni wykorzystać jej potencjał, połącz je z czymś eleganckim. Do srebrnej pikowanej kurki załóż gładki, czarny golf, czarną ołówkową spódnicę i buty na szpilce. Wszystkich zachwycisz swoją oryginalną stylizacją. 
 
najmodniejsze płaszcze
reserved.pl

Jeśli kurtki to nie twoja bajka, ale nie chcesz rezygnować z ciekawej stylizacji, zainwestuj w oversize’owy płaszcz w intensywnym, nietypowym kolorze. Intensywnie zielony, pudełkowy płaszcz połącz z czymś sportowym. Świetnie będzie wyglądał z jasną bluzą i jeansami. Jeśli czujesz się odważnie, ubierz się pod niego w całości na biało. 

najmodniejsze płaszcze
reserved.pl

Co nosić tej zimy? Najmodniejsze płaszcze na zimę

Tej zimy nie musisz porywać się najodważniejsze kolory czy nawet kroje. W modzie pozostaje mnóstwo klasycznych krojów i stonowane kolory. Czernie, szarości i różne odcienie karmelu wciąż są bardzo modne. Czarny oversize’owy płaszcz nada się do wszystkiego. Nie ma takiego outfitu, z którym źle by wyglądał. Zawsze będzie uniwersalny. Jeśli chcesz, możesz zaszaleć i ubrać pod niego coś imponującego, ale możesz też pozostać przy klasykach. 
 
najmodniejsze płaszcze
zara.com

Jeśli chodzi o najmodniejsze płaszcze tej zimy, to błyszcząca, pikowana, oversize’owa kurtka będzie miała w sobie coś ze wszystkich światów. Połącz ją z elegancką, klasyczną stylizacją, a będziesz wyglądać jak na czerwonym dywanie. 

najmodniejsze płaszcze
zara.pl

ZOBACZ TEŻ:

  1. Wyślą na wakacje do Grecji i jeszcze zapłacą. Biuro podróży oferuje pracę marzeń
  2. Księżna Diana zginęła w wypadku przez taksówkarza? Po latach wychodzą nowe fakty w sprawie
  3. Dziewczyna została skatowana przed szkołą. Uczniowie wszystko nagrali, kibicując napastniczce
  4. Agata Duda w spektakularnej sukni w Belgii. Pierwsza Dama wygląda, jak milion dolarów!
  5. Nie żyje Jan Kobuszewski
  6. Kiedy ksiądz powiedział Ewelinie, ile żąda za udzielenie ślubu, kobieta zdębiała. Takiej chciwości jeszcze nie widziała w swoim życiu
Poprzedni artykułDziecko przyłapało mamę z kochankiem. Milczy przed ojcem w zamian za pewną przysługę
Następny artykułYork cudem uniknął śmierci. Niewiele brakowało, by wylądował na ulicy
Redaktorka działu lifestyle w lelum.pl Studentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim na specjalizacji medialnej. Interesuje się literaturą romantyzmu. Pisanie zawsze było jej pasją, którą rozwijała już od dzieciństwa. Dziennikarstwo jest karierą bliską jej sercu, chociaż nie wybrała tego kierunku studiów, by pracować nie tylko nad swoim warsztatem pisarskim, ale i pogłębiać miłość do Juliusza Słowackiego