Nastolatka żaliła się w liście, który cytuje serwis METRO, że chciałaby wyglądać jak swoje rówieśniczki. 15-latka cierpi na rzadką chorobę genetyczną, która sprawia, że dziewczyna wygląda jak staruszka. Na szczęście, dzięki medycynie estetycznej, nawet takie schorzenia nie są już problemem. Dzięki operacji nie przypomina dawnej siebie!

Nastolatka pochodząca z Chin, została dotknięta zespołem przedwczesnego starzenia się. Choroba ta polega na przyspieszonym pojawieniu się siwych włosów, zmarszczek, a także innych charakterystycznych dla wieku starczego cech fizycznych. Dodatkowo towarzyszą jej inne schorzenia, między innymi: osteoporoza, miażdżyca, zaćma czy cukrzyca. 

Progeria: jakie są objawy choroby? 

Progeria to zespół przedwczesnego starzenia się. Chorobie towarzyszą niejednoznaczne objawy. Do najczęściej występujących należy rogowacenie i pogrubienie skóry, a także zanik tkanki podskórnej. 15-latka z Chin niestety doświadczyła wszystkich wymienionych objawów.

Przez swoje schorzenie wstydziła się chodzić do szkoły i obcować ze swoimi rówieśnikami. Koledzy ze szkoły wyśmiewali ją i nie chcieli spędzać czasu po lekcjach, co potęgowało uczucie skrępowania i niską samoocenę dziewczyny. 

  1. Anna Mucha popłakała się w „Dance dance dance”. Aktorka miała wyjątkowy powód
  2. Polacy masowo popełniają największy błąd podczas gotowania rosołu. Właśnie dlatego nie ma idealnego smaku
  3. Michał Szpak pokazał najnowsze zdjęcie swojej twarzy. Artysta miał operację plastyczną?

Nastolatka po operacji: niezwykła metamorfoza 

Dzięki znanemu z aktywności filantropijnych działaczowi, życie dziewczyny zmieniło się o 180 stopni. 15-letnia dziewczyna wysłała list opisujący jej sytuację z prośbą o pomoc. Mężczyzna bez zwłoki rozpoczął poszukiwania miejsca i lekarza, który mógłby podjąć się operacji plastycznej. Po negocjacji ceny zainicjował zbiórkę pieniędzy na ten cel.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Dzięki hojności wielu osób potrzebna kwota została zebrana i nastolatka została poddana skomplikowanemu zabiegowi chirurgicznemu twarzy. Operacja trwała aż 7.5 godziny, na szczęście wszystko zakończyło się bez problemów. W sieci został opublikowany film, na którym twarz Xiao Feng została odsłonięta po zabiegu. 

Po operacji dziewczyna opublikowała zdjęcie swojej metamorfozy. Internauci byli zachwyceni efektem i wysokim poziomem zabiegu z zakresu medycyny estetycznej. 

ZOBACZ ZDJĘCIA I WIDEO:

Metamorfoza jest niesamowita! 

nastolatka
Screen Instagram Clinicas Mato Ansorena

Nastolatka opublikowała swoją metamorfozę na Instagramie

nastolatka
Screen Instagram Clinicas Mato Ansorena

Zdjęcie nastolatki przed operacją plastyczną. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Papież Franciszek ma problemy ze zdrowiem. Musiał ograniczyć pełnienie swojej posługi
  2. Jest oświadczenie Suntago Park of Poland. Odpowiedzieli na liczne skargi turystów
  3. Dziewczyna schudła 50 kg i została Miss. Jej metamorfoza jest spektakularna
  4. Dagmara Kaźmierska jest bardzo szczęśliwa. Plotki o ciąży w „Królowych życia” potwierdziły się
  5. Ile pies jest w ciąży? Najważniejsze informacje, które mogą zaskoczyć największych psiarzy
  6. Produkt sprowadzany z Chin jedliśmy wszyscy. Przez koronawirusa kosmicznie podrożeje

źródło: edziecko.pl

Wydawca w Lelum.pl. Absolwentka krajoznawstwa i turystyki kulturowej na KUL. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: borynadrianna9@gmail.com.