Dagmara Kaźmierska ma powody do dumy i ogromnej radości. Plotki na temat ciąży w uwielbianym reality show potwierdziły się. W nowym sezonie czekają na widzów ogromne emocje. Czy najjaśniejsza gwiazda programu wkrótce po raz kolejny zostanie mamą? Najnowsze doniesienia nie pozostawiają żadnych wątpliwości.

Dagmara Kaźmierska to jedna z ulubionych bohaterek reality show emitowanego na TTV. Kobieta oprócz ogromnej charyzmy i wyjątkowego podejścia do życia może poszczycić się poczuciem humoru obok, którego nie sposób jest przejść obojętnie. To wszystko w połączeniu z ciętym językiem, którego zdecydowanie nie można jej odmówić, sprawiło, że zyskała ogromną przychylność telewidzów.

Dagmara Kaźmierska w ciąży?

Program Królowe życia na antenie TTV gości od 2016 roku. Nie ulega wątpliwości, że reality show tak imponujący sukces zyskało dzięki barwnym bohaterkom, które mocno zapadają w pamięć. Ich kontrowersyjny wygląd, zamiłowanie do luksusu i nietuzinkowy sposób życia sprawiają, że w każdy weekend przed odbiorniki zasiadają miliony telewidzów. 

Na najbliższym czasie widzowie programu powinni przygotować się na ogromne emocje. Okazuje się, że jedna z gwiazd wkrótce zostanie mamą. Czy Dagmara Kaźmierska jest w ciąży? To jedno z tych pytań, które internautów interesuje najbardziej.  

  1. Anna Mucha podpadnie widzom? Najnowsza zapowiedź „Dance Dance Dance” nie wróży dobrze
  2. Gwiazda hitowych seriali z TVP, TVN i Polsatu nie żyje. Jej śmierć długo pozostawała tajemnicą
  3. Kupił wszystkie róże od kobiety sprzedającej kwiaty w metrze. Miał do niej tylko jedną, wyjątkową prośbę

Plotki potwierdziły się 

Plotki na temat z ciąży w Królowych życia potwierdziły się. Jednak to nie Dagmara Kaźmierska spodziewa się dziecka. W ciąży jest Edzia, jej bliska przyjaciółka, która występuje z nią w programie. Kto wie, może wkrótce na ekranach telewizyjnych zobaczymy jak jedna z najjaśniejszych gwiazd programu, pomaga jej w wychowaniu malucha.

To jednak nie wszystko. W ostatnim czasie na Instagramie Kaźmierskiej pojawił się wpis, który wywołał poruszenie wśród jej wiernych obserwatorów. Gwiazda w ubiegłym roku przeżyła poważny wypadek, który spowodował poważną kontuzję nogi. Mimo komplikacji 45-latce po wielu trudach udało się trafić na specjalistę, który pomaga jej skrócić czas rekonwalescencji. Czekają ją kolejne operacje, ale ta wszystko przyjmuje z uśmiechem na twarzy. Do takiego podejścia do życia przyzwyczaiła swoich fanów. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Dagmara Kaźmierska
instagram.com @queen_of_life_77

Dagmara Kaźmierska zaniepokoiła swoich fanów. 

Dagmara Kaźmierska
instagram.com @queen_of_life_77

Plotki na temat ciąży w Królowych życia potwierdziły się. 

Dagmara Kaźmierska
instagram.com @queen_of_life_77

Mamą zostanie Edzia, jej bliska przyjaciółka. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Trzy osoby zmarły w Bytomiu na skutek zatrucia. Niebezpieczny gaz wydobywał się wadliwego pieca
  2. Sprawa Suntago Park of Poland trafi do prokuratury? Media: podejrzenie przestępstwa
  3. Dziadkowie zabrali dziecko do zoo w oryginalnym stroju. Jego ubranko wzbudziło sensację wśród zwierząt
  4. Studentka pedagogiki odebrała życie własnemu dziecku. Nie przyznaje się do winy, właśnie usłyszała wyrok
  5. Qczaj był ofiarą pedofila. Opublikował dramatyczne wyznanie
  6. Magda Gessler nie wytrzymała. W rozpaczy po śmierci Królikowskiego apeluje do Polaków o 1 rzecz

Źródło: jastrzbpost.pl

Poprzedni artykułDziewczyna schudła 50 kg i została Miss. Jej metamorfoza jest spektakularna
Następny artykułIle pies jest w ciąży? Najważniejsze informacje, które mogą zaskoczyć największych psiarzy
Redaktor działu Lifestyle w Lelum.pl. Ukończyła Dziennikarstwo na lubelskim UMCESie. Pisanie tekstów było jej pasją, odkąd pamięta. To właśnie w tej dziedzinie chciałaby być perfekcjonistką. Miłośniczka zumby, klimatów latino i włoskiego jedzenia. Nienawidzi nudy i monotonii. Optymistka, dla której każdy kolejny dzień to nowa przygoda.