Rodzina to nie jest łatwy temat dla Daniela Kuczaja. Znany trener, uczestnik dziewiątej edycji Tańca z gwiazdami i motywator przeszedł przez trudne dzieciństwo, między innymi padł ofiarą pedofila. Qczaj podzielił się tą straszną historią na oficjalnym profilu.

Trener personalny opowiedział poruszającą historię w swoich mediach społecznościowych. Wykazał się ogromną odwagą i otwartością, bo szczegóły są naprawdę intymne i trudne. Nikt nie spodziewał się, co kryje się za kulisami sławy, uśmiechu i energii Qczaja. Zyskał ogromne wsparcie od zaskoczonych fanów.

Qczaj: dzieciństwo

Daniel Kuczaj urodził się 1 lutego 1987 roku. Dzieciństwo Qczaja obciążyło go dużą traumą. Dorastał w alkoholowej rodzinie, ojciec był uzależniony od picia. Jego matka wyjechała na stałe do Stanów Zjednoczonych, zostawiając go samego z babcią, której pomagał w opiece nad młodszym rodzeństwem. 

Trener wypowiadał się już wielokrotnie, że wie, jak czuje się poniżane dziecko i że w dzieciństwie widział niejedno. Tym razem opublikował poruszający wpis, w którym opisał dramatyczne chwile.

  1. Znaki zodiaku, które nie mają szans na szczęśliwy związek. 3 najgorzej dobrane pary
  2. Nie ma już żadnych wątpliwości, potwierdziły się obawy. 9-letnią Polkę zabił wirus
  3. Nie żyje kobieta, którą nazywano ludzkim komputerem. Miała 101 lat 

Qczaj: rodzina 

Rodzina i wydarzenia z dzieciństwa stały się tematem jego ostatniego posta na Instagramie i Facebooku. Qczaj podzielił się w nim traumatyczną historią.

– Jestem dzieckiem, mam siedem lat, siedzę nagi w wannie a widząc krew ociekającą pomiędzy obolałymi pośladkami boję się jeszcze bardziej… – wyznaje w poście na Facebooku i Instagramie.

Okazuje się, że Daniel Kuczaj doświadczył okrutnej przemocy seksualnej w wieku zaledwie 7 lat.

– Płacząc z bólu po cichu zmywam z siebie to, czego nie zmyję do końca życia. Byłem dzieckiem, a siedząc w wannie zmywałem z siebie zapach pedofila, który zgasił moje dzieciństwo tak, jak gasi się niedopałek o asfalt – pisze dalej.

Qczaj tłumaczy też, że oprawcy to nie zawsze podejrzane osoby w kominiarkach. To mogą być nawet bliscy znajomi i rodzina.

– Zastanawiasz się kim był? Nie miał twarzy potwora… Przyjaciel rodziny, podrywacz kobiet, co niedzielę chodził do kościoła – ostrzega we wpisie.

Gwiazdor uzyskał ogromne wsparcie od swoich fanów, którzy licznie skomentowali post.

– Przykro mi jestem w szoku, ale też podziwiam za odwagę. Mam nadzieję, że oprawca poniósł karę…. – napisała jedna użytkowniczka.

Dziś to jeden z najpopularniejszych trenerów w Polsce. Znany jest z chwytliwych tekstów motywacyjnych i dystansu do siebie. Swoje doświadczenia przekuł na ciężką pracę i realizowanie się w swojej pasji. Tryska energią i pozytywnym uosobieniem, jednak nie zawsze w środku jest tak, jak wygląda to na zewnątrz. Podczas najważniejszych zawodów zmagał się z depresją. Cały czas pracuje nad sobą. 

– Dziś nie pozwolę skrzywdzić tego dziecka, które nie miało wpływu na nic – podsumowuje Qczaj.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

rodzina
instagram.com/qczaJ

Qczaj opublikował emocjonujący wpis na Facebooku.

rodzina
Fot.instagram.com qczaj

Okazuje się, że jako dziecko przeżył prawdziwy koszmar.

rodzina
instagram.com/qczaj

Fani wspierają trenera.

ZOBACZ TEŻ:

  1. W Twoim domu panoszą się roztocza? Warto wiedzieć co zrobić, aby znacząco zmniejszyć ich liczebność
  2. Rodzina z 2-letnim dzieckiem wyrzucona z samolotu. Panika na pokładzie
  3. Na problemy ze skórą i włosami pomoże jeden domowy produkt. Większość Polaków ma go w swojej kuchni
  4. Gratka dla fanek – Michał Szpak zaprasza na randkę. Nie wypada odmówić, cel jest naprawdę szczytny
  5. Młoda para wprowadziła się do pięknego domu. Nie mogli się spodziewać, co zastaną w środku
  6. Przed snem włóż czosnek pod poduszkę. Efekty powalają

źródło: jastrzabpost.pl, gala.pl

Poprzedni artykułUkryta kamera zarejestrowała, co kot robi w nocy. Jego właściciel nie mógł uwierzyć
Następny artykułStudentka pedagogiki odebrała życie własnemu dziecku. Nie przyznaje się do winy, właśnie usłyszała wyrok
Redaktorka Lelum.pl. Absolwentka Instytutu Stosowanych Nauk Społecznych na Uniwersytecie Warszawskim. Swoje życie postanowiła związać z dziennikarstwem i muzyką. W wolnych chwilach ćwiczy jogę, chodzi na festiwale filmowe i tworzy poezję.