Anna Mucha, jurorka jednego z najbardziej roztańczonych programów telewizyjnych TVP Dance Dance Dance dała ponieść się swoim emocjom. Nowy sezon programu miał premierę 29 lutego 2020 i już zdążył poruszyć zarówno widzów, jak i jury, a to dopiero początek zmagań uczestników na parkiecie. 

Wiosna już na horyzoncie, a co za tym idzie, nowe projekty telewizyjne i kolejne sezony programów rozrywkowych. Po udanym pierwszym sezonie programu „Dance Dance Dance”, nadszedł czas na kolejny, z trochę nowym składem. Miejsce Ewy Chodakowskiej zastąpiła aktorka Anna Mucha, która już w pierwszym odcinku bardzo się wzruszyła.

Anna Mucha krytyczna wobec uczestników

Anna Mucha nie często ma możliwość zasiadać w jury programów rozrywkowych, jednak wiosnę 2020 rozpoczęła w kolejnej edycji tanecznego show Telewizji Polskiej. Już od pierwszego odcinka nie stroniła od słów aprobaty w stosunku do występujących gwiazd, ale także dzieliła się konstruktywną krytyką.

Jako pierwsi wystąpili bracia Jonkiszowie, Rafał i Krzysztof. Pomimo wymagającego układu choreograficznego poradzili sobie świetnie, jednocześnie przyznając, że nie było to łatwe. Anna Mucha doceniła trud i pracę tancerzy, przyznając im 6,5 punktów. W zamian mężczyźni zaprezentowali aktorce swoje idealne sześciopaki, chwaląc się świetną formą. Ida Nowakowska również nie żałowała pochwał w stosunku do zdolnych i wysportowanych braci.

  1. Anna Mucha podpadnie widzom? Najnowsza zapowiedź „Dance Dance Dance” nie wróży dobrze
  2. Kupił wszystkie róże od kobiety sprzedającej kwiaty w metrze. Miał do niej tylko jedną, wyjątkową prośbę

Anna Mucha nie mogła powstrzymać łez podczas występu

Kolejną parą, która zagościła na parkiecie byli: Aleksander Sikora i Małgorzata Tomaszewska. Mimo tego, iż para wykonywała choreografię do wszystkim znanego hitu „Love is in the air”, zebrali mniej pochlebne oceny. Robert Kupisz zwracał uwagę na niedopracowane kwestie techniczne i zalecałby „wzięli się do pracy”. Anna Mucha także była rozczarowana, przyznała, że „Czuje się oszukana”. Spodziewała się więcej zaangażowania i emocji od pary.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Anna Mucha nie mogła natomiast narzekać na brak emocji podczas wystąpienia byłych uczestników „Tańca z gwiazdami”. Rafał Mroczek i Przemysław Cypriański mieli przyjemność zaprezentować układ do utworu „Human”. Jako wykwalifikowani tancerze pokazali klasę i poradzili sobie z choreografią po mistrzowsku. Poruszona Anna Mucha nie mogła powstrzymać łez. Aktorka nie była w stanie wypowiedzieć się na temat występu, mówiąc, że jej reakcja mówi sama za siebie. Pozostali jurorzy podzielili entuzjazm aktorki. Duet zebrał mnóstwo pochwał i otrzymał rekordowy wynik 22 punktów. 

Kolejny odcinek zostanie wyemitowany już za tydzień. Czekamy z niecierpliwością na to, co się wydarzy. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

anna mucha
instagram.com/taannamucha

Aktorka od pierwszego odcinka była bardzo surowa.

Anna Mucha
eastnews.pl

Nie zabrakło jednak sporych wzruszeń, polały się łzy. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Dziadkowie zabrali dziecko do zoo w oryginalnym stroju. Jego ubranko wzbudziło sensację wśród zwierząt
  2. Studentka pedagogiki odebrała życie własnemu dziecku. Nie przyznaje się do winy, właśnie usłyszała wyrok
  3. Qczaj był ofiarą pedofila. Opublikował dramatyczne wyznanie

 

źródło: pudelek.pl

Wydawca w Lelum.pl. Absolwentka krajoznawstwa i turystyki kulturowej na KUL. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: borynadrianna9@gmail.com.