Nastolatka postanowiła dowiedzieć się, kim jest jej biologiczny ojciec. Matka w odpowiedzi wręczyła jej tajemnicze pudełko, którego zawartość wywróciła życie dziewczyny do góry nogami.Okazało się, że rodzic wiele lat temu zrobił coś strasznego.

17-latka nie chciała niepokoić mamy ani ojczyma pytaniami dotyczącymi jej biologicznego rodzica. Nie zdawała sobie nawet sprawy z tego, jak drażliwy i trudny jest to temat. Matka mimo wszystko uznała, że jej dorosła córka musi znać okrutną prawdę.

Tajemnicze pudełko

Nastolatka zebrała się na odwagę i pewnego dnia zapytała mamę o to, kto jest jej biologicznym tatą. Poruszona kobieta nie mogła dobrać odpowiednich słów, ale wręczyła jej tajemnicze pudełko wypełnione wycinkami z gazet.

Kiedy dziewczyna uchyliła wieczko, zobaczyła stos wyciętych artykułów z gazet, dotyczących morderstwa. Kiedy zabrała się za ich czytanie, jej obawy potwierdziły się – jej ojcem był Ian Huntley, morderca dwóch młodych uczennic, Holly i Jessici. Była to najgłośniejsza sprawa 2002 roku.

  1. Idealny schabowy. Przepis na podwójną radość z jedzenia
  2. Wyciekły powalające zdjęcia, Marta Kaczyńska już się nie wymiga. Widok odbiera mowę

Nastolatka była w szoku

Dziewczyna nie mogła powstrzymać łez. Kiedy ojciec popełnił te okrutną zbrodnię, ona była jeszcze małym dzieckiem. Domyślała się, że coś jest nie tak, ponieważ w Internecie odkryła dawne zdjęcie mamy, na którym widziała łudzące podobieństwo, jednak bała się zapytać wprost.

Wściekła nastolatka postanowiła napisać list do ojca i usłyszeć od niego wyjaśnienia, dlaczego w przeszłości dokonał czegoś tak nieludzkiego i podłego. W odpowiedzi nie dostała żadnych słów skruchy, jedynie tłumaczenia zagubionej osoby. Wtedy znienawidziła go jeszcze bardziej.

Jak podaje portal iNews, Ian Huntley został w 2005 roku skazany na dożywocie. Po tym, gdy fakty wyszły na jaw, nastolatka wolałaby cofnąć czas i nie dowiedzieć się, kto był jej prawdziwym ojcem. Dziewczyna wstydzi się go i nie chce mieć z nim teraz nic wspólnego.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

nastolatka
unsplash.com

Kiedy nastolatka spytała mamę o swojego biologicznego ojca, w odpowiedzi otrzymała tajemnicze pudełko.

nastolatka
Fot.unsplash.com

Dziewczyna załamała się, kiedy usłyszała brutalną prawdę.

były mąż
fot. Helloquence, unsplash.com

Ojciec napisał do córki list, jednak nie wzbudził on jej zaufania.

ZOBACZ TEŻ:

  1. GIS ostrzega przed popularną przyprawą. Może zawierać niebezpieczną dla zdrowia bakterię
  2. Straszne odkrycie celników. Przecierali oczy, nie mogli uwierzyć w zawartość paczki
  3. Zaatakował staruszka na ulicy. Nie mógł przewidzieć, co się wydarzy, wszystko nagrały kamery
  4. Żenująca wpadka w „Pytaniu na Śniadanie”. Prowadzący będą mieli kłopoty?
  5. Była gwiazdą „Słonecznego patrolu”, mężczyźni za nią szaleli. Ciężko uwierzyć, jak wygląda dziś
  6. Nie w Lidlu i nie w Biedronce. Dziś wygrał 1 sklep, ma najtańsze pączki w Polsce

źródło: popularne.pl 

Poprzedni artykułZajrzał do warsztatu zmarłego taty i zaniemówił. Na desce zobaczył ukrytą wiadomość
Następny artykułOgromny owczarek zbliża się do szczura. Ciężko uwierzyć, co dzieje się dalej
Redaktorka Lelum.pl. Absolwentka Instytutu Stosowanych Nauk Społecznych na Uniwersytecie Warszawskim. Swoje życie postanowiła związać z dziennikarstwem i muzyką. W wolnych chwilach ćwiczy jogę, chodzi na festiwale filmowe i tworzy poezję.