Nie żyje 11-letni chłopak z Jarosławia. Spędzał wakacyjny czas razem z kolegami. Nagle postanowił rozpocząć lekkomyślny zakład, za który zapłacił życiem. Krewni i znajomi są zrozpaczeni. To już kolejna tragedia w tej rodzinie.

Nie żyje 11-letni Sebastian z Jarosławca na Podkarpaciu. Najprawdopodobniej założył się ze swoimi kolegami o niewyobrażalną rzecz. Czy była to próba nieudolnego zaimponowania rówieśnikom?

Nie żyje 11-latek: zginął przez zakład

To było upalne, letnie popołudnie. Sebastian z kolegami spędzali razem wakacyjny czas i postanowili wybrać się na przejażdżkę rowerami. Odwiedzili sklep, a później zatrzymali się nad wodą w pobliżu obwodnicy.

Jak udało się ustalić portalowi fakt.pl 11-latek miał zapytać się swoich kolegów, czy któryś z nich odważy się przebiec przez bardzo ruchliwą drogę. Zupełnie nagle zrobił coś, czego nikt się nie spodziewał. Przeskoczył przez barierkę i wpadł prosto pod koła nadjeżdżającej furgonetki. Od razu podjęto próbę reanimacji, a później helikopterem przewieziono go do szpitala. Niestety nie udało się go uratować.

  1. Mąż Marii Czubaszek zdradził sekret żony. Dopiero po jej śmierci odkrył jej tajemnicę
  2. Jacek Kurski wolałby o tym zapomnieć, ujawniono nagranie. Śpiewa o bieliźnie, tańcach i barmanach

Tragiczne wiadomości

O tym tragicznym wypadku jako jedna z pierwszych poinformowała na swoim Facebooku Wojewódzka Stacja Pogotowia Ratunkowego w Przemyślu. Dodali również filmik z nagraniem akcji śmigłowca.

— (…) chłopiec wtargnął na obwodnicę przez otwarte drzwi techniczne i został potrącony przez przejeżdżający samochód dostawczy — informowali na swojej stronie na Facebooku.

Znajomi rodziny zmarłego dodają, że to nie pierwsza tragedia w tej rodzinie.

Pół roku temu stracili w pożarze mieszkanie. Dobytek można jednak odbudować, ale życia jedynego syna nic nie wróci… — mówi jedna z nich, jak cytuje Fakt.

Składamy wyrazy współczucia.

ZOBACZ WIDEO:

Sebastian trafił na jezdnię przez otwarte drzwi w barierce.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Mnóstwo rannych, w tym dzieci. Zdjęcia z miejsca są straszne, trwa akcja ratownicza w Polsce
  2. Rewolucja w „The Voice of Poland’. Jeden szczegół z planu zdradził wszystko, wyciekło zdjęcie
  3. Matka zamknęła dziecko w samochodzie, poszła do sklepu. 10-latka błagała przechodniów o pomoc
  4. Test wierności. Boisz się, że ukochany cię zdradza? Oto 5 prostych pytań, które wyjawią ci prawdę
  5. Słynny ksiądz z Plebani nie wytrzymał, grzmi w internecie. Był świadkiem oburzających scen w sklepie

Źródła: fakt.pl, facebook.com

Koniecznie obejrzyj nieziemsko pyszny i prosty przepis na przepyszny posiłek!

Poprzedni artykułRzecznik Ministerstwa Zdrowia zwrócił się z apelem. Wielu Polakom się nie spodoba
Następny artykułKarol: „Moja żona ma zakaz pracy. Stać mnie na nianię dla dziecka, ale ona rodziła, więc niech się zajmuje”
Natalia Andrejuk - redaktorka w Lelum.pl, absolwentka filologii polskiej na Uniwersytecie Warszawskim. Doprowadziła ją tutaj chęć rozwoju i ciągłej nauki. Interesuje się literaturą, polityką oraz twórczością Taco Hemingwaya. W wolnym czasie- wielka fanka gier komputerowych, szczególne tych online.