Kilka dni temu polskie media obiegła przykra wiadomość o nagłej śmierci uczestnika programu Hell’s Kitchen. Piekielna kuchnia. Informacja o jego odejściu zszokowała wielu jego fanów, Mariusz Adam Ryjek przygotowywał się bowiem do walki. Jak zginął 35-latek? 

Informacja o śmierci Mariusza Adama Ryjka pojawiła się w mediach 9 maja. Dzień wcześniej mężczyzna miał o 13.40 wsiąść do autobusu w Gdyni. Jego śmierć owiana jest wielką tajemnicą. 

Jak zginął Mariusz Adam Ryjek?

Kilka dni temu dotarła do nas smutna wiadomość o śmierci 35-letniego uczestnika programu Hell’s Kitchen. Piekielna kuchnia. Mariusz Adam Ryjek 8 maja w sobotę nagle zniknął. 

Następnego dnia w sieci pojawiła się informacja, że trwają poszukiwania mężczyzny. Niestety, kilka godzin później przekazano wiadomość o jego śmierci. 

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

 

-Niestety przykra wiadomość do nas spłynęła. Nie żyje Mariusz „Ryjek” Adam – zawodnik, który miał zawalczyć na wczorajszej gali Krwawy Sport 3. Najszczersze kondolencję kierujemy w stronę rodziny i najbliższych przyjaciół [*] – mogliśmy przeczytać na profilu Krwawy Sport na Instagramie.

Nie podano jednak przyczyny śmierci. Jak przekazuje asp. Jolanta Grunert, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Gdyni, wykluczono udział osób trzecich. 

Biegły nie był w stanie określić na miejscu, co było przyczyną śmierci mężczyzny, dlatego zlecona została sekcja zwłok. Czekamy na wyznaczenie jej terminu — powiedziała prok. Grażyna Wawryniuk z Prokuratury Okręgowej w Gdańsku w rozmowie z Faktem. 

Jak przekazuje dalej tabloid, prok. Grażyna Wawryniuk miała poinformować, że ciało Mariusza Adama Ryjka zostało znalezione w namiocie nieopodal Polanki Redłowskiej w Gdyni.

Miejmy nadzieję, że sprawa zostanie wkrótce wyjaśniona. Składamy najszczersze kondolencje rodzinie i bliskim zmarłego. 

Zobacz zdjęcie i wideo: 

 

Hell's Kitchen
Screen z programu Hell’s Kitchen. Piekielna kuchnia

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. ,,Rolnicy. Podlasie”. Andrzej mówi, kto przejmie jego gospodarstwo
  2. Mariusz Ryjek nie żyje. Zbiórka zorganizowana przez przyjaciół przekroczyła najśmielsze oczekiwania
  3. Polski duchowny skuty kajdankami na środku ulicy. Nagranie trafiło do sieci, wiadomo za co został zatrzymany

Źródło: Fakt 

 

Wydawca w Lelum.pl. Absolwentka krajoznawstwa i turystyki kulturowej na KUL. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: borynadrianna9@gmail.com.