Nie żyje operator filmowy Krystian Dulewicz. Edukator filmowy zmarł w niedzielę 19 grudnia. Mężczyzna przez długi czas zmagał się z poważnymi problemami zdrowotnymi. Miał 36 lat.

Zmarł Krystian Dulewicz. Był koordynatorem i opiekunem programów krajowych i międzynarodowych edukacji filmowej. Miał 36 lat.

Nie żyje operator Krystian Dulewicz

W niedzielę 19 grudnia zmarł operator i edukator filmowy Krystian Dulewicz. Był koordynatorem i opiekunem programowym krajowych i międzynarodowych programów edukacji filmowej realizowanych w ramach CINEMAFORUM. Krystian Dulewicz zmarł po przebyciu poważnej choroby. Miał 36 lat.

Informację o śmierci Krystiana Dulewicza przekazało na swoim profilu na Facebooku stowarzyszenie FILMFORUM.

-Szczególnym i największym dokonaniem Krystiana było zbudowanie zżytej, przyjacielskiej i lojalnej ekipy oraz wprowadzenie do wszystkich naszych wspólnych działań potężnego ładunku radości i optymizmu. Radości i optymizmu, które towarzyszyły Mu do ostatniego dnia życia. To właśnie dzięki temu udało mu się dzielnie walczyć z ciężką chorobą oraz znosić przez długie miesiące niezwykle wyczerpujący fizycznie i psychicznie proces leczenia.

Krystian żył zawsze na sto procent, korzystał z każdego dnia, z każdej chwili. Odszedł zdecydowanie za szybko… Dziś nie żegnamy się z Krystianem. Pozostanie on nieodłącznym filarem wszystkich naszych działań, ich inspiratorem i motywatorem. Naszym obowiązkiem jest podtrzymanie pamięci o Nim. To ona sprawia, że Ci, którzy odeszli są wciąż obecni w naszym życiu.
Rodzinie składamy najszczersze kondolencje…– czytamy na stronie stowarzyszenia na Facebooku.

Optymistka z mnóstwem pomysłów i masą pozytywnej energii. Z wykształcenia absolwentka Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Jagiellońskim. Z zaciekawieniem śledzę wszystkie wydarzenia na świecie i w mediach społecznościowych. Interesuję się psychologią, radiem, muzyką i zdrowym odżywianiem.