Bobas

Obraz 1 z 8

Fot. Reddit(reddit.com/r/oldbabies/comments/2x23dg/anyone_seen_my_teeth)

Niemowlak nie zawsze musi wyglądać jak aniołek. Zdjęcia tych, które zagościły w naszej galerii, przypominają kadry z filmu o Bejaminie Buttonie z Bradem Pittem w roli głównej. Dziecko, podobnie jak osoby w podeszłym wieku ma nadmiar skóry, który może spowodować aparycję, z którą kojarzone są zazwyczaj osoby starsze.

Czy rodzice dzieci z takim wyglądem były nim zaskoczone? Nie mamy co do tego wątpliwości. My również przecierałyśmy oczy ze zdumienia. Musicie to zobaczyć.

Niemowlak. Jak się nim zająć po urodzeniu?

– Młode mamy są przemęczone, nie potrafią również radzić sobie z trudnymi emocjami, bo tego nikt w szkole nie uczy. A szkoda, bo znajomość budowy pantofelka niewiele pomaga w obliczu fali negatywnych emocji. W dobie mediów wydaje się, że macierzyństwo to same cudowne chwile, które spędza się na tuleniu słodkiego bobasa. Nie ma ludzi supermanów, chociaż taki przekaz płynie do nas z kolorowych czasopism – powiedziała Marzena Cholerzyńska, life coach w rozmowie z serwisem mjakmama24.pl

ZOBACZ TEŻ:

  1. Dzień Chłopaka 2018. Pomysły na prezent
  2. Te znaki zodiaku najbardziej kochają… jedzenie. Jesteś wśród nich?
  3. Polska gwiazda lat 90.: „Dawali jej trzy miesiące życia”
 
Poprzedni artykułNajnowsza kolekcja PRIMAMODA – najświeższe trendy na wyciągnięcie ręki
Następny artykuł52-letnia Halle Berry zdradziła, co ją podnieca. „Od razu chcesz iść do łóżka”
Redaktor działu lifestyle w Lelum.pl. Absolwentka psychologii na Uniwersytecie SWPS w Warszawie. Jej największą pasją jest podróżowanie. Kocha dobre jedzenie, filmy i seriale. Jej największym marzeniem jest przejechanie wraz z przyjaciółmi słynnej drogi 66 w Stanach Zjednoczonych. Miłośniczka Disney'a. Uwielbia poszerzać swoje horyzonty i zdobywać wiedzę.