Niemowlę, które urodziło się z poważnym niedosłuchem, po raz pierwszy miało szansę na to, by usłyszeć glos swojej many. Wszyscy dorośli byli we łzach, czuli jakby na ich oczach wydarzył się cud! To niezwykle, że dzisiejsza technologia pozwala na to, aby skorygować tak poważne wady. Ta dziewczynka będzie w większości wypadków, mogła normalnie słyszeć swoją mamę.

Nie możemy sobie nawet wyobrazić, co przeżywają rodzice, których dziecko rodzi się z niepełnosprawnością. Oczywiście, że kochają je dokładnie tak samo, jak kochaliby zdrowe niemowlę, ale przeżywają tyle zmartwień — o to, jak poradzi sobie ich maluch w życiu, a przecież będzie mu dużo trudniej.

Niemowlę przyszło na świat z poważnym niedosłuchem

Takie myśli musiały nękać również rodziców tej dziewczynki. Na całe szczęście, współczesna medycyna odpowiednio ich wsparła, dając ich małej córeczce możliwość słyszenia ich. Charly, kiedy się urodziła, nie słyszała wiele. Z pewnością nie była w stanie usłyszeć swoich rodziców. Ci naturalnie bardzo to przeżywali.

niemowlę
filing.pl

Charly urodziła się niesłysząca.

Trudno wyobrazić sobie słyszącej osobie, jak może komunikować się z dzieckiem, które jest tego zmysłu pozbawione — szczególnie kiedy pociecha będzie starsza. Jednak oni nie podawali się. Postawili, że znajdą coś, co pozwoli dziecku usłyszeć ich głosy. Zdeterminowani rodzice nie poddali się, dopóki nie znaleźli idealnego aparatu słuchowego pasującego na niemowlę.

Dziewczynka również była wzruszona

Mama małej Charlotty, Christy Kane, zadbała o to, by uwieczniony został dokładny moment, podczas którego jej mała córeczka słyszy pierwsze wypowiedziane przez nią słowa. Po dziewczynce, chociaż jeszcze tak maleńkiej, widać wyraźnie łzy wzruszenia spowodowane tym, że słyszy po raz pierwszy głos rodzica. 

Wideo, na którym widzimy, jak malutkiej dziewczynce zaczyna trząść się podbródek, jest niezwykle wzruszający. Niemowlę ma tak wyrazistą mimikę, że aż trudno w to uwierzyć. Dziecko uśmiecha się, po czym zaczyna popłakiwać, wciąż patrząc się na mamę z szeroko otwartymi oczami!

ZOBACZ WZRUSZAJĄCE NAGRANIE:

 

Niemowlę po raz pierwszy usłyszało swoją mamę!

niemowlę
filing.pl

Christy jest bardzo wzruszona, że córeczka ją słyszy.

ZOBACZ TEŻ:

  1. GIS wycofuje popularne ciastka z Biedronki. Zjedzenie grozi wymiotami
  2. Przyjaciółka Anny Jantar opowiedziała o dniu katastrofy. „W aurze było coś dziwnego i niepokojącego”
  3. Ginekolog zamarł podczas badania. Gdy zrozumiał, co się stało od razu zadzwonił na policję
  4. Znaki zodiaku bez kompleksów. Nic nie jest w stanie zniszczyć ich wiary w siebie
  5. Policjanci przyjechali na miejsce i zamarli widząc kobietę bez ubrań w klatce. Własna siostra więziła ją tak latami
  6. Matka wystawiła dziewictwo 13-letniej córki na sprzedaż. Zgłosił się dużo starszy mężczyzna, wstrząsające nagranie

źródła: filing.com

Poprzedni artykułOjciec Mai Ostaszewskiej jest poważnie chory. Aktorka bardzo się o niego martwi
Następny artykułKot robi ze swoim językiem najdziwniejsze akrobacje. Niezwykły kociak podbija internet
Redaktorka działu lifestyle w lelum.pl Studentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim na specjalizacji medialnej. Interesuje się literaturą romantyzmu. Pisanie zawsze było jej pasją, którą rozwijała już od dzieciństwa. Dziennikarstwo jest karierą bliską jej sercu, chociaż nie wybrała tego kierunku studiów, by pracować nie tylko nad swoim warsztatem pisarskim, ale i pogłębiać miłość do Juliusza Słowackiego