Program „Rolnik szuka żony” od samego początku budzi ogromne emocje i szereg kontrowersji. Teraz po raz kolejny fani są oburzeni zachowaniem jednego z uczestników. Czym podpadł im Tomek?

To już kolejna sytuacja w popularnym reality show TVP, która oburzyła wszystkich telewidzów. Chodzi oczywiście o Tomasza, który najpierw w niekulturalny sposób wyrzucił z programu Kasię, a potem postanowił zakończyć relację z Zuzą. Wygląda jednak na to, że pierwsza kandydatka ponownie pojawi się w produkcji Telewizji Polskiej.

„Rolnik szuka żony”: Czy Tomek znów spróbuje szczęścia z Kasią?

Tomasz K. od początku podpadł telewidzom swoim zachowaniem. Wszyscy trzymali kciuki za jego relację z Kasią, jednak mężczyzna na początku twierdził, że to właśnie Zuza będzie dla niego idealną kandydatką. Zaraz po spotkaniu z drugą z dziewczyn, rolnik pożegnał Katarzynę i jeszcze tego samego dnia poprosił ją o wyprowadzkę z domu.

Sytuacja była o tyle przygnębiająca, że dziewczyna zdążyła bardzo zżyć się z rodziną mężczyzny, a zwłaszcza jego mamą i siostrą. Krótko potem okazało się, że Zuza też nie do końca odpowiada Tomaszowi.

Uczestnik miał okazję spotkać się z jej przyjaciółmi, którzy wyznali mu, że dziewczyna prowadzi „imprezowy tryb życia”, co nie do końca spodobało się jej potencjalnemu ukochanemu.

Tomek pożegnał Zuzę, a teraz fani spekulują, że znów spróbował swojego szczęścia u odrzuconej wcześniej Kasi. Dziewczyna niespodziewanie powróciła do programu „Rolnik szuka żony”. Po zapowiedzi najnowszego odcinka widzowie nie mają już żadnych wątpliwości, że ta dwójka zacznie budować wszystko od nowa.

Fani krytykują zachowanie Tomka z programu „Rolnik szuka żony”

Zachowanie mężczyzny, który najpierw odrzucił Kasię, a potem ponownie chce z nią budować głębszą relację, bardzo nie spodobała się wszystkim wiernym fanom programu. Na oficjalnym profilu „Rolnik szuka żony” na Facebooku znalazła się zapowiedź nowego odcinka, która spotkała się z żywą reakcją internautów.

Fani nie kryją swojego oburzenia i stanowczo krytykują postępowania uczestnika show:

– Ten chłopak tak skacze z kwiatka na kwiatek. Dopiero co planował budowę domu i dzieci z jedną, już kocha drugą, która ze łzami odchodziła od niego, odprawiona bez klasy. Ta Zuza grała od początku, ale to zerwanie wyglądało na ukartowane przez oboje, bo rozstali się bez żalu.

Szanowny Panie Tomku! Myślę, że zrozumiał Pan w końcu, że Kasia to wspaniała, mądra, ciepła dziewczyna. I proszę to docenić! Bezwzględnie!!!! Natomiast jeśli Pan drugi raz ją skrzywdzi, to bardzo mi przykro, ale będę zmuszona nazwać Pana ch*jem!

– „Myślę, że jesteśmy razem”. Tomciu, ale „jakby” razem, czy tak „jakby”?

– Na miejscu tej Kasi olałabym go– czytamy na profilu programu „Rolnik szuka żony” na Facebooku.

Zobacz zdjęcia:

Rolnik szuka żony
fot. Facebook/Rolnik szuka żony

Zobacz post:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

    1. Twoje dziecko ciągle choruje? Może popełniasz jeden błąd
    2. Nie jedz tego wieczorem. Jeśli się zapomnisz, możesz mieć problemy ze snem
    3. „Jestem gotowa na więcej”. Katarzyna Cichopek przekroczyła swoje granice, obiecała to swojemu synowi

Optymistka z mnóstwem pomysłów i masą pozytywnej energii. Z wykształcenia absolwentka Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Jagiellońskim. Z zaciekawieniem śledzę wszystkie wydarzenia na świecie i w mediach społecznościowych. Interesuję się psychologią, radiem, muzyką i zdrowym odżywianiem.