W ciągu dnia głównym celem pielęgnacji jest posiadanie miękkiej, świecącej skóry. Takie właściwości daje cerze olej z pestek malin. Jak dokładnie działa on na skórę?

Codziennie rano, po umyciu twarzy i nałożeniu serum z witaminą C, nałóż na twarz olej z pestek malin tuż przed aplikacją kremu nawilżającego. Wynik? Piękna, promienna skóra. Z biegiem czasu stanie się ona także bardziej miękka i gładsza.

Ten olejek jest znany ze swojej zdolności do łatwego wchłaniania się w głębokie warstwy skóry, zapewniając w ten sposób wszystkie korzyści nawilżające, bez tłustej pozostałości.

Poprawia on elastyczność cery i wzmacnia barierę lipidową. Nie zatyka przy tym porów i nie podrażnia, co jest jego niewątpliwym atutem. Nawet najbardziej wrażliwe typy cery mogą bezpiecznie używać tego produktu.

Olej z pestek malin – produkty, które polecamy
Nature Queen

fot. www.cocolita.pl

Manufaktura Natura

fot. www.triny.pl

Redaktorka działu SEO w lelum.pl. Specjalistka ds. mody oraz beauty. Posiada szeroką wiedzę, teoretyczną i praktyczną wiedzę w dziedzinie pielęgnacji włosów, twarzy oraz ciała. Od lat pasjonuje się modą oraz pracuje w branży z nią związanej.