Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Mama znanego aktora to niezwykle barwna postać. Ma 97 lat i uwielbia botoks
Robert Głowacki
Robert Głowacki 30.09.2019 15:10

Mama znanego aktora to niezwykle barwna postać. Ma 97 lat i uwielbia botoks

operacja
Fot.instagram.com Jackie Stallone

Operacja plastyczna to dla niej prawie codzienność. Mama znanego aktora niedawno skończyła 97 lat, jednak wciąż korzysta z życia na 100%. Gwiazda nie może pogodzić się z ubiegającym czasem, toteż namiętnie korzysta z zabiegów medycyny estetycznej i operacji plastycznych.

Jackie Stallone, mama znanego aktorka Sylwestra Stallone to z pewnością nietuzinkowa postać na mapie światowego show-biznesu. Ma już 97 lat, jednak wciąż aktywnie korzysta z życia i z zabiegów medycyny estetycznej, od których jest zresztą uzależniona – można powiedzieć, że operacja plastyczna jest dla niej czymś tak normalnym, jak dla zwykłego człowieka śniadanie.

Mama Sylvestra Stallone – operacja plastyczna to dla niej norma

Jackie Stallone w USA zasłynęła jako promotorka kobiecych walk wrestlingowych, astrolożka, a także gwiazda programu Big Brother. Mama Sylvestra Stallone’a udzielała nawet porad na podstawie układy gwiazd, a także swego czasu wróżyła z pośladków. Gwiazda nie może pogodzić się z upływającym czasem, toteż namiętnie korzysta z dóbr medycyny estetycznej i chirurgi plastycznej.

Ona twierdzi, że ma 61 lat. W takim razie powiem jedynie, że to musiał być wyjątkowo trudny poród-mówił jej syn, w jednym z wywiadów.

mama

Jackie Stallone: operacje plastyczne

Mama Sylvestra Stallone’a od samego początku skupiała się głównie na swoim wyglądzie. Gdy była nastolatką przyłączyła się do cyrku, w którym występowała jako gimnastyczka, wykonując przeróżne akrobacje. Następnie podnosiła ciężary, a w latach 80. występowała w programie GLOW: Gorgeous Ladies of Wrestling. Czyżby to właśnie po niej Stallone odziedziczył zamiłowanie do sportu i sztuk walki?

mama

Mama znanego aktora uwielbia eksperymentować z urodą, a sama kiedyś przyznała, że była uzależniona od botoksu. Sama nawet opracowała specjalną linię kosmetyków, które miała zatrzymać procesy starzenia. Jackie Stallone robi wszystko, aby zatrzymać upływający czas, jednak efekty są dalekie od zamierzonych. Uzależniona od poprawiania urody kobieta wygląda już karykaturalnie, a jej twarz przypomina bardziej maskę. Operacja plastyczna to dla niej coś tak oczywistego

Naciągnięta mama gwiazdora została przyłapana ostatnio przez paparazzich podczas spaceru z psem w okolicy jej domu. Jackie Stallone widać była w świetnej formie, bo po kilkuminutowym spacerze zaczęła się rozciągać. Musimy przyznać, że formy może pozazdrościć jej niejedna o wiele młodsza koleżanka.

mama

ZOBACZ TEŻ:

  1. Mają miliardy na swoich kontach. Lista najbogatszych Polek
  2. Księżna Diana zginęła w wypadku przez taksówkarza? Po latach wychodzą nowe fakty w sprawie
  3. Dziewczyna została skatowana przed szkołą. Uczniowie wszystko nagrali, kibicując napastniczce
  4. Agata Duda w spektakularnej sukni w Belgii. Pierwsza Dama wygląda jak milion dolarów!
  5. Nie żyje Jan Kobuszewski
  6. Kiedy ksiądz powiedział Ewelinie, ile żąda za udzielenie ślubu, kobieta zdębiała. Takiej chciwości jeszcze nie widziała w swoim życiu

źródło: wp.pl