Panna młoda zmarła tuż przed swoim ślubem. Kiedy po pewnym czasie załamany partner wziął do ręki jej telefon, stracił mowę. To, co znalazł w jej komórce, wywołało wiele skrajnych i ciężkich do opisania emocji. Życie się dla mnie w pewnym sensie skończyło — napisał mężczyzna w emocjonalnym poście na Facebooku. Łzy same napływają do oczu.

Panna młoda miała wielkie plany i marzenia na przyszłość. Cieszyła się z kościelnego ślubu ze swoją licealną miłością. Niestety, diagnoza spowodowała, że para musiała natychmiast wprowadzić wielkie zmiany w swoim życiu i planach.

Choroba spowodowała, że panna młoda nie dożyła ślubu

Michelle i John mieli się ku sobie jeszcze w liceum, niestety jak to w przypadku szkolnych związków bywa, nie przetrwały próby czasu. Jednak po 8 latach od zakończenia szkoły los sprawił, że ponownie zaczęli ze sobą rozmawiać. Utwierdzili się w przekonaniu, że chcą ze sobą spędzić resztę życia. 

Zakochani szybko zaczęli planować wspólne życie i postanowili, że ślub kościelny będzie idealnym przypieczętowaniem ich miłości. Niestety diagnoza, którą otrzymała Michelle, była druzgocąca – lekarze potwierdzili nowotwór. Choroba szybko postępowała, a kobieta traciła siły. Wtedy para postanowiła przyspieszyć uroczystość. 

  1. Skandal w ”Pytaniu na śniadanie”. Nagle prowadzący zaczął robić niesłychane rzeczy, wszystko na żywo
  2. Jajecznica 20zł, tatar 49 zł, mięso z mizerią 59 zł. Gessler dolicza też skandaliczną, dodatkową opłatę
  3. Już dwa razy wygrał główną nagrodę, zgarniając kilkanaście milionów. Zdradził swój sposób

Panna młoda zmarła tuż przed ślubem

Lekarze stwierdzili, że konieczna będzie operacja. Para podjęła wtedy decyzję, że muszą natychmiast wziąć ślub cywilny. Jeszcze przed zabiegiem stali się mężem i żoną. Zakochani po leczeniu Michelle zaczęli planować ślub kościelny, jednak na dwa tygodnie przed jego terminem kobieta zmarła. 

Po kilku dniach John przeglądał zdjęcia na telefonie swojej żony i znalazł jedno, które wywołało ogrom emocji. Na fotografii była Michelle w sukni ślubnej. Mężczyzna zdecydował się na umieszczenie zdjęcia w mediach społecznościowych. Napisał, że jego serce zostało rozdarte, ale jednocześnie jest szczęśliwy, że mógł zobaczyć ukochaną w wymarzonej sukni ślubnej. Żałował, że nie było mu dane zobaczyć jej w kreacji na żywo.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

 Panna młoda zmarła na dwa tygodnie przed swoim ślubem.

Panna Młoda
fot. Facebook @Better Not Bitter Widower with Coach John Polo

Michelle i John byli w sobie zakochani jeszcze w liceum, po 8 latach postanowili odnowić kontakt.

ZOBACZ TEŻ:

  1. „Dziennikarze niemieckiego szma***wca”. Politykowi PiS nagle puściły nerwy, bez opamiętania obrażał przedstawicieli mediów
  2. Potężna eksplozja w budynku. W obiekcie było prawie 200 osób. Światowe media podały porażające informacje
  3. Jamnik urodził się z wyjątkową sierścią. Przecieramy oczy ze zdumienia, prawdziwy unikat
  4. Znaki zodiaku kobiet, które podbijają serca wszystkich. Po prostu nie da się ich nie lubić
  5. Korzystasz z aplikacji banku? Jedna z nich może przechwytywać twoje dane, jest odpowiedź placówki
  6. Polski polityk złamał sądowy zakaz prowadzenia pojazdów, rozbił auto żony. Wstrząsające zdjęcia z miejsca wypadku

Źródło: facebook.com

 

Redaktor w Lelum.pl Absolwentka Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej. Pasjonatka nowych technologii, sztuki i rysunku. Wolne chwile spędza na tworzeniu ilustracji i pogłębianiu wiedzy na temat projektowania doświadczeń użytkowników.