Panna młoda nie zdążyła wypowiedzieć słowa tak. Gdy już była gotowa, pan młody nagle zatrzymał ją i kazał się odsunąć. Zwrócił się wtedy do innej kobiety, a goście zamarli. Wszystko zostało nagrane, a wideo zobaczyły już setki tysięcy internautów.

To miał być wzruszający, ale typowy ślub bez spektakularnych zdarzeń. Wszystko zmieniło się przez pewną decyzję pana młodego, który w kulminacyjnym momencie odsunął od siebie przyszłą żonę. Panna młoda dobrze się domyślała, kto zajmie jej miejsce.

To miał być piękny ślub

Clifton i Janna byli ze sobą od kilku lat, a ślub miał być przypieczętowaniem ich miłości. Mężczyzna pojawił się w życiu kobiety w bardzo trudnym momencie – jakiś czas wcześniej zmarł jej mąż, a ona samotnie wychowywała córkę. Spotkali się kiedy potrzebowała transportu podczas zamieci.

Clifton miał sprawić, że Janna w końcu odzyska spokój, a jej córka będzie wychowywała się w domu pełnym miłości. Do dnia ślubu kobieta nie miała pojęcia, z kim tak naprawdę się spotkała i do czego zdolny jest jej ukochany.

 1. Właśnie przekazano tragiczną wiadomość. Nie żyje Piotr Soyka
 2. Łukasz Szumowski potwierdził. W tym tygodniu zaczynają się masowe kontrole, będą też ważne zmiany
 3. Zaproponowali mu pół miliona rubli i samochód za kota. Jego odpowiedź była jednoznaczna

Panna młoda nie mogła powiedzieć tak

Ceremonia przebiegała idealnie, a goście byli poruszeni romantycznym widokiem dwójki zakochanych. Kiedy wielkimi krokami nadchodził najważniejszy moment, Clifton odsunął od siebie pannę młodą i spojrzeniem przywołał do siebie kogoś innego.

Goście ze zdumieniem patrzyli, jak w stronę pana młodego idzie… córka Janny! Dziewczynka stanęła przed mężczyzną, a ten zaczął kierować do niej poruszające słowa. Mówił, że on i jej mama zawsze będą ją kochać i o nią dbać. Wyjął też pierścionek, który miała nosić do momentu spotkania kogoś, z kim będzie chciała spędzić resztę życia. Z oczu gości płynęły łzy. Nagranie trafiło do sieci i cieszy się olbrzymią popularnością.

ZOBACZ WIDEO:

panna młoda
fot. screen YouTube Clifton Lamb

Panna młoda nie mogła powiedzieć tak. Ukochany kazał jej odejść.

panna młoda
fot. screen YouTube Clifton Lamb

Wzruszający moment udało się nagrać.

Kobieta trafiła na wspaniałego mężczyznę!

ZOBACZ TEŻ:

 1. Rewelacyjny przepis na surówkę z cukinii. Pokocha ją cała rodzina
 2. Tragedia w Sarbinowie. Dziecko rzuciło się na ratunek rodzicowi. Finał był druzgocący
 3. Porażające informacje o stanie zdrowia Elżbiety Zapendowskiej. ”Już nie można mi pomoc”
 4. 14-latek rzucił się na ratunek ojcu. Niestety, finał był tragiczny. Przegrali z żywiołem
 5. Co dalej z 500 plus? Jest komentarz rzecznika rządu
 6. Tomasz Raczek w żałobie. W nocy zmarła najbliższa mu osoba
 7. Wyjdziesz na spacer i się zatrujesz. Szkodliwych roślin jest więcej niż myślisz
 8. Przerażające słowa Mateusza Morawieckiego. Jeżeli ma rację, może być naprawdę źle
 9. Pożar nie jest pierwszą tragedią w „Nasz nowy dom”. Uczestniczka Kasia zginęła w dramatycznym wypadku, miała jedynie 19 lat

Źródło: webniusy.com

Wydawca w Lelum.pl. Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: marta.m.kulik@gmail.com.