Panna młoda nie zdążyła powiedzieć tak. Gdy już była gotowa, aby to zrobić, pan młody zatrzymał ją i kazał się odsunąć. Zwrócił się wtedy do innej, a goście zamarli. Wszystko zostało nagrane, historia zainteresowała już setki tysięcy internautów.

To miał być wzruszający, ale typowy ślub bez spektakularnych zdarzeń. Wszystko zmieniło się przez pewną decyzję pana młodego, który w kulminacyjnym momencie odsunął od siebie przyszłą żonę. Panna młoda dobrze się domyślała, kto zajmie jej miejsce.

To miał być piękny ślub

Clifton i Janna byli ze sobą od kilku lat, a ślub miał być przypieczętowaniem ich miłości. Mężczyzna pojawił się w życiu kobiety w bardzo trudnym momencie – jakiś czas wcześniej zmarł jej mąż, a ona samotnie wychowywała córkę. Spotkali się kiedy potrzebowała transportu podczas zamieci.

Clifton miał sprawić, że Janna w końcu odzyska spokój, a jej córka będzie wychowywała się w domu pełnym miłości. Do dnia ślubu kobieta nie miała pojęcia, z kim tak naprawdę się spotkała i do czego zdolny jest jej ukochany.

Panna młoda nie mogła powiedzieć tak

Ceremonia przebiegała idealnie, a goście byli poruszeni romantycznym widokiem dwójki zakochanych. Kiedy wielkimi krokami nadchodził najważniejszy moment, Clifton odsunął od siebie pannę młodą i spojrzeniem przywołał do siebie kogoś innego.

Goście ze zdumieniem patrzyli, jak w stronę pana młodego idzie… córka Janny! Dziewczynka stanęła przed mężczyzną, a ten zaczął kierować do niej poruszające słowa. Mówił, że on i jej mama zawsze będą ją kochać i o nią dbać. Wyjął też pierścionek, który miała nosić do momentu spotkania kogoś, z kim będzie chciała spędzić resztę życia. Z oczu gości płynęły łzy. Nagranie trafiło do sieci i cieszy się olbrzymią popularnością.

ZOBACZ WIDEO:

panna młoda
fot. screen YouTube Clifton Lamb

Panna młoda nie mogła powiedzieć tak. Ukochany kazał jej odejść.

panna młoda
fot. screen YouTube Clifton Lamb

Wzruszający moment udało się nagrać.

Kobieta trafiła na wspaniałego mężczyznę!

ZOBACZ TEŻ:

  1. Niemiecka sieciówka we współpracy ze słynną gwiazdą. Hit w sklepach już od jutra
  2. 92-letni pediatra leczy dzieci całkowicie za darmo. „Dzisiaj zarabiam tylko satysfakcję”
  3. Młoda kobieta została zgwałcona. W drodze do sądu spotkało ją coś jeszcze gorszego
  4. Rodzice opłakują zmarłego synka. 2-latek wbiegł do płonącego domu, żeby uratować psa
  5. Wszyscy patrzyli tylko na prześwitującą kreację 29-letniej żony 69-letniego Apoloniusza Tajnera

Źródło: webniusy.com

Poprzedni artykułTo już potwierdzone. Szymon Hołownia startuje w wyborach prezydenckich
Następny artykułKotka uśmiecha się do każdego, kto przychodzi do schroniska. Najsłodsze, co dziś zobaczycie
Redaktor prowadząca w Lelum.pl Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Interesuje się polityką, kreowaniem wizerunku i show-biznesem. Fanka kina noir i kryminałów. W wolnych chwilach odwiedza warszawskie teatry.