Panna młoda była zaskoczona jak nigdy i w trakcie najważniejszego dnia w swoim życiu dosłownie zamarła! Gdy jej siostra niespodziewanie przerwała ceremonię, zupełnie nie wiedziała, co ma o tym myśleć. Była niewiarygodnie zdezorientowana i zakłopotana. Powód, który podała, sprawił, że kobieta zamarła. Co tak naprawdę wydarzyło się w dniu zaślubin?

Ślub to najpiękniejszy dzień w życiu każdej kobiety – nie sposób nie zgodzić się z tym stwierdzeniem. Robimy wszystko, tak by był on wyjątkowy i niepowtarzalny. Nawet po wielu latach chętnie wracamy pamięcią do tego wydarzenia. Tak też bez wątpienia będzie w przypadku bohaterki naszego artykułu. Siostra sprawiła jej niespodziankę, o której nigdy nie zapomni!

Siostra panny młodej przerwała ceremonię

Dean i Monica Berckenhoff swoje zaślubiny planowali już od dawna. Nasza para młoda zdecydowała się na skromny ślub cywilny. W momencie, kiedy urzędnik zapytał, czy ktoś ze zgromadzonych gości ma coś przeciwko zawarciu związku małżeńskiego, niespodziewanie odezwała się… siostra Panny Młodej: Ja mam! – wykrzyknęła. Te dwa słowa sprawiły, że na sali zapadła głucha cisza. 

Na ślubie zjawił się niespodziewany gość

Musicie wiedzieć, że Dean i Monica byli rodzicami. Ich synek miał na imię Colton. Niestety w 2012 roku, niespodziewanie zmarł, mając zaledwie 11 lat. Po śmierci chłopca Dean i Monica zdecydowali się, że oddadzą jego narządy do przeszczepu. Jednak siostra Panny Młodej sprawiła, że duch ich ukochanej pociechy był z nimi w tym szczególnym dniu. 

Panna młoda zalała się łzami

Na sali niespodziewanie zjawił się gość. Okazało się, że był nim Travis Stufflebean, który w trakcie transplantacji otrzymał serce ich syna, które uratowało mu życie.

Siostra Panny Młodej, Amanda postanowiła go odnaleźć i zaprosić na ceremonię. Do tej pory nigdy się nie spotkali!

Travis raz z lekarzem pozwolili wysłuchać kobiecie bicia jego serca. Czuła się tak, jakby dziecko było razem z nimi! Monica nie mogła w to uwierzyć. Zaczęła płakać i czule tulić na pozór obcego mężczyznę.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Panna młoda
Screen z filmiku insideedition.com

Panna Młoda była w szoku, kiedy zobaczyła mężczyznę! To było ich pierwsze spotkanie.

Panna młoda
insideedition.com
Panna młoda
insideedition.com

Panna Młoda mogła usłyszeć bicie serca swojego synka.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Z ostatniej chwili: 500 osób w Polsce monitorowanych w kontekście koronawirusa
  2. Nagranie Magdy Gessler z Wuhan ścina z nóg. Ukrywana prawda wyszła na jaw
  3. Nie żyje uwielbiany aktor TVP. Miał 88 lat, widzowie kochali jego rolę w ”Janosiku”
  4. Znaki zodiaku, które mają najlepsze charaktery. Na nich można polegać bez względu na porę
  5. Na zdjęciu klasowym żony zobaczył kogoś. Nie wierzył, kto siedzi obok ukochanej
  6. Łzy, żałoba, rozpacz. Córka Magdy Gessler zmarła w tragicznych okolicznościach, po latach restauratorka opowiedziała o wszystkim>
Poprzedni artykułElżbieta Czyżewska była gwiazdą filmów Barei. Jej życie również było materiałem na scenariusz
Następny artykuł„Normalny dom, normalna rodzina”. Nastolatek dopuścił się strasznej zbrodni na domownikach
Redaktor prowadząca w Lelum.pl Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Interesuje się polityką, kreowaniem wizerunku i show-biznesem. Fanka kina noir i kryminałów. W wolnych chwilach odwiedza warszawskie teatry.