Lelum.pl > Nowości > ”Starszy mąż ma społeczno-ekonomiczne zalety. Nie mogłabym być z rówieśnikiem”
Marta Kulik
Marta Kulik 12.11.2019 11:50

”Starszy mąż ma społeczno-ekonomiczne zalety. Nie mogłabym być z rówieśnikiem”

różnica wieku
Babalola Sunday Emmanuel, Facebook

Partner zawsze musi być starszy od partnerki? Niektóre kobiety nie są w stanie zaakceptować innych związków i nie wyobrażają sobie bycia z młodszym. Uważają, że nawet przy swoich rówieśnikach nigdy nie znajdą tego, co mogą dać im dojrzalsi partnerzy. Starszy mąż ma społeczno-ekonomiczne zalety. Nie mogłabym być z rówieśnikiem – pisze Magda.

Magda uważa, że partner powinien być co najmniej 10 lat starszy. Jej zdaniem, im większa różnica wieku, tym więcej facet będzie miał do zaoferowania swojej kobiecie. Te, które wiążą się z młodszymi, uważa za głupie i nieodpowiedzialne. Sama nie wyobraża sobie życia bez stabilizacji finansowej, o którą dba jej 18-lat starszy partner.

Partner musi być starszy?

Magda pisze, że każda kobieta ma swoje potrzeby, o które powinien dbać partner. Drogie kosmetyki, cotygodniowe wizyty u fryzjera, wielka garderoba i luksusowe wakacje to coś, co musi zapewnić jej mąż. Sama wyszła za 55-letniego prawnika i już przed pierwszą randką użyła swoich sztuczek, aby dokładnie dowiedzieć się, jak mu się powodzi.

partner

Kobieta twierdzi, że bardzo kocha swojego męża, ale gdyby nie był tak zamożny, nie zwróciłaby na niego uwagi. Przed ślubem opowiadała mu o swoich potrzebach, a gdy przekonała się, że spełni każdą jej zachciankę, była gotowa otworzyć przed nim serce.

Ile powinien zarabiać facet?

Facet powinien zarabiać co najmniej 7 tysięcy złotych – taką kwotę średnio podają internautki na forach dla kobiet. Wiele z nich zaznacza, że to minimum, a najchętniej związałby się z kimś, kto osiąga zarobki pomiędzy 10 a 15 tysięcy złotych miesięcznie.

partner

W Polsce najwięcej zarabiają mężczyźni z wyższym wykształceniem, średnio jest to 7 tysięcy złotych, czyli tyle, ile oczekiwałyby internautki. Zwykle zarobki rosną wraz z wiekiem, dlatego wiele kobiet otwarcie przyznaje, że tylko u boku starszego mężczyzny będą czuły się bezpieczne finansowo.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Miały dawać radość, a nie żyje przez nie już ponad 70 dzieci. Miliony sztuk wycofanych ze sprzedaży
  2. W wyniku choroby straciła pamięć. Zakochała się w tym samym mężczyźnie, co kilka lat temu
  3. Jak używać rozświetlacza w sztyfcie? Kilka wskazówek, które ułatwią ci życie
  4. Matka zakopała pieluchę na plaży. Teraz jest ścigana przez policję
  5. Namiętnie całował się z kobietą. Dzień później zrozpaczona rodzina patrzyła, jak umiera podczas obiadu
  6. Mąż zostawił żonę, bo strasznie przytyła po trzeciej ciąży. Po rozwodzie dała mu nauczkę, której nigdy nie zapomni